Skocz do zawartości

Polecane posty

chuck00    10

To u mnie jest nieco inaczej - po każdym piwie pragnienie rośnie... na kolejne piwo :) Więc dla ugaszenia pragnienia najczęściej woda mineralna :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jak pijesz z głową to i 4-pak na raz nie szkodzi.... a nawet podobno wino tez dla zdrowotności można troszkę wypić...

Edytowano przez Lina

sebo1986    229

Wszystko jest dla ludzi a życie za krótkie żeby sobie odmawiać, Ja sie z moją wymieniamy raz ja pije raz ona i jest ok :) Ja jak sie napije od razu łapę dryg do tańczenia. Moja sama mówi weź się napij bo nie da się z tobą tańczyć ;D

Ej już raz powiedziałem prosze nie robić ze mnie ideału żadnego bo nie czuję się nim wcale a wcale ok. Izoldcia taki jestem co mam zrobić co zmienić się po co , tak mi dobrze i koniec, czemu miałbym zonie nie pomóc co można wiedzieć . Przecież nie robię z siebie mie wiadomo kogo ludzie, piwo nieraz jest wódeczka ale od czasu do czasu, ja np będę bawił się bez alkocholu grunt to nastawienie i tyle. A czemu nie mam bo wysoki sądzie nie trafiłem jeszcze na tą jedyną na tą swoją połóweczkę.. Więcej na obronę nie mam. Ostatnio smakuje mi perła miodowa, taką jedną na tydzień przytulę. Lina spoko jakaś naleweczka się znajdzie. Nie rozumiem człowiek zachowuje sie normalnie a tu ludziska ciagle jakoś zniesmaczeni moją postawą. ;)

Edytowano przez zetorlublin7341

daremw    128

Oj no przyznaj że jesteś ideałem :)

A z piwa to polecam jednak lomżę wyborową- produkty z regionu trzeba zachwalać :) chociaż to faktycznie dobre

am1609    0

Tomek to gdzie ty się chowasz że te panny ci nie znalazły? Z tego co piszesz jesteś podobny do mojego męża i on tez dobrze się ukrywał :P

i perła i łomża dobre są i kasztelan i moj regionalny (chociaż kupiony przez obcy kapital) bosman :)

wszystko jest dla ludzi tylko z głowa :)

ja czasem piwo wypije albo nalewki miodowej kieliszek ale nigdy jeszcze kaca nie mialam albo film mi się nie urwał i potrafię się bawić bez procentow jedyne bez czego nie mogę żyć to KAWA :P i woda niegazowana :P

daremw    128

To jesteś uzależniona od kawy :)

Ps: kasztelan niepasteryzowany wprost dla mnie idealny ;)

biala513    68

Odnośnie piwa to polecam nasz regionalny browar Bojanowo. Wszystkie piwa Bojan są bardzo dobre tylko Black IPA i kokosowe mają specyficzny smak. Można je kupić w całej Polsce ale trzeba troszkę poszukać :)

Szymi40    373

To jesteś uzależniona od kawy :)

Ps: kasztelan niepasteryzowany wprost dla mnie idealny ;)

Smakujcie ,,kasztelana'' piwko z moich stron - moje ulubione od zawsze. :)

daremw    128

A tak trochę zbaczając z tematu... doszły mnie słuchy że trwa jakaś nagonka na mnie na forum... kto w temacie jest to proszę o jakieś wyjaśnienie o co biega (PW)?

Ps: jak się okazało z powodu osób trzecich... niedzielny wypad dziś wyszło że był niewypałem- tak jak ktoś by się interesował moimi losami ;)

am1609    0

daremw nie martw się widać nie była ci pisana ;)

szymi40 moja bratowa z twoich stron :) to i kasztelana pijamy :)

daremw    128

Smakujcie ,,kasztelana'' piwko z moich stron - moje ulubione od zawsze. :)

W polomarkecie można go było tanio kupić, nie wiem jak teraz

Xawier    32

Właściciele Polomarketu to ze Świecia nad Wisłą są lub najbliższej okolicy

Daremw ja się nie czuję nikim szczególnym jak Boga kocham :huh: . Człowieku powiem ci tak jej strata i tyle że odstawiła takiego gościa :blink: później zakocha się w jakims buraku co ją będzie krzywdził i znowu będą pretensje że każdy facet to świnia, walczę z tym stereotypem jak się da ale cieżko jest, kobiety nie chcą wierzyć facetom już, szczerze jak nieraz widzę co faceci robią to już sie nie dziwię wcale ;) . Am widzisz dobrze się maskuję i ukrywam, czekam na mojego rodzyneczka, ale jak się doczekam to swoją moja wisienka będzie najszczęśliwszą kobieta przynajmniej w promieniu 100km, a jak niech ma co się będę rozdrabniał. :lol: Biała to spróbujemy ale po piwku brzusio rośnie i kaloryferka nie będzie :D

daremw    128

Nie zakocha się tylko da drugą szansę w tym przypadku. Teraz koniec na ten temat, ruszamy dalej w polskę jak tylko jakaś miła pani będzie w zasięgu ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się