Skocz do zawartości

Polecane posty

Ywa    499

Janaszu to był tani trolling :P aż płaczę ze śmiechu....

kompromis hm.. :huh: ..na gospodarstwie niemożliwy...

Większość związana jest z gospodarstwem emocjonalnie przez rodzinę i/lub własne poświęcenie (krew i pot) oraz pracę na nim.....Dlatego kompromis dwóch dodatkowo dumnych gospodarzy graniczy z cudem......

Tylko ktoś z poza najszybciej albo bliska odległość. Takie są fakty. Czy ktoś zaprzeczy????? ^^

Zgadzam się tu z wypowiedzią Daremw.

Edytowano przez Ywa

Damiano30    2

tez sie zgadzam z powyzszymi wypowiedziami co to za milosc gdy jest sezon pelen pracy a ona chce jechac na pizze czy do znajomych na grila zamiast zapytac w czym moglabym pomóc wiadomo ze nie wymaga sie od kobiety zeby pracowaly ponad swoje sily czy tez wykonywaly prace meskie jak bylo to za naszych dziadków ale u nas w domu zawsze bylo tak ze pracuja wszyscy tyle ze byl podzial meskich prac i kobiecych prac i jak sie przychodzilo do domu to zawsze bylo jedzienie naszykowane i tego samego bym oczekiwal

RafaKdziela    135

Damian spytam się prosto w jakim świecie Ty żyjesz ,jak chcesz tylko mieć jedzenie naszykowane .Pracę tak planujesz ,że jest czas na grilla i czas ,aby wyskoczyć w inne miejsce .Jak chcesz  gonić tylko  dziewczynę do garnków ,to słabo to widzę .

artur125    278

ale damian napisał "jak jest sezon pełen pracy", i ja się z nim zgadzam bo od piątku akcja sianokosy i nie wyobrażam sobie wieczorem wypadu na pizze czy grilla u znajomych. Przecież można to nadrobic za tydzień jak się sezon uspokoji 

wl_master    7

nie raz było tak że żniwa cisneło sie ile dało rade i nie raz było tak ze 3 tygodnie zlewało sie w jeden bez podziału na niedziele i piątek, tak samo kuku czy buraki jak jest sezon no to niestety .... a i nie raz był catering na pole :D

Damiano30    2

dokladnie nie chodzi tu o to zeby kobieta stala tylko przy garach itp ale zeby rozruznila kiedy na co mozna sobie pozwolic ja sam lubie wypady ;grile wczasy w górach nie żyje tylko praca ale praca rolnika jest czesto zalezna od pogody i nie zawsze wszystko mozna zaplanowac z góry typu że jedziemy nad morze wtedy czy wtedy oczywiscie kazde gospodarswto ma swoja specyfike i miej wiecej kazdy wie na co i kiedy moze sobie pozwolic

karol210    12

PS:Witajcie kto jest online, muszę wrzucić zdjecia ktore obiecałem a nie mogę z tele dodać do galerii.
Utworzy ktoś link dozdjeć ktore prześlę na e-mail? do działu ,,Opony do c360" nie chce wyjsc na buraka,

daremw    128

dość tego użerania się i morałów :)

jutro (niedziela) ze znajomymi wyskakujemy na kilka godzin na mazury (konkretne miejsce, miejscowość) ustali się przed samym wyjazdem), może jakaś samotna dziewczyna z mazur będzie się nudziła to mogę trochę jej dzień ożywić ;)

proszę  pisać i sie nie wstydzić, wskazane PW, wyjazd przed południem B)

Edytowano przez daremw

biala513    68

dość tego użerania się i morałów :)

jutro (niedziela) ze znajomymi wyskakujemy na kilka godzin na mazury (konkretne miejsce, miejscowość) ustali się przed samym wyjazdem), może jakaś samotna dziewczyna z mazur będzie się nudziła to mogę trochę jej dzień ożywić ;)

proszę pisać i sie nie wstydzić, wskazane PW, wyjazd przed południem B)

No Darek szkoda, że do Wlkp albo na Dolny Śląsk jeszcze nie dojechałeś :D

Ywa    499

Peteer18

hej :P (uprzedzam z góry, że ja nie odpowiadam,.....tylko komentuję):

otóż

tak napisałeś jakbyś szukał faceta (rodzaje nie zgadzają się), więc logicznie tak to odbieram,....

chyba, że jesteś obcokrajowcem....(więc wybacz)....laska po słowacku..........to MIŁOŚĆ...

Czy możesz to skorygować, aby była jasność?????????

:)

Edytowano przez Ywa

daremw    128

No Darek szkoda, że do Wlkp albo na Dolny Śląsk jeszcze nie dojechałeś :D

trochę dleko na wyjazd przed południem a powrót nad ranem :) trzeba lecieć doić krówki :)

ursusmaniak    3

Mam na sprzedaż 0,5ha lasku (lasek ok.30letni) :lol:

a jaki drzewostan tam masz?  brzozowy , dębowy a może mieszany? ;) ;) :blink:

• Like 1

biala513    68

Panowie poszukuję osoby towarzyszącej na wesele!!!
Tylko się tak nie pchajcie bo jedną osobę moge zaprosić :D:P

RafaKdziela    135

Drogie koleżanki i koledzy ,jest lepiej ,jak by mogło być .Ale mi się trafiła fantastyczna dziewczyna .Cóż więcej dodać ;)

valeTudo    25

Panowie poszukuję osoby towarzyszącej na wesele!!!

Tylko się tak nie pchajcie bo jedną osobę moge zaprosić :D:P

Pan mlody Ci uciekl ? :D

biala513    68

teraz to ciężko będzie, bo taki okres że rolniki zarobione po uszy :D

No do wesela jeszcze troche czasu...

Ale myślę, że Panowie z forum są męscy i odważni i na dobrą zabawę jakiś chętny się chyba, że forum opanowały dziecuchy to mamusia nie pozwoli i lipa będzie

jajonasz    36

Ty tu nie pitol o dzieciuchach, tylko fotki postuj, bo nikt w ciemno na takie coś nie pójdzie :lol:

Panowie jak tacy cwani to czemu waszych fotek nie ma jeszcze hm:)  Dawać niech dziewczyna widzi, może ona też nie chce w ciemno jakiegoś garbusa :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się