Skocz do zawartości

Polecane posty

Tworkowiak    103

U mnie weterynarze byli w tamtym roku. Brama była otwarta to wpadli na podwórko, jak CBŚ i pojechali prosto pod oborę, a tam guzik - obora pusta bo bydło na wypasie :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kasiu jak wszystko masz dobrze, to nie masz czego się bać...A co do agencji ,jak u nas byli to nawet podpowiedzieli co zrobić z jedną rzeczą, a jak sąsiad mój im nie pod pasował to sami się śmiali że maglują ile się da...no cóż zależy jak się trafi.

am1609    0

izolda789 w tym że nie mają przepisów zabraniających utrzymywania i wypasania zwierząt należacych do kilku różnych właścicieli i stanowiących, każde z nich, osobne stado bydła z osobną księgą itd.

a wcześniej nakazli mi przepisać moje zwierzęta na brata. no kurde moją wlasność jak ja i osobny rolnik jestem

banan575    104

Dobra szykujcie powoli chipsy piwko drinki i na mecz. Ja kibicuje chorwatom. :rolleyes:

Banan rano jadę piwko odpada, a po piwie się brzuchal robi a ja na lato chcę kaloryferek aby panny oczami strzygły na całego. Ja też Chorwacja wzglednie 1-1 ale powinno być 1-0 chorwacja

Ale numer 11 minuta i chyba mi się sprawdzi

Edytowano przez zetorlublin7341

jacus    95

ja na krajowym podworku od dziecka kibicuje bialo-czerwonym wiec dobrze znam smak porazki[cracovia pany -_- ], wiec na arenie miedzynarodowej kibicuje urodzonym zwyciezcom czyli brazylia, argentyna, wlochy ,hiszpania.

daremw    128

skończcie z tą piłką, nic tam ciekawego a nowe kobiety odstraszacie ech co za ludzie...

am1609    0

czytałam w gazecie że na program "rolnik szuka żony" dostali tysiace smsów od chętnych pań :P przyznać się ktora pisała :) bo jak widać sporo pań chce rolnika :P

a co do sportu to finał brazylia-niemcy

Kasia22    541

Dzień Dobry ;)

Ja się przyznaję że NIE pisałam do żadnego z Panów, ale szczerze życzę im powodzenia, chodz wydaje mi się że większość z Pań idzie by się pokazać <zobaczymy jak będzie> B)

No dziś piątek 13-nastego zobaczymy czy będę mieć Pecha czy Szczęście Dziś ostatnie dwa Egzaminy :P

Trzymajcie Kciuki :D

Miłego Dnia ;)

qatro44    2

Andrzej2110-widzę,że zupełnie nie bawi Cię piłka nożna,poprostu tego nie

lubisz -co nie oznacza iż jest to głupota,ja nie przepadam za koszykówką

mogła dla mnie nie istnieć,ale jak ktoś lubi to niech sobie gra lub ogląda.

kwestia gustu i zainteresowań.

miglanc88    110

dokładnie, niema co się spinać . Każdy ma w końcu jakieś pasje :P jeden lubi marnować czas pod sklepem, a drugi woli sport...

jahooo    254

Jak ogłoszą konkurs na forum na najładniejszy avatar, to banan ma mój głos :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się