Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
biala513    68

To nie chodzi o dobroć. Zbliżałabym się w kierunku ślubu i założenia rodziny....
Myślę, że pewnie bym wróciła;)

biala513    68

Łukasz ponieważ teraz jest już ktoś inny... :) Może dodam, że to Pan z AF

Edytowano przez biala513

Piotr3p    13

Ja mam pytanie z innej beczki czy ktoś z was ma ( lub wie gdzie jest ) na sprzedaż heder do bizona ( kompletny lub nie ) ważne by był prosty...?   Przepraszam że tak zmieniłem temat wiem że są od tego inne działy ale tutaj większy ruch jest.

Edytowano przez Piotr3p

8piotrek6    110

Ja mam pytanie z innej beczki czy ktoś z was ma ( lub wie gdzie jest ) na sprzedaż heder do bizona ( kompletny lub nie ) ważne by był prosty...?   Przepraszam że tak zmieniłem temat wiem że są od tego inne działy ale tutaj większy ruch jest.

hehe jeden pomysłowy hederu szuka a żonę przy okazji porwie :D

W temacie kierunek odbiegł od spotkania więc wracam do orania. :)

RafaKdziela    135

To nie chodzi o dobroć. Zbliżałabym się w kierunku ślubu i założenia rodziny....

Myślę, że pewnie bym wróciła;)

Droga koleżanko nie obraź się ,ale Twoja historia przypomina moją jak skserowana i ciśnie mi się tylko jedno słowo na usta ,że nie wiesz czego chcesz ! ?( w planach u mnie był ślub z tą wybranką i dziecko i wpłacona zaliczka prze zemnie na orkiestrę   ).Oby ten powód drugi ukryty nie był tak ważny czyli wygoda i pieniążki ,bo też wiem o czym piszę .Pozdrawiam .

biala513    68

Droga koleżanko nie obraź się ,ale Twoja historia przypomina moją jak skserowana i ciśnie mi się tylko jedno słowo na usta ,że nie wiesz czego chcesz ! ?( w planach u mnie był ślub z tą wybranką i dziecko i wpłacona zaliczka prze zemnie na orkiestrę   ).Oby ten powód drugi ukryty nie był tak ważny czyli wygoda i pieniążki ,bo też wiem o czym piszę .Pozdrawiam .

Masz rację jakiś czas temu nie wiedziałam do końca czego chcę. Dziś już jestem pewna i doskonale wiem czego chce :)

No co Wy z tą orką? :P Chyba sama za orkę się wezmę :D

• Like 1

artur125    277

Na serio pojade orac jak nie heder do bizona to dziewczyna która niewiedziała czego chce w związku z gościem 15lat starszym

biala513    68

Czyli teraz dokładnie wiem czego chcę :) i na pewno to się nie zmieni ;) A takiego błędu jaki popełniłam już nie popełnię...

Edytowano przez biala513

artur125    277

Sory za krytykę ale lubie krytykowac błędy innych chociaż sam wcale mało ich nie popełniam(jak każdy zresztą) Od jutra będe miły dla wszystkich bo zaczyna się lepszy tydzień (przynajmniej mam taką nadzieję)) :D

biala513    68

Nigdy nie mów nigdy. Nie wiesz co może być za 3 lata.

Masz racje nie wiem co będzie za trzy lata ale wiem czego chce od życia i mam cel do którego będę dożyć i się tak łatwo nie poddam :)

Arturze no ja Tobie życzę tego lepszego tygodnia :)  A wszystkim miłego dnia  :)

FINN    988

ale nie zapomnij, że czasem też trzeba brać to co daje życie, a nie to co by się chciało.... 

biala513    68

Mam prośbę :)  Odezwiesz się do mnie? Coś nie mogę wysłać Tobie wiadomości.... ;)

@FINN nie zapomnę o tym i przyjmę wszystko od życia czy to będzie dobre czy to będzie złe....

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

napiłabym się gorącej czekolady... ktoś, cuś gdzieś poleca? :D

Pajej    50

widzę, że kawlerowie, wciąz pozostają tu kawalerami,więc gdzie tu agro randki?

chcesz sie umówić?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się