Skocz do zawartości

Polecane posty

biala513    68

No Panowie tak się jaracie na forum a ciekawe czy któryś z Panów się już spróbował umówić z @MalaMalwi na randkę bo coś mi się zdaje, że tylko w necie tacy wygadani jesteście...

artur125    278

No Panowie tak się jaracie na forum a ciekawe czy któryś z Panów się już spróbował umówić z @MalaMalwi na randkę bo coś mi się zdaje, że tylko w necie tacy wygadani jesteście...

nie prowokuj :D Obyś nie była zaskoczona, jak za miesiąc Cię zaprosze na piwo w Wrocławiu :P A z Malwiną spróbuje się umówic, jak zimą do Brodnicy pojade :D

no i 2:2  ;)

Edytowano przez artur125

biala513    68

Zazdrosna ? :D

Nie :P

Kilka spotkań z Panami z AF za mną więc nie mam o co być zazdrosna...

Artur ja z Wlkp jestem teraz we Wrocławiu nie bywam :P prędzej na Podlasiu mnie znajdziesz :P

artur125    278

wiem,że z wlkp.A co Ty porabiasz na Podlasiu,przecież to koniec świata :P (przepraszam mieszkańców Podlasia,ale tak mi się kojarzy)

daremw    128

Ta a w Tarnowskich Górach to dalej wrony nie dolatują nawet? bo babci siostra mówiła że nigdy nie widuje ;)

biala513    68

wiem,że z wlkp.A co Ty porabiasz na Podlasiu,przecież to koniec świata :P (przepraszam mieszkańców Podlasia,ale tak mi się kojarzy)

Na tym końcu świata to rolnicy konkretni są, nie boją się niczego, przejechać 500 km w nieznaną nie sprawia im problemu...

Gospodarstwa tak mi się wydaje, że w miare są rozwinięte :P

A co ja tam robie to wiesz na wycieczki sobie nie jeżdzę, chociaż przy okazji i w nowych miejscach bywam :P

Co Ty na pod lasu światłowody kładą.tam jest Internet.

Oczywiście :-P :-P :-P

Nawiasnem to moglibyśmy się kiedyś spotkać w Metropolis może i Daruś by dojechał też :-P :-P :-P :-P :-P

daremw    128

Dojadę :) dziś wieczór Ostrołęka to co mi tam Szczuczyn he he
Łukasz zostawi kobietę i impreza a w sumie dawno nie było okazji spotkać się.

Edytowano przez daremw

karolas123    86

uła pięknie,to pewnie niebawem prąd będą zakładac :lol: sory nie mogłem się powstrzymac

Nie martw się, juz niedługo wsiądziemy w swoje Fendty i zaoramy Twoją okolicę, prąd do tego nie potrzebny tylko sprzęt.

Szymi40    373

Daruś jeszcze troche i zostanę ;) ale w sumie to będzie pewne dopiero po założeniu gpsa na palec :-P :-P :-P

Ten  kandydat  do  Twojej  ręki  z  Podlasia  pochodzi z  rodziny  ,,Agrofoto''  :)  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się