Skocz do zawartości

Polecane posty

artur125    277

wiedziałem,że te kuriery i listonosze to podejrzane typki, no ale aż tak,polecieli na bukiet róż?

biala513    68

Sam byś zakosił jakbyś miał dostać kare od żony  :D   więc nie ma co im się dziwić :P

artur125    277

nie zakosił bym,poprostu gdybym zapomniał o prezencie użył bym swego uroku osobistego i zapewne by wystarczyło :D

bibi    2

za 7 lat będę obchodził 2x18 ;)

To teraz masz 18 lat plus 7 lat doświadczenia :D  Bez obrazy, ale dla mnie prawie 30. lat to... starość no :D Mój facet ma 27 w tym roku i co chwilę mu wypominam, że to prawie 30 ;) Ale najważniejsze, żeby być młodym duchem :D

artur125    277

Ja za kilka m-cy bede miał 27 i nadzwyczajnie stary się nie czuje.A tydzień temu dziewczyna w biedronce poprosiła mnie o dowód :D Może po trzydziestce zaczne się starzec narazie nie zamierzam :lol:

daremw    128

ja ze swoimi 29-cioma wiosenkami czuję się dobrze, również zdarzy się że mnie jeszcze o dowód zapytają, z reguły nikt nie może uwierzyć że mam 29, staro też się nie czuję bo jak popatrzę na dzisiejszą młodzież to i  energią i sprawnością fizyczną ich przewyższam także mogę się czuć bardzo młodo, zwłaszcza że większość kolegów z którymi wyskakuje się na imprezy zazwyczaj są nawet po 10 lat młodsi :D

daremw    128

no nie ładnie że takie towarzystwo Cie kręci ha ha
a tak swoją drygą to u mojej siostry jest akurat koleżanka z dzieckiem i ze swoim facetem 30 lat starszym partnerem. także można wyjść z założenia że moja przyszła żona jeszcze się nie urodziła he he

bibi    2

daremw może tak być w sumie :D 

Ale fakt, jak patrzę na kolegów i koleżanki mojej młodszej siostry to część z nich jak paralitycy, a większość wygląda jakby miała po 25 lat, a mają po 15-18 :D 

biala513    68

no nie ładnie że takie towarzystwo Cie kręci ha ha

a tak swoją drygą to u mojej siostry jest akurat koleżanka z dzieckiem i ze swoim facetem 30 lat starszym partnerem. także można wyjść z założenia że moja przyszła żona jeszcze się nie urodziła he he

Ale ja Darku na to nic nie poradzę, że kręcą mnie starsze roczniki...  Taki facet z trójeczką dla mnie to krótko mówiąc miód malina :wub:

Zresztą część moich znajomych już ma czwóreczkę z przodu albo jest bliska tej magicznej liczby ;)

bibi    2

biala513 A Ty z przodu masz już 2, czy jeszcze 1? :) 

Jak dla mnie 4 lat różnicy to taki maks, a 5 to już kosmos :D

biala513    68

Już mam dwójkę od jakiegoś czasu aczkolwiek wolę powiedzenie, że mam 18 lat+ kilka lat doświadczenia :D 
4 lata to mało. Już raz rozmawialiśmy na forum o wieku ^^

Tak przy okazji pozdrawiam serdecznie wszystkich Panów z województwa świętokrzyskiego :)

conan    4

A gdy kobieta jest starsza od mężczyzny?

Dlaczego taki stereotyp,że mężczyzna musi być starszy?

artur125    277

conan wez sobie starszą kobiete a za kilka lat będziesz narzekał,że ciągle ją głowa boli :lol:

a kto powiedział zę musi, każdy ma inne predyzpozycje ja np nie wyobrazam  sobie aby była starsza ode mnie i na szczęście nie jest , ale to kazedego kwestia wyboru

daremw    128

a ja tam już aż za dużo przerobiłem od 10 lat młodszych do 6 lat starszych ;)

coś zawsze nie pasowało trzeba szukać jeszcze młodszej albo jeszcze starszej ha ha ha

artur125    277

w moim przypadku 10 lat młodsza to byłby już harcor :lol: ze starszą też się spotykałem,ale starsza tylko dwa lata.

ale 6 lat starsza to mogło by byc ciekawe doświadczenie :D

bibi    2

Ponoć jak kobieta jest starsza to się liczy jakby podwójnie ;)

daremw    128

w moim przypadku 10 lat młodsza to byłby już harcor :lol: ze starszą też się spotykałem,ale starsza tylko dwa lata.

ale 6 lat starsza to mogło by byc ciekawe doświadczenie :D

dlaczego? czasami trudno określić wiek i różnie się trafi :) czasami i jakąś szesnastkę sie zagada bo człowiek myśli że ma ze 20 lat.

a starsze są bardziej zdeterminowane i wbrew pozorom szybciej się zakochują niż nastolatki ;)

Szymi40    371

A  u  mnie  u  dziadków  z  obu  stron różnica  wieku  10  lat-  u  rodziców 10  u mnie  też  10  młodsza  żona  ,   widocznie  już taka  nasza  rodzinna  tradycja.   ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się