Skocz do zawartości

Polecane posty

banan575    104

Karma dla kotów też?:-D

Kochany jak widzialam jakie sa czasami produkty w sklepach, to chyba lepiej kupic i jesc karme dla psa ;)

Chlopcy pamietajcie jak jestescie rolnikami to nie znaczy ze jestescie juz skazani na brak dziewczyn. Dziwoche macie miec do tanca, rozanca, :D garow, pracy, plodzenia itp :D a i nawet do tego zeby wygladala od czasu do czasu jak dzaga.

Ziomal20084    25

Powiem tak: gdy jestem w firmie na warsztacie i przyjezdzją młodzi gospodarze oglądać sprzęt ze swoimi żonami, dziewczynami to czasami aż kopara opada, piękne panie, wymalowane, ładnie ubrane:) Wniosek taki że nie wszystkie piękne Panie boja sie isc na gospodarke :)

banan575    104

A nie taka ze ja poznasz zagonisz do obory a potem tak jej zaspiewasz :rolleyes:

http://www.youtube.com/watch?v=-sGE0exabEE

Dziwocha ma byc tez ozdoba dla Was :rolleyes: :D

Wniosek taki że nie wszystkie piękne Panie boja sie isc na gospodarke :)

Wniosek wnioskiem, a gospodarka gospodarkà. I tu juz jest roznica bo nie na kazda gospodarke dziewczyna pojdzie.

Masz gospodarke co jest 150ha i 4fergusony na podworku to w panienkach mozesz przebierac. a gdy jest 330 i 3ha pola to tez gospodarka ale tu juz ciezko znalezc.

Pamietajcie chlopcy, dziewochy w bagno sie nie pchaja :rolleyes:

Ziomal20084    25

Sa takie co lecą na hektary, dobry sprzęt, nowe auto a nie patrza na chłopaka i jego charakter, ale również są takie co nie patrzą na drugo planowe rzeczy tylko to co jest na pierwszym planie- czyli chłopak! :)

glicer    3

jak się ma prace to ta 330 i 3 ha pola jest super,zawsze lepiej jak 2m obok bloku,a rodzinka się przyłoży i czasem pare zł można chwycić z 3 ha,nie wiem czy ten z 150 ha będzie mał np. większy swiety spokoj?polemizowac nie będę,3ha dają tylko to ze można np. być, na krusie i tyle,trza po prostu isc do pracy,moi dwaj znajomi mają po 10 i pracują,jeszcze do mnie zaglądają wiec chętnie wpadne i grubsze prace im porobię,hehe rodzinki fajne maja tylko ja jestem sam :) ,no właśnie uśmiechnijmy się i nie psioczmy

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co racja to racja podobno przed ślubem zawsze inaczej....

A co ty 150ha i 3 ha to jak dziewczyna kochać będzie chłopaka i na te 3 i 150 pójdzie pracować, bo ilość już nie będzie mieć znaczenia....

banan575    104

Kiedys pisalam ze mieszkalam bez slubu czyli na kocia. Szydlo szybko z wora wyszlo.

A zamieszkac razemi widziec wszystko, a spotykac sie od czasu do czasu to wielka roznica.

Bo czy chlopak czy dziewocha zawsze do spotkania sie przygotuje zawsze jest pieknie i cudownie bo to jest tylko chwila.

Zamieszkacie razem, to zobaczycie wtedy czy to tak pieknie wygladalo przed zamieszkaniem.

xDxbartekxx    0

Sa takie co lecą na hektary, dobry sprzęt, nowe auto a nie patrza na chłopaka i jego charakter, ale również są takie co nie patrzą na drugo planowe rzeczy tylko to co jest na pierwszym planie- czyli chłopak! :)

dokładnie tak jak mówisz ;) dużo jest dziewczyn które takie są ale też jest dużo które takie nie są ;)

Ziomal20084    25

Mi poki co nie spieszy sie do małżenstwa i do mieszkania razem z przyszłą żona :P

Mam prace, rodzice maja troche gospodarstwa wieć narazie trzeba sie rozkręcić a pózniej dopiero myśleć :P

Edytowano przez Ziomal20084

xDxbartekxx    0

Mi poki co nie spieszy sie do małżenstwa i do mieszkania razem z przyszłą żona :P

Mam prace rodzice maja troche gospodarstwa wieć narazie trzeba sie rozkręcić a pózniej dopiero myśleć :P

ja też o tym nie myślę jestem bardzo młody ty raczej troszkę starszy ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No ale co zrobić? Trzeba ryzykować, albo się okaże że się trafiło na "coś" albo na "nic"...

xDxbartekxx    0

No ale co zrobić? Trzeba ryzykować, albo się okaże że się trafiło na "coś" albo na "nic"...

na początku trzeba tą osobę dobrze poznać a potem myśleć jaką decyzję podjąć ;)

chce któraś dziewczyna przyjąć chłopaka na gospodarkę? :D

Tworkowiak    103

Nie cytuj poprzedniego posta bo się trafi jakiś myśliwy i ci strzeli punkty karne. ;)

Jak ja mówię rodzicom, że mam czas, bo ludzie to i po 30-tce się żenią i jest dobrze to oni mi na to, że czas szybko leci... -_-

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak jak człowiek uczy sie całe życie, tak samo przez całe życie poznaję sie osobę z którą się jest....;)

xDxbartekxx    0

tworkowiak dziękuję za podpowiedź ;)

ziomal20084 myślałem że starszy ale jesteś w podobnym wieku jesteśmy ;)

a ogólnie to czas pokaże kogo znajdziemy i kto jaki jest ;)

sebo1986    229

Ja z perspektywy czasu jak na to patrze to stwierdzam że lepiej za młodu znaleźć kobietę/żonę jak to mówią ustatkować się, bo później życie Wam przeleci tak szybko że nawet nie zauważycie kiedy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się