Skocz do zawartości

Polecane posty

mapo    7

biala513: żebyś się nie zdziwiła ;) Panowie mają wspaniałą okazję nauczyć się gotować i zachwycić panie (obecne lub przyszłe), a miastowe panie - nauczyć się swojsko gotować...

Panie i Panowie z przykrością muszę twierdzić że dzięki temu forum nie można poznać nikogo na resztę życia. Takie są moje spostrzeżenia niestety.

Edytowano przez robert123farmer

Yvonne    29

@ RafaKdziela- Tak umiem niec w tym trudnego ^^

Biała513- jak już sporządzisz całą książkę kucharską to ja się zgłoszę.. ;)  Jeśli chce mieszkać na wsi to trzeba też umieć coś gotować "swojskiego" .. :D

robert123farmerto, że rozmawiamy o wszystkim i o niczym nie znaczy, że nie idzie tu kogoś poznać... :)

mapo    7

robert123farmer: ja myślę, że każde miejsce jest dobre na poznanie swojej połówki, nawet to forum, ale obie osoby muszą tego jednakowo chcieć...

biała513: no i widzisz, już chętni się zgłaszają ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Panie i Panowie z przykrością muszę twierdzić że dzięki temu forum nie można poznać nikogo na resztę życia. Takie są moje spostrzeżenia niestety.

Co Ty pierdzielisz? Ty weź się i napisz do jakiejś, czy jakiegoś, a nic z przykrością nie stwierdzaj.  {BYLE NIE DO MNIE}

biala513    68

Gotować nauczyła mnie moja kochana Babcia :) Wprowadziłam i wprowadzam pewne modyfikacje do tej kuchni i nie chwaląc się nieźle mi to wychodzi :) Zresztą jeden kolega z forum przekonał się jak gotuję ;)
Jeżeli ktoś się zdecyduje to będę się cieszyć ;) I chętnie się podzielę swoją wiedzą i już dziesięcioletnim doświadczeniem w kuchni :)
Iwona dam znać kiedy będzie gotowa :) jeszcze sporo zostało do zrobienia i spisania ale już 170 przepisów jest oczywiście pisanych z głowy i przyrządzonych przeze mnie :)

mapo    7

biala513: to może i ja się skuszę. Kto wie, może kiedyś przyda mi się taka książka...

biala513    68

No miło mi to słyszeć, że jednak są chętni :)  A książeczka już ma wiele ciekawych przepisów i tych na co dzień i tych niedzielnych ;)

Co Ty pierdzielisz? Ty weź się i napisz do jakiejś, czy jakiegoś, a nic z przykrością nie stwierdzaj.  {BYLE NIE DO MNIE}

Korsarz nie bój się aż taki zdesperowany nie jestem :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Spoko, napisałeś "kogoś" nie chciałem być nietolerancyjny.         :P      :lol:

artur125    277

Są tutaj dwie osoby które są parą (niewiem czy na resztę życia).Czyli można kogoś poznac 

Spadam na youtube zobaczyc "zumba"

A w książce będą jakieś typowo regionalne przepisy?

spoko ta zumba 

Edytowano przez artur125

anka1    1

Ale potrafisz z takimi emocjami ? Bo ponoć w tańcu się nie myśli o krokach

Edytowano przez anka1

RafaKdziela    135

Tango bez emocji jest słabym tańcem i inne tańce też np salsa moja ukochana .Co do moich umiejętności musiała być porozmawiać z moimi koleżankami z kursu tańca one najlepiej wiedzą co potrafię ;)

biala513    68

Są tutaj dwie osoby które są parą (niewiem czy na resztę życia).Czyli można kogoś poznac 

Spadam na youtube zobaczyc "zumba"

A w książce będą jakieś typowo regionalne przepisy?

spoko ta zumba 

Oczywiście znajdą się regionalne przepisy np na czerninę, szagole i kaczkę po wielkopolsku ;)

Edytowano przez biala513

artur125    277

popatrzyłem w necie te regionalne dania i przyznam,że czerniny bym chyba nie skosztował ;) szagole to coś w podobie do naszych tzw '''''kopytka"" no ale ta kaczka czy wcześniej zachwalana gęś to przyznam,że mi ślinka leci :lol:

biala513    68

Czernina jest bardzo dobra(uwielbiam ją :P) A ślinka niech leci :P Mamy jeszcze kilka dobrych potraw :) Zresztą zapraszam do mnie :P

artur125    277

Jak tylko będe gdzieś w okolicach Rawicza chętnie skorzystam z gościny. Co do czerniny to,że smaczna uwierze na słowo,raczej nie dał bym się przekonac do zjedzenia(chociaż kaszanke jem) :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się