Skocz do zawartości

Polecane posty

RafaKdziela    135

Już mówię ,a co tam wszystkie się zdadzą :D  nie jestem wybredny .A co do koni to je nakarmię mam sporo sianka pachnącego i kuca do towarzystwa ;)

RafaKdziela    135

Już piszę nr telefonu też ? dzięki piękne biedroneczka :D to w tym roku więcej prezentów dostanę ,jak się spodziewałem .

Ursus-c-330    4

Witam,  jestem Marcin szukam kobiety, z którą mógłbym konie kraść, czekam na odpowiedź, jestem skromnym, nie posiadam nałogów, grzeczny, spokojny, z małym gospodarwstwem, z lubelskiego (okolice Lublina),

daremw    128

konie kraść? to ty szukaj wspólnika, chłop do kradzenia koni lepiej się może przyda

biedroneczka    16

Teraz koni na wioskach już nie ma, to nawet nie wiadomo, gdzie tu się wybrać, żeby ich nakraść....hahaha

No, chyba, że chodzi o mechaniczne....:-D

biedroneczka    16

To moje służki jeszcze do Ciebie nie dotarły ?????

Mówiłam, że pewnie konie tylko pomarnują...

Znowu mnie nie dosłuchały do końca, tylko poleciały czym prędzej , i teraz nie wiedzą, komu mają ten "prezent dodatkowy " dostarczyć w moim imieniu...

Niech no tylko wrócą, to biczowanie albo i nawet pręgierz ich nie ominą.... Teraz ja już nie zdążę Ci ich dowieźć ns czas...

RafaKdziela    135

No nie dojechały .Dam rady jeszcze dojechać ja  do Ciebie mam dobre auto to podaj prędko adres i już wyruszam w końcu obiecane ,to jak zapisane ;)

biedroneczka    16

Adres bez problemu znajdziesz w książce telefonicznej koło mojego nr-u telefonu, a jakbyś nie mógł znaleźć nr-u telefonu, to będzie koło adresu. ....

A to guły te służące, takich sztuczek je nauczyłam, chciałam złapać u Ciebie plusy, a tu wszystko na marne....

Na drugi raz nie będę się nikim wyręczać, pojadę sama...:-D

Ursus-c-330    4

Tak szukam miłości, napisałem tak bo chce być romantyczny, ale też być tajemniczym. Chętnie nawiąże kontakt z Ciekawą , interesującą, młodą kobietą. PS, mam 21 lat

biala513    68

Hej :)
I jak Wam Święta mijają? :)  Taka cisza się tu zrobiła, każdy zajęty pewnie jest zapełnianiem brzuszka :D  Pozdrawiam :)

artur125    278

Nikt nie pisze bo każdy pewnie narąbany leży. "święta"......... Ja zaglądam a tu obiecanego zdjęcia Yvonne nadal brak

donweter1989    180

A gdzie tam to podstęp jest napewno. Darek przez święta dościelał i dościelał, a teraz się makaronu nazbierało to i chętnie kolegę zaprasza:-D

daremw    128

Darek Twoja wypowiedź brzmi jakby Iwona była jakąś atrakcją w zoo do oglądania

patrzy się na nią przyjemnie także w pewny sensie jakaś atrakcja, no ale z tym zoo to trochę przesadzasz

donweter zapraszam czysto towarzysko, makaron wybrany jakiś czas przed świętami

Edytowano przez daremw

Yvonne    29

Artur125 Zdjęcia w mundurze nie wstawię, bo nie mogę znaleźć, ale żeby nie było wstawiłam inne w profilowym.

Pozdrawiam i udanego Sylwestra! :)

artur125    278

No w białej sukni też fajnie :) Tylko w żaden sposób nie umiałem tego powiekszyc a akyualne ładnie świeci po oczach :P

marc    17

artur125 poszukaj sobie tego obrazu w google :P znajdziesz w większym rozmiarze. Ciekawe tylko czy to oby na pewno zdjęcie Yvonne :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się