Skocz do zawartości

Polecane posty

karol210    12

A taki był spokój... może lepiej założyć oddzielny temat o równouprawnieniu, gejach, lesbijkach, gender, feminizmie, szowinizmie i innych tego typu sprawach. Tam sobie będziecie kłócić się kto silniejszy, odbijać piłeczki, wrzucać filmiki z Korwinem i tak dalej.

Haha doslownie :D nawet sie nie chce czytac, dorosnac emocjonalnie tez trzeba :lol:

Kasia22    541

Dzień Dobry RobaczuśkI Moje ;)

Ahh ale dziś piękna pogoda, robota będzie aż gwizdać :P

Miłego Dnia :D :D B)

daremw    128

To, co mają kobiekty, nie mają mężczyźni i na odwrót, My mamy siłę i refleks, kobiety cierpliwość i empatię. Gdyby mężczyżni mieli rodzić i wychować dzieci, to większość nie przeżyłaby dzieciństwa :D

No już głupot nie opowiadaj. Twierdzisz że facet by dziecka nie wychował.. wielutna bzdura i nic więcej. Według badań to wlaśnie ojciec lepiej wychowuje dzieci. Kobiety są nadopiekuńcze często bo jest tzw instynkt macietzyński. Mężczyzna wychowujący dziecko stawia przed nim nowe wyzwania i wymaga więcej przez co dojrzewając (już nie dziecko) jest sobie w stanie lepiej poradzić w życiu i nie jest rozpieszczony jak to czasami bywa przy wychowywaniu przez matkę głównie. Dla jasności to nie tyle moja opinia co merytorycznie potwierdzone fakty z którymi defacto się zgadzam. Ktoś znowu wspomniał o równouprawnieniu... znowu kolejna głupota- nie ma równouprawnienia, dyskryminacja to jednych to drugich. Wyjaśnijcie mi dlaczego w przepisach regulujących system partyjny jest zapis że w partii ma być minimum 30% kobiet- blaczego nie ma zapisu dotuczącego mężczyzn (minimum)? Dlaczego w sądzie dziecko "automatycznie" jest przyznawane matce i jest to domyślna procedura? Dopiero jeśli ojciec sie uprze to wtedy rozważają przydzielenie mu opieki. Równouprawnienie to jest tylko taka piękna teoria która w zasadzie zapewne nigdy nie będzie na 100% zwłaszcza że teraz coraz częściej przepisami lub w opinii publicznej są właśnie dyskryminowani mężczyźni. Jak komuś się nie podoba moja opinia to trudno, ja przedstawiam tylko fakty bez żadnych głupkowatych uwag.

Daremw masz dużo racji w tym co piszesz , a czemu takie zapisy są bo właśnie żeby nakłonić kobiety do rządzenia aby w partiach odczuwalna była ich obecność, nie tak że mężczyźni ich nie dopuszczają, panie nieraz same nie chcą a nie ma o facetach bo ci się sami pchają. Sam zauważył;em że do wychowania młodego człowieka potrzebne są wzorce kobiece i męskie, mamy paru panów którzy sami wychowują potomstwo, jeden pan koło mnie z 5 dzieci w tym z ostatnim 4 miesięcznym niestety żona zmarła przy porodzie, i sam musi sobie radzic, inny chłopak wychowywany przez matkę i babcię, nie tak że nie są wychowywani źle ale brakuje wzorca, dla dziewczynek kobiety, a dla chłopców męskiego wzorca. A czemu dzieci są przyznawane z mostu mamom, często wynik kto zawinił rozbijając rodzinę niestety w 80% przypadkach wina panów, skok w bok, co nie oznacza że krzywdzące bo facet jak ma kochankę to rozwala rodzinę a kobieta jak ma kochanka przezywa przygodę. :(

daremw    128
Napisano (edytowany)

Z tym że 80% to sie nie zgodzę no chyba że gdzieś znalazłeś taką statystykę. W mojej okolicy to może i 80% ale wina kobiet, często dowiadywali się faceci że któreś z dzieci które wychowywali nie jest ich (poczęte podczas trwania małżeństwa i kiedy wszystko było ok) co do partii politycznych, jeśli jest ustawa że minimum kobiet ma być to i powinien być odwrotny zapis, kilka słów które zapewne by nic nie zmieniły ale ja bym nie miał się czego czepiać ;) w praktyce to doprowadzi do tego że posadzą na stołkach kilkadziesiąt kobiet które się polityką nie interesują i będą figurantkami- dla mnie nonsens kompletny, na polityka niech idą ci którym się to podoba a nie ci którzy muszą.

co do wzorców dzieci... w tej chwili to już chyba rodzice to najmniej kształtują dziecko a raczej tv i internet. Zazwyczaj jak kobieta wychowuje dziecko to jak ono coś dobrze zrobi to zachwyt i dziecko jest cudowne, genialne i wogóle. Facet za to pochwali i nie daje spocząć na laurach bo nie ma w zwyczaju długo chwalić i zachwycać się (woli być chwalony he he)

Edytowano przez daremw

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Okolice Konina??? Chętnie ale nie ma mnie w domu na weekend ;/

banan575    104

Izka z Konina rzut beretem masz do Lichenia Nowego tam dobra kawe serwuja.

Wiem bo bylam tam w 2009r :rolleyes:

Kasia22    541
Napisano (edytowany)

Ohh Lepiej wybierz się w ok Leszna :P na kawusię do Mnie B)

Edytowano przez Kasia22

Apista    6

No dzisiaj robota aż gwizdała;)

Mam ochotę na małe ognisko nad jeziorem, ale kurczę myślę sobie że głupi było by tak samemu przy nim siedzieć :P

Szymi40    373

Siano powożone - jutro wywiozę kobitę i dzieciaki Izka wpadaj do mnie , sianko trza podeptać :P

Szymi40    373

Ja chcę Izkę wykorzystać do siana - a tobie Tomuś kosmate myśli po główce chodzą. :D

Szymi40    373

Ja lubię truskaweczki - gdzie mam się stawić ? witamy Magdę. :)

Magda2210    0

Ale w sensie do jedzenia czy zbierania jak do jedzenia to mogę się stawić ;)

Do tego i tego- najlepiej wszechstronne zdolności ;)

Szymi40    373

Magda nie cytuj poprzedniego posta -bo ktoś tu punkty daje :ph34r: ja mogę liczyć kobiałki i roznosić napoje chłodzące.

banan575    104

Chlopy wezcie sie do roboty a nie mydlicie oczy dziewczynom :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się