Skocz do zawartości

Polecane posty

Szymi40    373

Szansa zawsze jest :-D :-D :-D

Ja  już  ;zaobrączkowany''    ale podpowiedź  dla  wolnych.... :)

Ywa    499

Z okazji dzisiejszego Międzynarodowego Dnia Dziewczynek/Dziewcząt (ustanowionego przez ONZ w 2011) życzę dużo dziewczyńskiego uroku i niezatracenia go...w znojach życia :rolleyes:

artur125    278

Ta a w Tarnowskich Górach to dalej wrony nie dolatują nawet? bo babci siostra mówiła że nigdy nie widuje ;)

nadal nie dolatują :lol: .W T Górach diabeł mówi dobranoc :D

Nie martw się, juz niedługo wsiądziemy w swoje Fendty i zaoramy Twoją okolicę, prąd do tego nie potrzebny tylko sprzęt.

pewnie masz rację, po co ci prąd. Jak już wydoisz krowy, i troche popodniecasz się fendtem to śmiało możesz śląskie orac

karolas123    86

nadal nie dolatują :lol: .W T Górach diabeł mówi dobranoc :D

pewnie masz rację, po co ci prąd. Jak już wydoisz krowy, i troche popodniecasz się fendtem to śmiało możesz śląskie orac

A nie przepadam za powietrzem które muszę gryźć przed zażyciem, wiec nie bedziesz miał przyjemnosći na to patrzeć.

Michalmeer    366

Jestem :-P południowo-zachodni kraniec województwa :-P

O to całkiem niedaleko ;p też jestem z zachodniej wielkopolski , tylko tak mniej wiecej ze środka ;)

grego    218

heh, tak pozatym skoro rolnicy mają problem ze znalezieniem dziewczyny/żony co jest faktem to szukanie ich na portalu rolniczym hmm sam nie wiem.... Ile tu dziewczyn zagląda 2-3? A chętnych pewno ze 100 by się nazbierało...

Michalmeer    366

Moje zapytanie miało troche inny cel , dokładnie koło gniezna ktoś z okolic , wiadomo chodzi o panie ? ;)

Edytowano przez Michalmeer

A co wyście się tak na AF uparli, jest tyle portali innych, od sympati po inne do nie wiadomo czego, nawet z pozoru coś takiego jak gg i już może coś być. Sam wiem o tym mnie się udało i kibicuję innym:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się