Skocz do zawartości

Polecane posty

RafaKdziela    135

Widzę ,że się nie zrozumieliśmy .Z własnego doświadczenia wiem ,że miłość ta prawdziwa od tak nie wyparuje ,a jak ktoś rzuca frazesami ,co już kilka razy padło ,to ja się nie wypowiadam na ten temat .Oczywiście ,że można się zakochać więcej jak jeden raz .Moja obecność na tym portalu jest tego żywym przykładem  Aniu :)  i poszukuję tej jedynej ;)

biedroneczka    16

@małorolniczka - chyba masz rację......;-)

Rafał, to kamień z serca na koniec roku, bo już myślałam, że trafi mi się napić jeszcze dziś z rozpaczy nie doczekawszy Sylwestra....;-)

@małorolniczka - trzeba się wybrać na łowy, jeszcze chyba nie wszystko stracone....

Haha .....

Szymi40    373

Jeden   kocha  żonę  ,  drugi swoją matkę  -    trzeci  córkę  a   czwarty   sąsiadkę ... ;)

Facetów którzy chcą iść na gospodarkę do dziewczyny jest sporo tylko dziewczyny jakieś takie wybredne są :P 
Ja np całe życie chciałem pracować na gospodarstwie i chce a że nie mam swojego to u mojej drugiej połówki problem taki że ona nie chce zostać na tym gospodarstwie tylko uciec do miasta ;/ ale to już inna para kaloszy :P Mam kumpla który tak jak ja skończył szkołę rolniczą i tak jak Ja marzył o gospodarstwie no ale on też mieszka w mieście obecnie pracuje w sklepie z częściami do maszyn i szuka dziewczyny no ale niestety teraz jest ciężko o porządną dziewczyną, jak już znajdzie się taka co ma po układane w głowie to ma wymagania z kosmosu :) 

Jestem farmerem. mam 28 lat, brunet, niebieskie oczy 183, normalnej budowy ciała.

Powiat toruński, gospodarstwo 47a, zmechanizowane, produkcja roślinna i zwięrzęca. Szukam partnerki, najlepiej blondynka 24-28 lat, z okolic, wymiary 90 - 60 - 90, jeśli są jakieś chętne zapraszam :)

Krzysiek

misia8728    1

uuuu Krzysiu :) ale wymagania , ale takie rzeczy tylko w Erze ;-) hihiihihihi :P:D :D :P :P :P

Edytowano przez misia8728

tomacha001    4

ja wam powiem nie daleko mnie jakieś  15 km od mnie jest pani w wieku 24 lata i mam duże gospodarstwo rolne i próbowałem się nią umówić jak to w życiu bywa nie sprostałem jej wymagania odnośnie mego wyglądu bo mam wymagania jak księżniczka i ciągle przebiera i jest sama jak tu człowiek mam znaleźć kobieta jak co nie które mają wysokie wymagania próbuje ciągle szukać na wszelkie sposoby ale jak usłyszą czym się zajmuje to od razu kątka urywają i piszą ze kogoś już maja mimo ze pochodzę gdzie są terany typu wiejskie rzadko która zostaje na wis 

Edytowano przez tomacha001

izolda789    12

Co do wymagań to ja mam jedno podstawowe : musi być dialog i zgoda, bo jak są głupie upory typu nie bo nie, albo źle, dobrze, byle po mojemu to choćby facet był sobowtórem Żebrowskiego to ja z nim związku nie stworzę,

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się