Skocz do zawartości

Polecane posty

Ywa    499

Tak, masz racje Krassus......., ale to mężczyźni mają z tym problem zauważyłam. Jeśli kobieta jest uprzejma, przyjacielska. to odbierają to na opak, jako sygnał. Wniosek taki, że kobieta powinna być obojętna, oschła w stosunkach z mężczyznami, żeby ich nie zwodzić?

Krassus    95

Bo to już od pewności siebie zależy. Mężczyźni mało obyci z płcią przeciwną każdy taki gest mogą tak odczytywać. Kobiety też nie są bez winy bo właśnie potrafią się zachowywać właśnie jakby chciały czegoś więcej.

Ecopiotr    105

No, nie wiem. Uwielbiam flirtować, prowokować i podpuszczać. Zwłaszcza w towarzystwie. Mówić kobiecie rzeczy, których mąż jej (jeśli kiedykolwiek) od dawna nie mówi. To gra, zabawa i jak każda, wymaga zaangażowania i zrozumienia drugiej strony. Bo żeby zabawa była zabawą, muszą się bawić wszyscy. Są kobiety, które również się w to bawią i potrafią zaznaczyć, że to tylko zabawa. Kto się bawić nie umie - nie gra. I nie zdarzyło się, żeby któraś odebrała to inaczej. Granice trzeba umieć zaznaczyć.

Mam jednak znajomych, którzy nie mają oporów i próbują poważnie "zdobyć" czyjąś żonę, dziewczynę, nie bacząc na konsekwencje. Jak małolaty. Bezmyślnie.

Linka    17

oj już nie filozofujcie :D mądrości tyle prawicie a ja męża jak nie miałam tak nie mam... i huk z wami chłopami :D 

Ecopiotr    105

Bo się zaszyłaś na dalekiej północy, spróbuj na Dolnym Sląsku, bo choć góry widok zasłaniają, to kandydatów w bród!

biala513    68

Ach ten Dolny Śląsk miesza dziewczynom w głowach:P
Pozdrowienia z Wrocławia :) (mojego drugiego domu :P)

Edytowano przez biala513

Ecopiotr    105

Bo miejsce jest przecudne! Mamy taką teorię, że Bóg stworzył naszą dolinę na samym końcu tworzenia. Po tym, jak się nauczył gdzie indziej.

biala513    68

Fakt Wrocław jak i cały Dolny Śląsk jest piekny aczkolwiek moją wielką miłością jest przecudna Wielkopolska ;)

Ecopiotr    105

Na temat gustów i smaków się nie dyskutuje. Dla mnie byłaby to niezasłużona kara. Kotlina Kłodzka zawsze była specyficzna, a ja z niej pochodzę. Co nie znaczy, że nie potrafię docenić uroków innych terenów. Jednak tutaj jestem "u siebie". Niemcy mają na to określenie - Heimat.

Ecopiotr    105

Zapraszam. Z mężem, dziećmi, psem i kotem. Jeśli masz. Jeśli nie - też nie problem.

Ecopiotr    105

Cóż zrobić? Takie życie, ale na spacery chodzą?

Ecopiotr    105

Spróbuj przekonać, przekupić, postaw ultimatum, zapytaj - już mnie nie kochasz? nie chcesz mojego szczęścia? Egoisto.

biala513    68

Spróbuj przekonać, przekupić, postaw ultimatum, zapytaj - już mnie nie kochasz? nie chcesz mojego szczęścia? Egoisto.

A jak odejdzie? Bo postawione ultimatum będzie nie do zaakceptowania. Co gdy odpowie już Cię nie kocham? Bo pokochałem inną. Co gdy odpowie nie chcę Twojego szczęścia? Bo chcę uszczęśliwić inną...

Nie jestem na to przygotowana...

andrzej2110    529

oj już nie filozofujcie :D mądrości tyle prawicie a ja męża jak nie miałam tak nie mam... i huk z wami chłopami :D

Nie martw się, ja dalej kawaler :P

bibi    2

Patrzcie, tyle chętnych facetów na tym Dolnym Śląsku, a ja jestem z tego regionu i musiałam sobie faceta z zagranicy sprowadzić :D

• Like 1

miroM1984    6

pozwole sobie zamiescic tutaj dosc nietypowe ogloszenie:

Poszukuje wspolniczki/partnerki do mojego nowego biznesu pt chow bydla miesnego. Finansowanie zapewniam Ja i Unia Europejska, wspolniczka musi miec wiedze z zakresu zootechniki, weterynarii tudziez chowu bydla, musi lubiec pracowac z tymi zwierzetami. Podzial zyskow   50/50.   :)

Linka    17

o to moje cv padło by na weterynarii....  poddaję się niech inne korzystają :D

artur125    278

pozwole sobie zamiescic tutaj dosc nietypowe ogloszenie:

Poszukuje wspolniczki/partnerki do mojego nowego biznesu pt chow bydla miesnego. Finansowanie zapewniam Ja i Unia Europejska, wspolniczka musi miec wiedze z zakresu zootechniki, weterynarii tudziez chowu bydla, musi lubiec pracowac z tymi zwierzetami. Podzial zyskow   50/50.   :)

fakt,że temat dziewczyna na gospodarkę ale Ty szukasz chyba robola do pracy przy bydle, poszukaj pod urzędem pracy.A jak piszesz,że dziewczyna musi......... :lol: Musi to na Rusi,a w Polsce to jak kto chce :D No ale podział zysków .........masz gest

o to moje cv padło by na weterynarii....  poddaję się niech inne korzystają :D

Ja nie mam wymagań co do weterynarii, ale mam za to dużo innych, trudniejszych do zdobycia

daremw    128

czemu? układ jak najbardziej ok jeśli to układ biznesowy oczywiście :rolleyes:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się