Skocz do zawartości

Polecane posty

grzegorzk4    60

o to właśnie chodzi, jak ma gotowe to twierdzi że nie umie gotować a jak głód przyciśnie to się nagle talent odkrywa :)

co wcale nie znaczy że jak jest żonka to w kuchni może czuć się swobodnie i meżowi dogadzać :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No nie wiem, gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść.    :P

o bogini z Twoich rąk nawet truciznę wypije laugh.png

A potem zrobię aferę że chciałaś mnie otruć - o ile jeszcze zdążę.     :lol:

tacy ludzie jak ja gdyby nie kobiety do dzisiaj siedzieli by na drzewach :lol:

Powiedz jeszcze że siedzieliby i wysiadywali jajka.     :P

Edytowano przez KORSARZ1

anka1    1

Rafał no nie to dlaczego Ty się nie przyznałeś przed Sylwkiem, że z Ciebie taki mistrz parkietu ??? O nieee teraz to się układa w całość- pyszne jedzenie w Twoim wykonaniu a później tracenie kalorii w................tańcu 

Edytowano przez anka1

mapo    7

anka1: po tej autoreklamie, którą Rafa sobie tutaj zrobił, teraz pewnie nie będzie mógł się opędzić od kobiet... ;)

biala513    68

Ale postów naprodukowaliście :P  odnośnie gotowania to piszę książkę kucharską dla jednego Pana z forum :P Jeżeli ktoś jeszcze chętny to pisać a zrobię odpowiednią ilość egzemplarzy :P 

artur125    278

Jeśli po za gotowaniem marynowaniem blanszowaniem pieczeniem będzie fermentacja destylacja i sedymentacja to zamawiam :D

artur125 no tak daleko moje zdolności opatrywania i reanimacji nie sięgają, aby Cię wskrzesić, choć boginią mnie nazwałeś, hihihi

a podobno najlepszymi kucharzami na świecie są właśnie mężczyźni i ja to zawsze podkreślam :)

a ci, którym bozia talentu poskąpiła, mogą zaprosić od czasu do czasu swoje ukochane gdzieś na dobry obiad i nie myślę tu o rosole u ich mamy ;)

biala513    68

Jeśli po za gotowaniem marynowaniem blanszowaniem pieczeniem będzie fermentacja destylacja i sedymentacja to zamawiam :D

No z fermentacją, destylacją i sedymentacją to kiepsko u mnie. Wprawdzie gąsiory stoją u mnie ale puste, aparaturę jakiś czas temu nam zwędzili murarze i praktykować też nie mogę :P

artur125    278

ach Ci murarze :lol: ale zapewniam Cie,że oni w pełni wykorzystają możliwości aparatury

Co jest złego w rosole u mamy?

artur125    278

czyli lepszym wyjściem będzie pizzeria albo prażonki w plenerze

czyli lepszym wyjściem będzie pizzeria albo prażonki w plenerze

lepszym niż rosół u mamy, ale nie lepszym od własnych kulinarnych popisów-może być jajecznica, choć na obiad to trochę dziwne danie, ale dlaczego nie? :)

artur125    278

no jajecznica na obiad troche nie pasuje,a tak serio to dałbym rade jakieś spagetti placki ziemniaczane naleśniki frytki tosty rosół ale w sumie poco lepiej poleniuchowac i zamówic pizze  :D

artur125    278

miło to będzie jak Polska wygra z niemcami (jeszcze raz a co) i po pizzy ją głowa nie będzie bolała :lol:  :lol:

RafaKdziela    135

Rafał no nie to dlaczego Ty się nie przyznałeś przed Sylwkiem, że z Ciebie taki mistrz parkietu ??? O nieee teraz to się układa w całość- pyszne jedzenie w Twoim wykonaniu a później tracenie kalorii w................tańcu 

Tak masz rację Aniu w ....tańcu ;) A tak swoją drogą dziewczyny pytanie do was potraficie tańczyć salsę ? może jakieś inne tańce ?

mapo    7

biala513: a ile sobie liczysz za tą książkę kucharską? ;)

malorolniczka: jest coś takiego, jak jajecznica chłopska i ona jak najbardziej nadaje się na obiad. Idealnym dodatkiem do niej jest kiszony ogórek.

mapo    7

biala513: domyślam się, w końcu to twoje dzieło ;) Ale serio pytam, bo sama proponowałaś, że możesz zrobić więcej egzemplarzy, więc dobrze by było, żeby ewentualni chętni wiedzieli ile to będzie ich kosztowało...

biala513    68

Jeżeli ktoś będzie chciał to tylko za druk(nie wiem ile stron dokładnie będzie) ;) Zawsze też mogę wysłać wersję w PDF więc będzie darmowa ;)

mapo    7

biala513: dolicz jeszcze koszty przesyłki, bo inaczej możesz zbankrutować ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się