Polecane posty

StasiekS    73
Zapewne pokazywanie swej wyzszosci przez forum gdzie kazdy moze byz anonimowy jest dla Ciebie wyróżnieniem i jedyna forma zadowolenia.Załoze sie ze na codzień nie powiedzialbys chociażby połowy tych rzezczy które tu wypisujesz,ale szczekaj sobie nadal i rozpływaj sie nad swoja 'wyższościa'.Może ktoś to doceni.

A dziękuje. Staram się jak mogę.

 

.Wszedzie mozesz spotkac takich ludzi,nie tylko na wsi, ale to od człowieka zalezy jak bedzie postrzegany przez otoczenie i jaka opinia będzie ciagnąć sie za nim przez całe życie..

Ładne zdanie. Tylko jest małe ale. W tym zdaniu piszesz, że "hołotę" można spotkać wszędzie, że od człowieka zależy kim jest. Ale kilka postów wyżej, że na wsi jest fajnie tylko w mieście takie zepsucie. Więc jak to w końcu jest?

 

.Ja wyraziłam swoje zdanie,a jesli nie wiesz tego badz rodzice Ci nie powiedzieli,o gustach sie nie dyskutuje. ;)

A co mają gusta do dobrego wychowania czy obycia?

 

Stasiek a czego ty szukasz po remizach?

Dobrej zabawy. Lubię się przyglądać, jak rozbijają sobie butelki na głowach. Niestety w wielkomiejskich klubach tego nie ma.

 

Pytam się po co tam idą skoro wiocha to taki obciach?

Rozmowa tyczy się stanu umysłu a nie miejscowości.

 

eszcze jedno odniosłeś się do butów od garnituru i koszuli z orłem (czy coś takiego) i co? komu do tego jak ktoś się ubiera, czy może jakiś Jacyków powiedział że to nie trendy i wszyscy jak barany powinniśmy ubierać się w coś różowego bo to jest trendy.

Nie chodzi o modny ubiór tylko schludny, odpowiednio dobrany do okazji czy miejsca. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. A na pewno nie zrobisz go, ubierając się inaczej niż reszta albo w sposób odbiegający od przyjętych kanonów. Chyba, że jesteś celebrytą wtedy to tak. Możesz sobie pozwolić na wszystko. Ale jeżeli nie, to nie dziw się, że ludzie będą się dziwnie przyglądać na ciebie i inaczej traktować. Kobiety w szczególności.

 

W święto 15 sierpnia była relacja w TVPinfo podczas której Sławomir Siezieniewski paradował w garniturze i trampkach. Powiedz mi czy te trampki i garnitur to obciach czy trendy?

Dla mnie obciach.

 

Przepraszam bardzo a czy rolnik to jakis inny gatunek ludzi?Bo co,bo jak rolnik to musi chodzic w kaloszach,nie miec zebów i wyrazac sie jak jakis menel?Człowieku,gdzie ty sie wychowałes?Nie wiem czy zauwazyles,ale masa rolnikow ma skonczone studia,badz ich dzieci studiuja na kierunkach rolniczych i co,sa lepsi?Polecam poczytc czasopisma branzowe np Dobrego Hodowce,poczytaj artykuły o tych ludziach i sam się przekonasz jaka jest rzeczywistosc....

To, że ktoś może mieć wiedzę na temat hodowli zdobył tytuł magistra nie oznacza, że może być interesującą czy obytą osobą. I to się tyczy wszystkich a nie tylko tych ze wsi. Po drugie, skończenie wyższej uczelni w tych czasach nie jest już wielkim wyczynem więc czy jest czym się tak chwalić?

 

To tak na szybkiego napisane a jak będę miał czas to postaram się bardziej.

Edytowano przez StasiekS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Stasiu już wystarczy ,proszę nie pisz już nic więcej na ten temat ,wiadomo jesteś idealny ,nadzwyczajny i niepowtarzalny :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stables    13

Cóż za komplement,dziekuje.

 

Nie cytujemy poprzednich postów

Edytowano przez razor275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Proszę. Chociaż muszę już ograniczyć ilość komplementów w twoją stronę bo możesz jeszcze popaść w samozachwyt. A nie chcę do tego dopuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

nie, nie tylko pytam bo czytając twoje wypowiedzi coraz bardziej utwierdzam się w tym przekonaniu. Twój narcyzm przybrał już tak skrajną formę, że to może być niebezpieczne dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Dopóki nie poznałem tego forum też tak myślałem. Czytając posty niektórych stąd, to ja mogę się od nich uczyć narcyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Stasiu, jak mi brakowało Twoich konwersacji z innymi użytkownikami forum... :) aż miło sie czyta , no i wesoło sie robi :D


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

a na jedno wychodzi... tak czy siak ja mam dobry ubaw z czytania waszych wypocin :D


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stables    13

Nie wiem co jest az tak zabawne w tym,ze uzytkownicy najeżdżaja na siebie ale kazdego smiesza inne rzeczy....;)

Tak,wielki Pan powrócił,składam pokłony

Macie,posmiejcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Ale taka cieniutka,zeby poczuł.. ;)

No właśnie i gdzie jest ta trzcinka?

Nie daj się koleżanko, ktoś musi utrzeć im nosa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stables    13

MAT912-Sens tego forum gdzieś chyba zaginął.Każdy próbuje pokazac jaki to jest ważny i ze ma racje,a to nie o to chyba chodzi.Swoje już powiedziałam i nie chce dalej ciagnac rozmowy o NICZYM.Równie dobrze mogłabym cytowac każde zdanie i odpowiadac na nie, ale akurat na to nie mam czasu a tym bardziej chęci.Może znajdzie się ktoś, kto sie tym zajmie i zapewni(marną) rozrywkę innym czytającym. Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu tej drugiej połówki ;) ;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Oj chłopaki, chłopaki, takim zachowaniem, to ta druga połówka, może przejść obok Was a Wy nawet tego nie zauważycie ;) {oczywiście nie wszyscy}

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
nie chce dalej ciagnac rozmowy o NICZYM

@stables koleżanko nie poddawaj się,powalcz o swoje zdanie :) .

I pamiętaj ten sie śmieję ,kto się śmieje ostatni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

mamy garstkę dziewczyn na forum z tej garstki jeszcze mniejsza garstka wypowiada się i chwała im za to. Dobrze wiedzieć jak co niektóre sprawy wyglądają z drugiej strony tzn.z damskiej i niestety mamy naczelnego przysrywacza Staśka który to cytuje wyrywki i próbuje udowadniać w 2-3 słowach jak ciemna jest ta osoba a on światły i wspaniały. Mało tego są osoby które Staśka mają jako swoiste guru i czekają z podnieceniem na każdy jego wywód - przykre to, ale róbcie tak dalej z tym że temat zatytułujcie ''Bal starych samców'' bo dziewczyny to już tu żadnej nie zobaczycie. Osobiście temat ''Dziewczyna na gospodarkę'' mam dawno za sobą poradziłem sobie w wieku 21lat i nie potrzebowałem do tego internetowego forum niemniej jednak zawsze interesowały mnie relacje damsko-męskie i lubię poczytać jak na co niektóre rzeczy patrzą kobiety a jak mężczyźni, gdzie się zgadzamy, gdzie się spieramy. Niestety jest jedna osoba która wie wszystko najlepiej i po temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@binek, skoro masz ten temat już dawno za soba to może pochwal się jak to Tobie sie udało, przecież to właśnie temat o tym... a nie rzuciłeś jedno zdanie na ten temat i juz... a na pewno koledzy w forum chciała by sie dowiedzieć jak to się udało tobie...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

mamy garstkę dziewczyn na forum z tej garstki jeszcze mniejsza garstka wypowiada się i chwała im za to. Dobrze wiedzieć jak co niektóre sprawy wyglądają z drugiej strony tzn.z damskiej i niestety mamy naczelnego przysrywacza Staśka który to cytuje wyrywki i próbuje udowadniać w 2-3 słowach jak ciemna jest ta osoba a on światły i wspaniały. Mało tego są osoby które Staśka mają jako swoiste guru i czekają z podnieceniem na każdy jego wywód - przykre to, ale róbcie tak dalej z tym że temat zatytułujcie ''Bal starych samców'' bo dziewczyny to już tu żadnej nie zobaczycie. Osobiście temat ''Dziewczyna na gospodarkę'' mam dawno za sobą poradziłem sobie w wieku 21lat i nie potrzebowałem do tego internetowego forum niemniej jednak zawsze interesowały mnie relacje damsko-męskie i lubię poczytać jak na co niektóre rzeczy patrzą kobiety a jak mężczyźni, gdzie się zgadzamy, gdzie się spieramy. Niestety jest jedna osoba która wie wszystko najlepiej i po temacie.

 

masz racje!stop celebrytom ;[


Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwy7406    47

Witam po dluższej przerwie co nie znaczy że nie czytałem. Forum to tak bardzo odbiegło od tematu , że powinno być zamknięte. Gdzie administrator a może moderator no gdzie? Uzytkownikom za byle co się dowala - punkty a to forum to jakiś wyjątek.


Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Panowie o kobiety musimy dbać bo to jest coś najpiękniejszego co spotyka faceta w życiu przeciwieństwo samotności a nikt nie chce być samotny chce znaleść ta drugą połówkę która wprowadzi radości do tego życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj