Skocz do zawartości

Polecane posty

Linka    17

wątpię... sąsiedzi moi dzieciate, zonate więc nie jesteś moim tubylcem :D Ja granica WPL/WPN

Edytowano przez Linka

Linka    17

to było tak od razu mówić. Jak trzeba to ja zakopie i znów będą wykopki :D 

Sylwekx25    321

No to Kolego piła i jazda do lasu po drzewo a nie tak dziewczyna wszystko ma naszykować a Ty na gotowe hehe :D;)

Sylwekx25    321

Trzeba być dżentelmenem :) a jeśli to równouprawnienie ma wyglądać np tak ,że dziewczyna wraca dajmy na to z "chłopakiem" z zakupów ona obładowana siatkami a on w rurkach i z torebką to dzięki ale ja wolę pozostać "zacofany" w tych poglądach ;)

Edytowano przez Sylwekx25

Linka    17

Ciężkie jest  życie dzisiejszej kobiety: musimy gotować, prać i sprzątać bo według większości to domena kobiet, musimy rąbać drzewo, jeździć ciągnikami i orać bo twierdzicie, ze równouprawnienie, musimy Was teraz pierwsze poderwać bo tak się teraz czasy zmieniły, ze to nam bardziej wypada niz wam... ehhhhh

RafaKdziela    135

Ciężkie jest  życie dzisiejszej kobiety: musimy gotować, prać i sprzątać bo według większości to domena kobiet, musimy rąbać drzewo, jeździć ciągnikami i orać bo twierdzicie, ze równouprawnienie, musimy Was teraz pierwsze poderwać bo tak się teraz czasy zmieniły, ze to nam bardziej wypada niz wam... ehhhhh

Koleżanko nosek do góry ,,,mi dziewczyny mówiły ,że to ja muszę gotować ,prać ,zarabiać etc.Ja to biorę śmiechem i tak dalej trzymam ,a nóż trafi się miła dziewczyna , Tobie ogarnięty chłopak :-).

Linka    17

@rolnik ja nic nie musze ogarniać, nic na siłę :D

@andrzej a jak ci podam adres to przyjedziesz? czy znajdziesz milion wymówek? :D

krasniak    44

Ja szukam dziewczyny i do roboty i do wypicia.

Edytowano przez krasniak

Linka    17

@rolniku skoro poznanie mnie ma być dla ciebie wielkim poświęceniem i wyrzeczeniem do ogarnięcia czegoś tam to przecież nie zmuszam :) wolałabym, zeby to wyszło samo z Ciebie a nie z musu.

Linka    17

I to jest prolem ludzi z tego forum. Na tym poziomie znajomości czyli właściwie poziom "zero"  ludzie powinni sie spotkac i ocenić czy na żywo się dogadują. Jak jest ok to tak jak kolega mówi oboje robić wszystko żeby sie udało w tym kierunku ale na tą chwilę to co ja mam robić w tym kierunku? no nie wiem może pojadę po ciebie i do mnie przywiozę to chociaż zobaczysz jak mieszkam :D spokojnie wiem, ze paliwo trochę spada na cenie ale jak już to odwiozę Cię do domu  :D

Edytowano przez Linka

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się