Skocz do zawartości

Polecane posty

banan575    104

Większość już parę widocznie znalazła :)

Nie koniecznie, ale mozna mecz ogladac, mozna na impreze sie udac, mozna i na spotkanie albo i na grila

Ja proponuje wsluchac sie dokladnie w refren i wziasc sie do pracy tak jak spiewa. Dziwoche znajdziecie. :rolleyes:

Edytowano przez banan575

konteno    1063

tylko później co jedna dziewczyna to już będzie po kimś a nie każdy chciałby wiązać się z dziewczyną użytą choć nie zużytą

banan575    104

Kazdy woli orginalna bez przebiegu, ale tez skad takie maja sie brac. Jak prawie kazdy by chcial na imprezie sobie pojezdzic przed, a do slubu juz chcialby miec bez przebiegu.

Kazdy wiaze sie z polowka wedlug wlasnego uznania.

daremw    128

tylko później co jedna dziewczyna to już będzie po kimś a nie każdy chciałby wiązać się z dziewczyną użytą choć nie zużytą

Masz niewłaściwe podejście, nie bierzesz pod uwagę kobiet które były w dłuższych związkach a jednak każdy ma swoje potrzeby a krew nie woda, zbytnio uogólniasz. Każdy by chciał sobie poużywać ale do ślubu tylko z cnotką. To xupełnie jak mój kolega najlepszy który partnerki zmienia czasami 2-3 razy w miesiącu, jak sobie rozmawiamy przy piwku to mówi że on sie chyba nie ożeni bo "baby to ku..y". No i na koniec zastanów się czy ty szukasz miłości czy sim loocka do ściągnięcia (nie mówię że nieosiągalne jest połączenie tych dwóch rzeczy). No i na tą okazję przypomniały mi się bardzo mądre słowa:

"Lepiej mieć żonę z kur.y niż kur.ę z żony"

Może trochę za mocne określenia ale za to jaki jasny przekaz :)

Ecopiotr    105

Konteno, a jak z Twoją niewinnością? Oczywiście nie oczekuję odpowiedzi, bo to bardzo prywatna sprawa. Jeśli oczekujesz od żony czystości, to musisz się liczyć z takim samym podejściem z jej strony. Szach-mat. Tak przy okazji - jest coraz aktywniejszy ruch "Sex po ślubie", głównie Oazy, ale nie tylko. A jako ciekawostkę dodam, że w jednym ze stanów w USA, prawo zabrania seksu z dziewicą. Nieważne przed czy po ślubie.

am1609    0

jedni chca za dużo, inni za dużo mają, a innych życie kopie po calości :( :( :(

rano wstajesz nie ogarniasz i wiesz że musisz dać rade bo wszyscy na ciebie liczą :(

biala513    68

Kiedyś gdzieś słyszałam, że dziewce wymarły wraz z mamutami. Ja jednak mam inne zdanie...

izolda789    12

a ty jakiś kuźwa nieskazitelny czy co?

Ecopiotr    105

Niektórzy tak mają, że jak dziewczyna spróbuje - to puszczalska, jak chłopak - to męski, jurny. Może ich kiedyś oświeci...

Ecopiotr    105

Skoro już jesteśmy przy tym temacie, to jestem ciekaw Waszego zdania - "Dużo - ile to jest?" Nie chodzi o to, by podać liczbę swoich partnerek/partnerów, lecz o to, by dziewczyny wyraziły swoje zdanie, ile dziewczyn dla chłopaka to dużo (nie naraz oczywiście!), a chłopaki - ile partnerów dla dziewczyny.

biala513    68

Dużo trudno określić taką liczbę ponieważ każdy przypadek należy traktować osobno. Wiadomo, że jak facet skacze sobie z kwiatka na kwiatek to jest już u mnie przegrany...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Niektórzy tak mają, że jak dziewczyna spróbuje - to puszczalska, jak chłopak - to męski, jurny.

Oj matko po prostu jesteśmy gatunkiem pochodzącym od gatunków poligamicznych i rozród jest jednym z głównych instynktów. Samiec ma zapłodnić jak największą ilość samic, a samice znaleźć naj-samca.... Poza tym seks to przyjemność, a przyjemności ciężko czasami odmówić - ale to już zależy o człowieka, jego wartości, zasad i silnej woli:)

Ecopiotr    105

Nie chodzi mi o jakąkolwiek krytykę. Uważam, że kobieta jak i mężczyzna jest panią/panem swojego ciała i uczuć, i ma prawo robić z nim co zechce (o ile swoim działaniem nie wyrządza krzywdy innym), a sposób w jaki z tego prawa korzysta, to już inna bajka...

banan575    104

Skoro już jesteśmy przy tym temacie, to jestem ciekaw Waszego zdania - "Dużo - ile to jest?" Nie chodzi o to, by podać liczbę swoich partnerek/partnerów, lecz o to, by dziewczyny wyraziły swoje zdanie, ile dziewczyn dla chłopaka to dużo (nie naraz oczywiście!), a chłopaki - ile partnerów dla dziewczyny.

No to ja powiem ile mozna miec. Ale jak dlugo nie wiem. :D Najpier powiem tak, kazdy swojego partnera albo partnerke ma swietego.

Tak jak kiedys pisaliscie ze ja fajnego poznalam. :rolleyes: Nie bede ukrywac ale te lafiryndy co mial przede mna, to mam je na zdjeciach. :D I powiem tak. Piekne, zgrabne, boskie, wyksztalcone ale z zadna nigdy nie zostal. Dlaczego??? Nigdy nie powiedzial.

I moze z nimi co bylo ale nigdy nie wnikalam. Chcial sam mowil jak go nakryly, jak kolesie i inne kolezanki go ratowaly po wpadce. :D

Ile panienek mial na raz w jedym czasie ???? Mial 4 kazda od siebie mieszkala min 40km :D ( dobrze kombinowal) zadna o sobie nic nie wiedziala. A przyszedl taki okres ze byla impreza i wszystkie sie zjechaly naraz na ta impreze. I wtedy po d.... dostalo mu sie. :D

Edytowano przez banan575

biala513    68

Takie coś prędzej czy później by wyszło na jaw :D Tylko szkoda tych dziewczyn :unsure:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się