Polecane posty

jacek456788    0

Hola Hola nigdy nie słyszałem aby dziewczyna rozrzutnik podpinała sama ale jak już jesteśmy przytymm temacie to zapraszam do mnie podpiąć Rozrzutnik 12 Ton ładowności Joskin jak ktoś tu pisze, może jeszcze ktoś napisze że dziewczyna powinna Kombajnem zbożowym lub też sieczkarnią do Kukurydzy kierować tylko się śmiać . Jestem Ochroniarzem na dyskotekach i wcale się wstydze to że kilku goscią jak mnie nie słuchają rece połamię lub szczeke lub żebra to moja praca za to mam pieniądze i dlatego nie mam litości chyba jest jasne ale na codzień jestem Rolnikiem aby tylko w weekendy jestem ochroniarzem, Ktoś tu pisał że dziewczyna Rolinika powinna być kocista haha dobre tylko dla matołów dla mnie dziewczyna musi być Piękna a to że mam taką dziewczyne co nie jeden mógłby pomarzyć to powiedzmy że dziewczyny lecą zwłaszcza na wygląd chłopaka ktoś jest przystojny dośc zbudowny dobrze to taki ma sznase haha nie jeden jest chudy jak cień drugi gruby trzeci jakiś krzywy lywy Itd: to nie oszukujmy się ładna dziewczyna go poprostu oleje heh moja Justyna jest Piękna i mimo wszystko bedzie musiała pracować w Oborze lub w Polu zaraz bedą komentarze że taką dziewczyne to bym w Ramki obsadził ale dla mnie dziewczyna to zabawka którą można zdobyć i rzucić jeszcze raz . w waszych komentrzach interpretuje zazdrość to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Wyczuł nas. Nie dość, że ma modelkę, Audi A3 to jeszcze taki bystry jest. Taki to pożyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

"Jestem Ochroniarzem na dyskotekach i wcale się wstydze to że kilku goscią jak mnie nie słuchają rece połamię lub szczeke lub żebra to moja praca za to mam pieniądze i dlatego nie mam litości chyba jest jasne ale na codzień jestem Rolnikiem aby tylko w weekendy jestem ochroniarzem"-normalnie jak to czytam to nie wiem czy śmiać się czy płakać...piszesz te posty z pierdla czy jak ?-za takie coś jak piszesz powyżej miałbys parę latek i to nie w zawiasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To skoro masz taką cud dziewczynę, tyle ha i majątku i w ogóle czego Ty tam nie masz to Twoja dziewczyna będzie doić krowy? Nie mów, że Cię nie stać na pracownika :) No chyba, że ta Twoja Justynka "pochłania" tyle kasy :P A poza tym już to widzę jak taka piękność jak piszesz zapiernicza u Ciebie w gospodarstwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia051991    0

JACEK456788

CYTUJE,, ale dla mnie dziewczyna to zabawka którą można zdobyć i rzucić jeszcze raz .,,

 

twoje podejście do dziewczyn jest absurdarne poniewaz my dziewczyny to NIE ZABAWKI bawić sie nami nie można!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

i tu się nie zgodzę jak dziewczyna nie da się uwieść to nie będzie zabawką a po drugie to i tak dziewczyny wybierają faceta chłopak może się starać ale jak kobieta nie da mu szans to nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

,,Jestem Ochroniarzem na dyskotekach i wcale się wstydze to że kilku goscią jak mnie nie słuchają rece połamię lub szczeke lub żebra to moja praca za to mam pieniądze i dlatego nie mam litości chyba jest jasne"

,,dla mnie dziewczyna to zabawka"

To chyba efekt uboczny sterydów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levis    10

Kolego jacek. Rolnik w Twoim przypadku to nie jest zawód a niestety stan umysłu. Nic na to nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia104    8

Hola Hola nigdy nie słyszałem aby dziewczyna rozrzutnik podpinała sama ale jak już jesteśmy przytymm temacie to zapraszam do mnie podpiąć Rozrzutnik 12 Ton ładowności Joskin jak ktoś tu pisze, może jeszcze ktoś napisze że dziewczyna powinna Kombajnem zbożowym lub też sieczkarnią do Kukurydzy kierować tylko się śmiać . Jestem Ochroniarzem na dyskotekach i wcale się wstydze to że kilku goscią jak mnie nie słuchają rece połamię lub szczeke lub żebra to moja praca za to mam pieniądze i dlatego nie mam litości chyba jest jasne ale na codzień jestem Rolnikiem aby tylko w weekendy jestem ochroniarzem, Ktoś tu pisał że dziewczyna Rolinika powinna być kocista haha dobre tylko dla matołów dla mnie dziewczyna musi być Piękna a to że mam taką dziewczyne co nie jeden mógłby pomarzyć to powiedzmy że dziewczyny lecą zwłaszcza na wygląd chłopaka ktoś jest przystojny dośc zbudowny dobrze to taki ma sznase haha nie jeden jest chudy jak cień drugi gruby trzeci jakiś krzywy lywy Itd: to nie oszukujmy się ładna dziewczyna go poprostu oleje heh moja Justyna jest Piękna i mimo wszystko bedzie musiała pracować w Oborze lub w Polu zaraz bedą komentarze że taką dziewczyne to bym w Ramki obsadził ale dla mnie dziewczyna to zabawka którą można zdobyć i rzucić jeszcze raz . w waszych komentrzach interpretuje zazdrość to prawda ?

 

I dodaj jeszcze: you talking to me?! ;[ f*ck!!!!

ha ha ha

 

PS. witam imienniczkę ;)

Edytowano przez monia104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskafka    5

@damianzbr, pozwól, że wytłumaczę... jeśli dziewczyna ma głowę na karku, a nie tylko po to aby ładnie wyglądały włosy na niej... to na pewno pomyśli aby użyć tegoż, że ciągnika aby sobie pomóc. Jest podnośnik hydrauliczny, belka narzędziowa, a ostatecznie kawałek łańcucha, podczepiasz, podnosisz podkładasz większy klocek( kawałek drewna) i po sprawie... bez wysiłku i drobna dziewczyna tez sobie poradzi... ;)

dokładnie, już minęły te czasy, kiedy do wszystkiego w rolnictwie była potrzeba siła wielkiego chłopa :)

 

a co do jacka ochroniarza...

Hola Hola nigdy nie słyszałem aby dziewczyna rozrzutnik podpinała sama ale jak już jesteśmy przytymm temacie to zapraszam do mnie podpiąć Rozrzutnik 12 Ton ładowności Joskin jak ktoś tu pisze, może jeszcze ktoś napisze że dziewczyna powinna Kombajnem zbożowym lub też sieczkarnią do Kukurydzy kierować tylko się śmiać . Jestem Ochroniarzem na dyskotekach i wcale się wstydze to że kilku goscią jak mnie nie słuchają rece połamię lub szczeke lub żebra to moja praca za to mam pieniądze i dlatego nie mam litości chyba jest jasne ale na codzień jestem Rolnikiem aby tylko w weekendy jestem ochroniarzem, Ktoś tu pisał że dziewczyna Rolinika powinna być kocista haha dobre tylko dla matołów dla mnie dziewczyna musi być Piękna a to że mam taką dziewczyne co nie jeden mógłby pomarzyć to powiedzmy że dziewczyny lecą zwłaszcza na wygląd chłopaka ktoś jest przystojny dośc zbudowny dobrze to taki ma sznase haha nie jeden jest chudy jak cień drugi gruby trzeci jakiś krzywy lywy Itd: to nie oszukujmy się ładna dziewczyna go poprostu oleje heh moja Justyna jest Piękna i mimo wszystko bedzie musiała pracować w Oborze lub w Polu zaraz bedą komentarze że taką dziewczyne to bym w Ramki obsadził ale dla mnie dziewczyna to zabawka którą można zdobyć i rzucić jeszcze raz . w waszych komentrzach interpretuje zazdrość to prawda ?

kiedy czytałam tego posta to śmiałam się jak głupia, dawno mnie nikt tak nie rozbawił :D Już na pewno nie muszę przeglądać jego poprzedniejszych postów, ten mi powiedział wszystko :D Facet, jesteś moim idolem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

JACEK456788

CYTUJE,, ale dla mnie dziewczyna to zabawka którą można zdobyć i rzucić jeszcze raz .,,

 

twoje podejście do dziewczyn jest absurdarne poniewaz my dziewczyny to NIE ZABAWKI bawić sie nami nie można!!!!

Pffiii... Zakład, że można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

Dwie sprawy , po pierwsze czy wy naprawdę wierzycie że Jacek myśli i postępuje w taki sposób jak tu opisuje ???, On was podpuszcza i dobrze sie bawi jak widzi że was to wk..... . Nawet jeśli by się tak zdarzyło że podchodzi do spraw damsko -męskich w taki sposób jak to opisuje to uwierzcie mi że na 100 % by nie pisał o tym w tak bezpośredni sposób (żeby nie pisać prymitywny ) .

 

A druga sprawa to taka że, niestety dziewczyny ,ale muszę przyznać że podzielam zdanie @staskas że niektóre z was pozwalają facetom traktować się jak zabawki . Najlepszym przykładem jest kawał który już kiedyś tu opowiadałem ale powtóżę go raz jeszcze ...

 

Szły trzy zakonnice przez las ,w pewnej chwili wyskoczył z zarośli lew i chciał pożreć zakonnice ,ale zakonnice podskoczyły do góry ,chwyciły się gałęzi i lew nie mógł ich zjeść .Pierwszego dnia pierwsza spadła na ziemię i lew ją zjadł ,na drugi dzień druga spadła i też ją lew pożarł , po trzech dniach spadła trzecia z zakonnic i skończyła żywot w paszczy lwa - Jaki jest morał z tej historii ???, a no taki że wcześniej czy później każda się puści .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

może nie każda się puści, ale dla nie których jest ważniejsze to aby ktoś był.... nie ważne kto.... ważne że nie jest sama....

Ale nie można każdej Dziewczyny mierzyć tą samą miarą... :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogas    16

Jacku czytasz bardzo dobrze! Jak już napisałem TAK!!!! ZAZDROSZCZĘ CI!!

Justynki też Audi a3 a 4 a 6 i a8 ktore bedziesz mieć w niedalekiej przyszłości lub już masz tylko trzymasz w garażu i nie pokazujesz też!

A! o joskinie bym zapmniał!

Bosz.!!

Jak się cieszę, że piszę to z hotelu i nie muszę patrzeć na swoje maszyny..

aż żal sciska..

 

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek456788    0

jak komuś coś nie pasuje to zapraszam zemną na solówkę a to że że mogę mieć każdą dziewczyne to już nie zależy ode mnie same się pchają dziewczyny i to że Moja Księżniczka przyjdzie do mnie to już moja sprawa i to że bedzie Pracować przy krowach i w Polu to też tylko moja sprawa sam pozwólcie że bedę decydował swoją narzeczoną i nie bawem Przyszła Żoną , Ktoś tu napisał stan Umysłu drugi napisał sterydy : to tak powiem ći jeden z drugim czy ktoś głową nie w po żądku miałby 112 hektarów i 150 sztuk bydła i poradził by sobie przy tym wszystkim chyba Raczej nie załamał by się psychicznie a mnie proszę nie porzyruwnywać, do takich i to że Zwykły Rolnik może mieć Piękną Przyszłą żone to zależy też od wyglądu i od argumentów przekonujących do przyjscia wieś mnie się udało dziś moja Justynka pomagała przy Prasowaniu i nikogo nie bede słuchał czy bedzie pracowała justyna moja sprawa a ochroniarzem jestem dlatego żeby młodo się nie zestarzeć i trochę dorobić sobie przdaje się czasami szczególnie w tych czasach i już ma zamuwionego Nowego New Holanda 175 koni Mechanicznych mam Audi a3 jest jak i jak narazie nie zawdony samochód może w przyszłości zmienie na troche lepszy ale to w przyszłości Pracownika mam już jednego do pracy ale przy tylu hektarach i inwentarzu to za mało dojenie itd . haha chyba dziewczyna sama wie co robi jak podrywa chłopaka przynajmniej w Moim przypadku tak jest że same się pchają także coś w tym jest ale tak 2-3 lata wstecz to po dyskotece się miało co tydzień miałem inną dziewczyne teraz tak czasu brak a wiecie na co dziewczyny zwracają uwage na wygląd czy jesteś przystojny i taki umieśniony i na zdolności w moim przypdku to justynka wie że na Mechanice się bardzo dobrze znam wszystko naprawiam sam sobie i jeszcze teściowi coś w tym jest.

Edytowano przez jacek456788

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzencia    6

to tak powiem ći jeden z drugim czy ktoś głową nie w po żądku miałby 112 hektarów i 150 sztuk bydła i poradził by sobie przy tym wszystkim

 

powiem Ci tak, kiedyś ciotka (mająca gosp w tej samej specjalizacji co ja) powiedziała mi PUBLICZNIE w arimr przy świadkach 'że tylko głuptaki(dokładnie powiedziała 'głuptoki') biorą się w tych czasach za gospodarke'

coś chyba prawdy w tym jest

 

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

może nie każda się puści, ale dla nie których jest ważniejsze to aby ktoś był.... nie ważne kto.... ważne że nie jest sama....

Ale nie można każdej Dziewczyny mierzyć tą samą miarą... :)

To nieważne jak i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jak komuś coś nie pasuje to zapraszam zemną na solówkę a to że że mogę mieć każdą dziewczyne to już nie zależy ode mnie same się pchają dziewczyny i to że Moja Księżniczka przyjdzie do mnie to już moja sprawa i to że bedzie Pracować przy krowach i w Polu to też tylko moja sprawa sam pozwólcie że bedę decydował swoją narzeczoną i nie bawem Przyszła Żoną , Ktoś tu napisał stan Umysłu drugi napisał sterydy : to tak powiem ći jeden z drugim czy ktoś głową nie w po żądku miałby 112 hektarów i 150 sztuk bydła i poradził by sobie przy tym wszystkim chyba Raczej nie załamał by się psychicznie a mnie proszę nie porzyruwnywać, do takich i to że Zwykły Rolnik może mieć Piękną Przyszłą żone to zależy też od wyglądu i od argumentów przekonujących do przyjscia wieś mnie się udało dziś moja Justynka pomagała przy Prasowaniu i nikogo nie bede słuchał czy bedzie pracowała justyna moja sprawa a ochroniarzem jestem dlatego żeby młodo się nie zestarzeć i trochę dorobić sobie przdaje się czasami szczególnie w tych czasach i już ma zamuwionego Nowego New Holanda 175 koni Mechanicznych mam Audi a3 jest jak i jak narazie nie zawdony samochód może w przyszłości zmienie na troche lepszy ale to w przyszłości Pracownika mam już jednego do pracy ale przy tylu hektarach i inwentarzu to za mało dojenie itd . haha chyba dziewczyna sama wie co robi jak podrywa chłopaka przynajmniej w Moim przypadku tak jest że same się pchają także coś w tym jest ale tak 2-3 lata wstecz to po dyskotece się miało co tydzień miałem inną dziewczyne teraz tak czasu brak a wiecie na co dziewczyny zwracają uwage na wygląd czy jesteś przystojny i taki umieśniony i na zdolności w moim przypdku to justynka wie że na Mechanice się bardzo dobrze znam wszystko naprawiam sam sobie i jeszcze teściowi coś w tym jest.

 

Słuchaj no kolego, zamiast straszyć kogoś "solówką" czy się chwalić, zobacz lepiej jak Ty piszesz, bo tym co piszesz, to na pewno nikomu nie zaimponujesz, a jak zacznę Ci poprawiać błędy na czerwono {kolor krwi, skoro tak go lubisz} i Justynka to zobaczy, to może już tak bardzo jej nie zależeć tylko na Twoich mięśniach. A tak na marginesie to moje odczucie jest takie,że Ty bardziej uwielbiasz siebie niż swoją dziewczynę, bo byś nie pisał - np. "Mechanice" i innych nazw z dużej litery, a "justynka" z małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nic nie poradzisz na to, że jest egocentrykiem i ... no właśnie kim? Sknerą którego nie stać na pracownika ?Sam nie wiem.

Poza tym orty powinien poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Mat912 kolega może tylko pochwalić sie siłą mięśni ktorą posiada,"solówka"dla niego jest najlepszym rozwiązaniem problemu..Ale kiedyś trafi na kogoś że jego siła mięsni zgaśnie,Kto mieczem wojuje od miecza ginie.

Słowem i spokojem ,można wywalczyć więcej niż siłą rąk.Tylko trza potrafic dobrać te odpowiednie słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

jak komuś coś nie pasuje to zapraszam zemną na solówkę a to że że mogę mieć każdą dziewczyne to już nie zależy ode mnie same się pchają dziewczyny i to że Moja Księżniczka przyjdzie do mnie to już moja sprawa i to że bedzie Pracować przy krowach i w Polu to też tylko moja sprawa sam pozwólcie że bedę decydował swoją narzeczoną i nie bawem Przyszła Żoną , Ktoś tu napisał stan Umysłu drugi napisał sterydy : to tak powiem ći jeden z drugim czy ktoś głową nie w po żądku miałby 112 hektarów i 150 sztuk bydła i poradził by sobie przy tym wszystkim chyba Raczej nie załamał by się psychicznie a mnie proszę nie porzyruwnywać, do takich i to że Zwykły Rolnik może mieć Piękną Przyszłą żone to zależy też od wyglądu i od argumentów przekonujących do przyjscia wieś mnie się udało dziś moja Justynka pomagała przy Prasowaniu i nikogo nie bede słuchał czy bedzie pracowała justyna moja sprawa a ochroniarzem jestem dlatego żeby młodo się nie zestarzeć i trochę dorobić sobie przdaje się czasami szczególnie w tych czasach i już ma zamuwionego Nowego New Holanda 175 koni Mechanicznych mam Audi a3 jest jak i jak narazie nie zawdony samochód może w przyszłości zmienie na troche lepszy ale to w przyszłości Pracownika mam już jednego do pracy ale przy tylu hektarach i inwentarzu to za mało dojenie itd . haha chyba dziewczyna sama wie co robi jak podrywa chłopaka przynajmniej w Moim przypadku tak jest że same się pchają także coś w tym jest ale tak 2-3 lata wstecz to po dyskotece się miało co tydzień miałem inną dziewczyne teraz tak czasu brak a wiecie na co dziewczyny zwracają uwage na wygląd czy jesteś przystojny i taki umieśniony i na zdolności w moim przypdku to justynka wie że na Mechanice się bardzo dobrze znam wszystko naprawiam sam sobie i jeszcze teściowi coś w tym jest.

Gościu miażdżysz, od dzisiaj jesteś moim najwierniejszym fanem a ja twoim największym idolem...


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj