Skocz do zawartości

Polecane posty

darek3    159

No pewnie są i tacy ale to raczej wyjątki

Ania no z początku tak może mówić ale po kilku takich akcjach to będzie gonić z kuchni :D

anka1    1

Artur to po tym wpisie będziesz miał rwanie że hej :)

Darek coś ty , nie będzie gonić z kuchni tylko zapas czajników i tanich garnków kupi do twojego ćwiczenia, a sama sobie kupi fajne perfumy, żeby mogła się Tobie przyglądać jak ćwiczysz i ładnie pachnieć :D

Max no to super , śniadanko do łóżka w takim razie będziesz mógł podać swojej wybrance :)

artur125    277

daj, to opatrzę :)

i herbatki zrobię z ciasteczkiem z cukierni, hihihi:)

z pierwszą pomocą radze sobie doskonale ale ciastkiem nie pogardze :D

to widzę, że zdolny jesteś :)

bo w niedzielę ja gotuje (gotuje czyt.o 12.00 odpalam palniki i nastawiam piekarnik) no taki uzdolniony chłopak jestem :lol:

anka1    1

Artur to To ja cofam wpis o rwaniu :P  ... Chociaż może i jak taki sprytny to też będziesz miał rwanie heheh

...i jak ciasta nie umiesz jak do tego też trzeba piekarnik włączyć  ??

Edytowano przez anka1

artur125    277

ale nikt mi nie każe włączac piekarnika z ciastem a w niedziele staruszkowie jadą do kościoła i chcą po powrocie miec obiad

darek3    159

Ania ale nie każdą lekcję trzeba zapamiętać i się czegoś z niej nauczyć. Kobieca cierpliwość też ma swoje granice i kiedyś się skończy, a wtedy to ona już mnie w kuchni nie będzie  chciała widzieć :D

anka1    1

he he he Darek ciekawe czy jemu czy jej ta cierpliwość się skończy ?? ( bo ona będzie te garnki do jego ćwiczeń wybierała a on za nie płacił  :) )

Edytowano przez anka1

RafaKdziela    135

ja to wszystko potrafie oprócz makaronu i ciasta

Kolego makaron też można ogarnąć ,a i ciasta ,to zależy co kto lubi .Gotowanie to moja pasja :)

artur125    277

frytki są proste i coś z obiadu podgrzac żurek z kostki tosty dużo jest prostych potraw

anka1    1

Rafał to Ciebie na męża strach bo grozi przytyciem ( z powodu wcinania smakowitości ma się rozumieć ) :)

darek3    159

Aniu myślę że to jej pierwszej nerwy puszczą, bo facet pewne rzeczy przemilczy i tyle ;)

He he he normalnie jest tu wysyp kucharzy jak grzybów po deszczu :lol: :P

anka1    1

he he Darek ciekawe jak długo będzie milczał , jak mu ta kaska na te gary będzie uciekała z kieszeni . Poprostu szybciej niż myślisz  dojdzie do perfekcji w gotowaniu :P

artur125    277

tu same talenty ale Rafa bije wszystkich na głowe pierścionek już ma gotowanie to jego pasja kurde ideał

RafaKdziela    135

Artur    nie nie wiem czy powinienem o ty mówić ,ale moja druga pasja to taniec ,,kocham salsę i kizombę ,ale też walca wiedeńskiego ,a parkiet to mój drugi dom :D

z pierwszą pomocą radze sobie doskonale ale ciastkiem nie pogardze :D

bo w niedzielę ja gotuje (gotuje czyt.o 12.00 odpalam palniki i nastawiam piekarnik) no taki uzdolniony chłopak jestem :lol:

Z mojej to przyczyny szwanku na zdrowiu doznałeś, więc i szkodę naprawić spieszę :)

A ciasteczkiem nie pogardzisz, bo z cukierni, tak? Bezpiecznie, hihihi ;)

I masz, podpuścić troszkę chłopaków i moment się okazuje, że w pracach domowych (czytaj gotowanie) świetnie by się sprawdzili. Jednak na co dzień większość deklaruje dwie lewe ręce w tych kwestiach.

artur125    277

o bogini z Twoich rąk nawet truciznę wypije :lol:

a z tym gotowaniem to pewnie nikt zdany na własne umiejętności z głodu by nie umarł

Rafa Ty to wgl jesteś człowiek kultura bo ja to tak bardziej prymitywny chłop pojeśc popic i w siną dal

tacy ludzie jak ja gdyby nie kobiety do dzisiaj siedzieli by na drzewach :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się