Skocz do zawartości

Polecane posty

dawidki16    21

Widzę, że w zachodniej Polsce są same dobre policjantki :D, bo zawsze jak wracamy gdzieś w Polsce to przejedzie się tyle km, a najwięcej policji spotka się na Podkarpaciu ;)

mietek86    4

Kasia ma rację lepiej poczekać do pełnoletności, na pola trzeba jezdzić dużo drogami publicznymi a tam na każdym zakręcie stoi policja ;) wczoraj mnie zatrzymały ( Panie policjantki bardzo miłe :P ) gdy jechałem kombajnem proponowali mandat 500 zł ( za jazdę z chederem ) ale po wyczerpujących negocjacjach się skończyło na pouczeniu :D i to jeszcze mi się zatrzymali przed samym chederem nie myśląc że ja mogę mieć słabe hamulce :lol: nawet mnie do radiowozu chciały zaprosić ale odmówiłem ponieważ ze mnie się kurz sypał :D

Mogłeś skorzystać z zaproszenia wtedy zobaczyłyby co to jest życie na wsi i co to żniwa :D

Kasia22    541

Bum :D

Cześć Robaczki :D

Cóż za wspaniały miesiąc :D

W Końcu człowiek czuje że żyje :D

:D :D :D

Aaaa Mieciu :D

:D

za 17 dni robimy tam u Was niezły rozpiernicz :D

Piotr3p    13

@kamil21- dokładnie :D bodajże Ewelina :P a druga blondynka tak z 170 cm wzrostu :) spoko kobietki na takie kontrole mógłbym codziennie trafiać :D miłe, żartobliwe i ogólnie spoko :) wracałeś ze Słupi pod Kępnem czy pod Bralinem ? Skąd jesteś :) ? Bo Twojego Bizona tak jak bym już gdzieś widział i tego JD również :)

@mietek86- i jeszcze bym musiał na fajrant radiowóz czyścić :lol: porozmawiałem z nimi oparty o maskę radiowozu :D

Piotr3p    13

@daremw- rozmowa była wpierw o wysokości mandatu ale po pewnym czasie temat był ceny płodów rolnych :D

mietek86    4

Najpierw Ty się opierałeś przed mandatem a potem one przed Tobą na na masce :D

Kasiu to informacja czy ostrzeżenie? :D

Piotr3p    13

@kamil21- to moja sąsiednia wioska :) mnie zatrzymały tuż przy restauracji ''Bartek'' ( na pewno kojarzysz ) na drodze krajowej nr 11 :P tak myślałem masz pole może w Olszowej ? :) kosze czasami tam i widziałem ( chyba ) Twoje sprzęty.

@mietek86- ja cały czas byłem oparty o maskę :lol:

daremw    128

@daremw- rozmowa była wpierw o wysokości mandatu ale po pewnym czasie temat był ceny płodów rolnych :D

no i to najciekawsza rozmowa była, chociaż temat ciekawszy od wysokości mandatu ha ha

Piotr3p    13

@kamil21- być może i Twojego ojca widziałem :) swoją drogą ta krajowa 11 od Słupi do Baranowa cholernie pechowa jest (szczególnie ten zakręt obok motelu oraz stacji paliw...) co miesiąc ktoś ginie :( i ja bym tam raz dzwona miał bo jakiś gnojek na zakręcie wyprzedzał ;[

@daremw- dokładnie hehe :D

@zetorlublin7341- u nas taki jeden podczas zwykłej kontroli miał nogi w rozkroku oraz twarz na masce :D tylko że on miał w samochodzie prochy :lol:

I znowu kolejny ciężki dzień żniwny :D 10 ha żyta przede mną ;)

Kasia22    541

Najpierw Ty się opierałeś przed mandatem a potem one przed Tobą na na masce :D

Kasiu to informacja czy ostrzeżenie? :D

Przypomnienie gdybyś zapomniał :D

daremw    128

osz jakie zbereźniki ;) my tu z Iwoną ciężko pracujemy (żnowo, nawozy na trawy) a tu tylko o jednym dyskusja ;)

daremw    128

mi? praca :) ale nad czym to już nie powiem ;)

ps: przewidujesz dziś wizytę na ww? bo raczej mocno pilnych prac chyba dziś nie będzie

Piotr3p    13

Ależ mnie piękna Pani w Golfie wkurzyła dzisiaj... widzi taka młoda że jadę kombajnem nie mam gdzie zjechać to ta się pcha centralnie w heder tak na mnie z kur** i chu*** wyjechała że gdyby nie to że to była kobieta to bym zrobił porządek ;[ no i oczywiście w domu rodzina też mnie musiała dobić swoim głupim gadaniem o tym kiedy dziewczyna będzie...Czasami żałuję że zostałem tym rolnikiem...pierniczę jadę prasować zaraz bynajmniej na polu mam spokój...

Kasia22    541

Piotrek ale co Ty się przejmujesz rodziną? :)

Jeszcze im sie odechce tej Twojej dziewczyny ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

właśnie Piotrek do 30 jeszcze masz czas :D

Piotr3p    13

@Kasia22- ale to dobija człowieka wchodzę do domu od rana na kombajnie pierwsze co słyszę to kiedy dziewczyna będzie... idę chyba zaraz zrobię sobie przedwczesne dożynki :D

@Lina- jeżeli dożyje do 30 przy nich... ;)

Ech Piotrek jak ja cię człowieku rozumiem normalnie jak bym swoich słyszał nawet już pernamętne milczenie nie działa, i ten tekst twój kuzyn to już ma trzecią a ty jednej nie potrafisz znaleźć sobie, moja babcia się od trzech dni nie odzywa do mnie bo już nie wytrzymałem i powiedziałem jej ze wielkie gów.o ją to obchodzi czy jakąś będę miał. Wiem ze chce dla mnie jak najlepiej ale czasem przesadza. Nie rozumie że kiedyś było inaczej jak sie dobierali w pary a dziś jest duzo trudniej. :mellow:

Piotr3p    13

To widzę że nie tylko u mnie są takie cyrki... ja to się już w ogóle nie odzywam w domu. U mnie już były próby swatania ostatnio :lol: ale szybko im się odechciało ;) pózniej się dziwią dlaczego ja w nocy pracuje ale w domu oszaleć można i na polu mam spokój <_< u mnie dziadek ( 84 lata ) mnie rozwala na każdym kroku dzisiaj próbował zetorem jezdzić ( forterra 11441 ) miał podjechać mi z przyczepą pod rurę do wysypania z kombajnu no i oczywiście tura miał na max podniesionego dobrze że zauważyłem i zrobiłem " unik " kombajnem... A o jego tekstach dlaczego ja dziewczyny jeszcze nie mam to aż pisać mi się nie chce ;)

biala513    68

Ach skąd ja znam te teksty. Tylko mam jeszcze dwie siostry czyli każdy tekst słyszymy trzy razy a jak babcia coś powie to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się