Skocz do zawartości

Polecane posty

am1609    0

a to zależy bo czasami delikwent moze tymi kwiatami oberwać i usłyszeć mniej mile slówko :P wszystko zależy od sytuacji :)

am1609    0

ja nikogo nie zniechęcam tylko piszę jak może być jak sobie nagrabicie :) żeby potem nie było :) a żyć się da :P

mój mąż jak mnie w dniu ślubu wnerwił to do dzisiaj mi wypomina że nie byl pewien czy mu nie ucieknę w ostatniej chwili....

Najgorsze jak kobieta nie wie czego chce, ty do niej co chcesz ona nie wiem normalnie ręce opadają. Gdzie kobiety twarde nie bojące sie zapytać wiedząće co chcą ;)

banan575    104

Tomcio Te kobiety co wiedza co chca to sa juz albo zajete, albo szukaja tego co chca, ale szukaja to co one chca..

banan575    104

Poprostu nie mozesz na sile szukac . Nie mozesz tez ulegac kobiecie bo taka Cie z czasem oleje.

jahooo    254

Sugerujecie że zetorlublin7341 to Conchita :D z tym "odwróceniem ról damsko męskich" ???Twarda kobieta, która wie czego chce i wie jak to wyrazić - to facet :P

Edytowano przez jahooo

a kto powiedział że będę ulegał co, ja jako rasowy lew nie ulegam ;) . A zresztą w praniu wyjdzie nie banan podobno preznaczenie jakieś tam jest to się zobaczy :D

banan575    104

Profesjonalnie olac i porzucic to tak sie robi. :D

Najpierw bajer potem spotkania potem pocalunki i az wkoncu i seks. Raz, drugi, a potem po jakims czasie na oczach chlopaka namietne calowanie z innym facetem.

Chlopak jest profesjonalnie i totalnie dobity. :rolleyes:

Szymi40    373

A czy my- my tak robiliśmy że wykorzystaliśmy i porzuciliśmy :blink: my nigdy to oni ..... :o

Szymi40    373

Jak facet idzie na ,,prawo i lewo'' to jest maczo - a jak kobieta to ,,,puszczalska''

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się