Skocz do zawartości

Polecane posty

biala513    68

Hejka :)
Darek nie ma co obserwować na forum...
Jeszcze kilka dni i żniwa bo u mnie pogoda deszczowa jak na razie... ZTak nawiasem z jęczmienia szykuje małą niespodzianke na fb ale o tym później :P

daremw    128

Hejka :)

Darek nie ma co obserwować na forum...

Jeszcze kilka dni i żniwa bo u mnie pogoda deszczowa jak na razie... ZTak nawiasem z jęczmienia szykuje małą niespodzianke na fb ale o tym później :P

u nas żniwa to dopiero za miesiąc najwcześniej, wszystkie zboża jeszcze zielone. a dlaczego by nie obserwować? taka ostatnia deska ratunku ha ha ha uchyl rąbka tajemnicy z tym jęczmieniem? zacierek jakiś się szykuje? :D

biala513    68

Dareczku nie uchylę bo już i tak za dużo zdradziłam ;) musisz cierpliwie poczekać i śledzić moje posty na fb :P

daremw    128

zgadza się u nas dziś wyjątkowo zachmurzone

ps: Magdaleno myślałem że się stąd na stałe wymeldowałaś ;)

a Sławoir podobno robi się popularny, niby trochę śmieszne ale szału nie ma, usłyszałem o nim ze dwa tygodnie temu

Edytowano przez daremw

Przez pewien okres czasu musiałam skupić się na czymś innym. No ale postanowiłam powrócić. :D

Dariuszu miło że mnie jeszcze pamiętasz:) Mam nadzieję iż się w głębi duszy cieszysz z mojego powrotu :P

Laleczka    513

A może któryś z Panów chciałby się wybrać na wesele jako os towarzysząca ?? Woj. lubelskie :P 

Szymi40    373

A może któryś z Panów chciałby się wybrać na wesele jako os towarzysząca ?? Woj. lubelskie :P

Na  wesele z miłą  chęcią  -  tylko ciekawe co  na  to moja  żona.... :blink:     a może  jako  kierowca  ;)

Laleczka    513

Na  wesele z miłą  chęcią  -  tylko ciekawe co  na  to moja  żona.... :blink:     a może  jako  kierowca  ;)

Szymi poszukuję Pana który jest stanu wolnego :P 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się