Polecane posty

SzukamMeza    0

Jakiż zimny pragmatyzm przez koleżankę przemawia :) Dużo już odważnych i "zainteresowanych" na PW pisało?

 

Zimny pragmatyzm :(?? Po czym kolega wnioskuje: po moim nicku, kilku zdaniach (które tu zostały napisane z wielkim uśmiechem na twarzy), czy swoim błędnym przekonaniu :)?

 

Z tego co pamiętam, to chyba koleżanka @SzukamMeza założyła kiedyś temat z pierwszą propozycję matrymonialną na AF. ;)

 

Źle pamiętasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gofiaczek    83

Taka piękna pogoda, mężczyźni na plażę :P


 

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@gofiaczek oraz SzukamMeza, bardzo się ciesze, że moja skromna opinia uzyskała poparcie z waszej strony :) Jest mi bardzo miło z tego powodu:)

 

tak jak koleżanka @gowfiaczek powiedziała, chłopaki albo na palże labo na grilla ze znajomymi..;) ja w sobotę miałem i jedno i drugie:) Grilla na plaży Kotrowskiej ze znajomymi, a tak konkrętniej to dwa grile w tym samym czasie, bo znalazła mnie na tej plaży koleżanka , która przyszła na plaże ze swoimi koleżankami , ale potrzebowała pomocy w rozpaleniu grilla ;) ą że kobiecie w potrzebie trzeba pomagać , więc nie zastanawiałem się długo.. :D i wieczór bardzo fajnie miną :) więc chłopaki nie siedzieć w domu i kozystac z pogody , bo nigdy nie wiadomo co was spotka, ja miałem wczoraj bardzo miłą i przyjemną niespodziankę, a jak bym siedział w domu to raczej by to mi się nie przytrafiło... :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Jak koleżanka wróci z wolnego to i w pracy może być miło :wub:

 

FINN, takie sytuacje na spontanie są najfajniejsze ^^

Sam w taki sposób poznałem wiele ciekawych osób, z którymi do tej pory utrzymuje kontakt B)

 

Teraz się tak fajnie cieplutko zrobiło. Trzeba poprosić panią kierownik aby na jakiś czas przeniosła mnie z nocki na dniówki i zabawić się na http://warszawa.dlastudenta.pl/lokale/?act=show_impreza&idi=32421

Edytowano przez samczyk1991

Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Przecież jest dział AgroRandka czyli taki właśnie kącik.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

a AgroRandka, to kącik w którym jest dodany ten temat, więc panowie, piszcie z sensem i na temat, a nie czekajcie na zbawienie aż same dziewczyny do was napiszą, a jak już piszecie to piszcie tak aby ktoś zwrócił na was uwagę :) mam na myśli płeć przeciwną :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewezim    0

hejka!!

czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??

 

 

Witam serdecznie,

Program telewizyjny poszukujemy mężczyzn, którzy posiadają gospodarstwo rolne i szukają dla siebie odpowiedniej partnerki. Jeśli szukasz miłości, jesteś odważny i nie boisz się kamer napisz.

Prześlij swoje imię i numer telefonu na adres e.zimny@tvn.pl Oddzwonię i wyjaśnię formułę programu.

 

siema !!!

chłopaki ja myślę że dziewczyny na gospodarkę to wymarły gatunek ja miałem dziewczynę 5 lat a jak przyszło co do czego to po szła w ... i jestem sam teraz szukam dziewczyny,która ze mną by poprowadziła gospodarstwo, i ciężka sprawa a jak tam może macie siostry? :rolleyes:

 

 

 

Witam serdecznie,

Program telewizyjny poszukujemy mężczyzn, którzy posiadają gospodarstwo rolne i szukają dla siebie odpowiedniej partnerki. Jeśli szukasz miłości, jesteś odważny i nie boisz się kamer napisz.

Prześlij swoje imię i numer telefonu na adres e.zimny@tvn.pl Oddzwonię i wyjaśnię formułę programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No Panowie nie wstydzimy się,korzystamy z szansy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

No Panowie nie wstydzimy się,korzystamy z szansy :)

 

Z szansy na co ???-na sukces ,kasę , lepsze jutro a może na ośmieszenie siebie i przy okazji wszystkich rolników .

 

Jak koncepcja tego programu jest podobna jak serial "Złote łany " to chyba sama umiesz dopasować odpowiedź ,bo jak oglądam wspomniany wyżej serial to mam mieszane uczucia co do sposobu przedstawienia w nim "rolników " .

 

Swoja drogą przypomniał mi się program Ewy Drzyzgi "Rozmowy w toku " (jak dobrze pamiętam ) i temat był podobny bo były rozmowy z dziewczynami jak to rolnicy starali się o względy tych dziewczyn . Jak dziewczyny zaczęły opowiadać o rolnikach to nie było wiadomo komu bardziej współczuć ,czy tym dziewczynom że im się trafili tacy "amanci ",czy tym chłopakom że te dziewczyny tak ich "obsmarowały " na całą Polskę .

 

Ale może są tu koledzy co maja "dobre gadane ",i super wygląd i dzięki ich występowi w TV opinia o nas rolnikach zmieni się na plus .

 

Do odważnych świat należy ,więc próbujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Przecież to będzie w rozmowach w toku bo niby w czym innym?? W uwadze?? :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hahaha ten program to jest porażka.

  • Like 1

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi123    14

To będzie na takiej zasadzie jak w Niemczech to nakręcili :mellow:

Edytowano przez kapi123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

beret to mam wyprasować?o zgrozo może wyprać? :lol: antenkę to na prawą czy lewą stronę?

gumiaki to chyba wyjściowe wciągnę-co nie?onuce to mogą być noszone-nie będzie widać.

 

:lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@wiesmag chociaż Ty tu masz prawidłowe podejście :lol: :lol: tylko tak mocno nie szalej :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@wiesmag, a zapomniałeś o świątecznym uniformie roboczym :D


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

a AgroRandka, to kącik w którym jest dodany ten temat, więc panowie, piszcie z sensem i na temat, a nie czekajcie na zbawienie aż same dziewczyny do was napiszą, a jak już piszecie to piszcie tak aby ktoś zwrócił na was uwagę :) mam na myśli płeć przeciwną :)

jakoś nie zauważyłem Agrorandki

a odnośnie dziewczyn to z t uwag to trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszka111    3

Za tymi dziewczynami to musicie się lepiej się rozglądać, przecież w Polsce jest nas więcej niż was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

zez rozbieżny przy tym pomaga-każde oko w swoją stronę-to dwie na raz można wypatrzyć :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszka111    3
Napisano (edytowany)

Mój sąsiad ma takie oko rozbieżne, ze butelki po wódce wyrzuca na przez ogrodzenie na nasze pole, zastanawiam się czy to przez zeza czy przez to, że boi się, ze żona zobaczy :lol:

Edytowano przez lukaczmarek
Cytowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka    180

Za tymi dziewczynami to musicie się lepiej się rozglądać, przecież w Polsce jest nas więcej niż was:)

 

 

wiesz co ? bardzo sensowana wypowiedź :)

jak nie ta rolniczka, to będzie inna, ich nie brakuje ;p

(oczywiście poza mną)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj