Skocz do zawartości

Polecane posty

darek3    159

daremw a kto Ci powiedział, że nie  chcemy zgadnąć? Ja tam chcę tylko Magda te wskazówki to takie bardzo ogólnikowe podaje, jakby były jakieś konkrety to by było szybciej :D

daremw    128

Artur ja byłem i jestem, to że nie odzywam się za wiele to nie znaczy że przepadłem :)

Darek... to test na inteligencję  (pewnie też obleję ;))  ja ot tak z nudów spojrzałem po miejscowościach i jedna mi podpasowała... jeszcze trochę i koniec świata czyli... tam gdzie wrony zawracają- Wronowo.

może za bardzo wykombinowałem ale sens to ma ha ha

Kallina86    3

Darek jak Ty nie masz czasu mnie szukać to ja nie mam co liczyć na to, że jak nawet Ci sprawę ułatwię i podam bardziej precyzyjne wskazówki to będziesz miał dla mnie czas ;)

darek3    159

Magda ale Ty mnie chyba źle zrozumiałaś, bo ja nie chcę tracić czasu na szukanie, a jak Cię znajdę to na pewno będę miał duuuużo czasu dla Ciebie :)

Kallina86    3

Darem nieźle kombinujesz. Ale to nie był test na inteligencję i no cóż mówiąc o końcu świata nie miałam na myśli Wronowa ;)

No widzisz Conan co się teraz z tymi mężczyznami dzieje? A później taki Artur musi się o emerytury martwić i nikt nie wie dlaczego :P

Oj Darek a kto tu mówi o traceniu czasu? Jeżeli znajdziesz to nie będzie można tego uznać jako czas zmarnowany ;)

daremw    128

no wiesz równie dobrze można więcej miejscowości dopasować do takiej podpowiedzi... np biała woda... bo jak woda będzie biała to jeszcze troche i koniec świata ha ha ha

daremw    128

za dużo kombinowania :)

zwłaszcza że nie zauważyłem związku innych miejscowości z podpowiedzią, chyba że jakąś przegapiłem

Edytowano przez daremw

daremw    128

aha czyli tylko dla wytrwałych którzy będą drążyć temat ha ha ha to może podrążę trochę :lol: to poproszę o lepszą podpowiedź :)

Edytowano przez daremw

darek3    159

No i widzisz, sama przyznałaś, że podpowiedź była słaba a nam każesz po tej wskazówce odgadnąć Twoją miejscowość, daj jeszcze jakąś podpowiedź.

Ja spróbuje na razie odgadnąć gminę, strzelam, że to gmina Jeleniewo

conan    4

Kallina musisz chłopakom powiedzieć,bo do pięćdziesiątki Cię nie znajdą,oni Ci to na pewno wynagrodzą :D

daremw    128

już chyba znalazłęm także spokojnie :) nie myślałem że aż tak dosłowna podpowiedź :o

Edytowano przez daremw

Kallina86    3

Poromansować na priv... No chyba brak chętnych, bo jakoś nic mi tam nie wyskakuje ;)

Ja nikogo do niczego nie zmuszam. Chcecie to zgadujcie, nie to nie ;) Nie Jeleniewo.

Hmm ale ja nie wiem ile im do 50 brakuje :P

jacus    95

z tamtych stron to tylko filipow kojarze bo moj sasiad z tamtych okolic pochodzi, akcent nie do podrobienia mimo ze z wojska juz dawno wyszedl i jakos sie u nas ostal,obowiazkowa sluzba wojskowa dobrze sluzyla zmiennosci genetycznej. :P  ale tam chalupy jedna od drugiej pol kilometra wiec buty zedrzecie nim ja znajdziecie.

daremw    128

ale jakie perspektywiczne obszary... blisko obwód kaliningradzki, tylko zakładać działalność i kupować tam ziemię bo dobre klasy i ziemia tania jak barszcz, a i blisko jechać do pola, także można się zakręcić ha ha

corrado    217

Widzę że tu romanse łączą się też z ekonomia i finansami jedni zgadują gdzie koleżanka i inni już przeliczają czy to opłacalne :)

daremw    128

nie przeliczam tylko objektywnie oceniam sam region, który de facto jest na prawdę perspektywiczny a to co Jacus napisał o odległościach między domami jest plusem :)

Kallina86    3

Faktycznie w wielu wsiach w tym regionie odległość między domami jest dużo. Na przykład u mnie. I uważam to za wielki plus. Nie wiem czy mówiąc o dziewczynach można myśleć o ekonomii. Wiadomo, że i tak więcej trzeba na kobietę wydać niż się z tego weźmie :P

corrado    217

U mnie do najbliższego sąsiada mam ponad kilometr przez pole i nikogo więcej do okola. Czy więcej się wyda niź weźmie ? Hmm... nie powiedział bym tak :) w kobietę inwestuje się co jest satysfakcją samą w sobie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się