Polecane posty

Migotka    183

dziękuję bardzo miłym i mądrym, panom rolnikom, za fajne i ciekawe rozmowy, za mozliwośc "obejrzenia waszego punktu widzenia, lekkiego poznania rozumowania " i za wytrzymałośc ze mną pozdrawiam gorąco wszystkich :)

 

nawet tego, który lubi wkładac wszytkich do jednego worka, zbliżaja sie Święta więc mam nadzieje , że każdy spędzi je miło i przede wszystkim w zdrowiu, mam nadzieje że nawet ten biedny chłopak poczuje się lepiej

 

Jeszcze raz składam wszystkim najlepsze Świąteczne życzenia i dziękuję za konwersacje dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Nie odchodź. Kto mi będzie poprawiał samopoczucie i ze mną dyskutował na temat wyższości mężczyzn nad kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka    183

aha zapomnialabym , ostatnia rzecz ktora by mnie interesowala to czy ten StasiekS jest w związku i czy jego druga połówka tak chetnie zgadza sie z jego wszelkimi wypowiedziami tutaj ... ? dziękuję za uwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

k

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taa... jakby miał to by tu nie pisał swoich poglądów na kobiety <_<

 

Niby dla czego?

Macie coś do staska a boicie się bezpośrednio mu napisać tylko jakieś docinki za plecami o wyrzuceniach z clubu i spekulacje na temat statusu związku.

 

A może stasika połówka podpisuje się pod jego wypowiedziami. Przecież większość facetów się podpisuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

kolego spokojnie ja żartowałem z tym clubem, ale co prawda to prawda mógłby wychamować, mi np kura domowa nie potrzebna (typowa kura domowa) nie wiem czy są dzikie kury ale domowych kur to ja mam hmm 16 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

filipoo i wszyscy inni razem z staskem, myślisz że ja nie żartowałem? Tak, za kare już Ci wysyłam 3 trojany... haha. Chłopaki więcej luzu.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

damy radę :D

oj i migotka lekko straciła chęć... ale z tego co pisała to śmiem twierdzić ze jutro powróci :D

Edytowano przez Filipoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

aha zapomnialabym , ostatnia rzecz ktora by mnie interesowala to czy ten StasiekS jest w związku i czy jego druga połówka tak chetnie zgadza sie z jego wszelkimi wypowiedziami tutaj ... ? dziękuję za uwagę :P

Na szczęście nie mam nowoczesnej pralki ani zmywarki aby miała się gdzie nauczyć obsługiwać skomplikowanych urządzeń elektronicznych więc nie umie korzystać z komputera. Zadbałem także o to żeby łańcuch nie sięgał do pokoju gdzie stoi komputer więc co najwyżej może się popatrzeć zza drzwi co piszę. A nawet jakby nauczyła się korzystać z takiego urządzenia to i tak nie miałaby czasu bo jednak obiad się sam nie ugotuję a pranie samo nie rozwiesi.

 

@damianzbr ja wiem, że więcej luzu ale przez takie docinki dziewczyny nie będą się fatygować do pisania

-_-

Bo jaki jest sens pisać na siłę posty, tak aby przypadły do gustu i aby nie obrazić albo spłoszyć? Bo jeżeli tak robicie w realu to już się nie dziwię dlaczego większość z was nie ma dziewczyn. Trochę to przypomina rozmowę kwalifikacyjną. Migotka jest tym co przeprowadza a reszta to interesanci którzy na siłę chcą przypodobać się np. pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

żeście się Stasia uczepili-Stasiu to wzorowy pantoflarz :lol: :lol: :lol: kobieta trzyma go krótko :D

gdzie on teraz będzie mógł się wygadać-nie odbierajcie mu tego :D

wy na niego burczycie-ja mu skłonny jestem współczuć.

 

tak na poważnie-nie poznaliście jeszcze stylu,poczucia humoru @StasiekS-to daje do myślenia:komu bardziej powinienem współczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

Z ostatniego postu Staśka można wywnioskować że kobieta ma terror w domu. współczuję!

Edytowano przez globus512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki21l    5

zauważyłem że o złej porze wbijam na forum, tu wszyscy po robocie(od 20.00 do północy), a ja z rańca przed robotą , Migotka to ja wpadam do ciebie na warsztat , pospawasz mi przyłącze do katalizatora w YAMASZCE, coraz głośniej chodzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

zapowiada się walka KOGUTÓW,przed garażem Migotki :lol: :lol: :lol:

 

kto zakłady przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z ostatniego postu Staśka można wywnioskować że kobieta ma terror w domu. współczuję!

 

Wreszcie ktoś kumaty się napatoczył co nie może wytrzymać ogłupiania i zastraszania pana S. Brawo, brawo. Ja to słyszałem że stachu ma laleczkę wudu, a jego związek jest niczym innym jak ogniskiem przemocy, hardcor w 100%.

 

Co się stało, się nie odstanie. Ale gdyby tak zostać przyjacielem staśka połówki i ustrzec ją przed dalszym upokarzaniem. To by było coś w stylu baśni o księżniczce i ratującym książę. Czad!!!

 

A tak serio, to jakie macie jeszcze sposoby na poderwanie dziewczyny? Oczywiście oprócz ,,na przyjaciela,,.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

co do terroru u Stasia-ja tam bym polemizował kto tam terror prowadzi.

 

jeszcze tego nie znacie?-facet jest "Maczo"-jak żona nie widzi :D

 

nawet sobie taką sytuację wyobrażam:-"Stanisław wyłaź z pod łóżka-zasłużyłeś,musi boleć" :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

żeście się Stasia uczepili-Stasiu to wzorowy pantoflarz :lol: :lol: :lol: kobieta trzyma go krótko :D

gdzie on teraz będzie mógł się wygadać-nie odbierajcie mu tego :D

wy na niego burczycie-ja mu skłonny jestem współczuć.

 

tak na poważnie-nie poznaliście jeszcze stylu,poczucia humoru @StasiekS-to daje do myślenia:komu bardziej powinienem współczuć

No wreszcie jeden co rozumie moje cierpienie. Dzięki Tobie już mi lepiej.

 

Słyszałem Wiesmag, że wprowadziłeś rewolucyjną metodę wobec swojej żony. Zrezygnowałeś z łańcucha i założyłeś jej opaskę z chipem. Sprawdza się to?

 

Z ostatniego postu Staśka można wywnioskować że kobieta ma terror w domu. współczuję!

Ona ma terror? To ja mam terror. Wiesz jakie to denerwujące gdy Ci tymi garami hałasuje alby gdy odkurza? Do tego co chwilę pytania czy czegoś mi nie potrzeba, co na obiad, czy mam może dla niej jakieś zajęcie. Człowiek szału może dostać.

 

Co się stało, się nie odstanie. Ale gdyby tak zostać przyjacielem staśka połówki i ustrzec ją przed dalszym upokarzaniem. To by było coś w stylu baśni o księżniczce i ratującym książę. Czad!!!

Kiepski sposób. Listonosz próbował tak zrobić. Gdy mnie nie było uwolnił ją z łańcucha i uciekli. Po tygodniu wróciła i nawet sama z powrotem się do niego przypięła. Wtedy postanowiłem dać jej kolejną szansę.

Edytowano przez StasiekS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

Stasiek to co piszesz to coraz więcej cię pogrąża. Z psychologicznego punktu kobieta miała już dość jeżeli uciekła, bo myślała, że może będzie lepiej. Nie znam doglębnie sprawy, ale mogę się domyśleć, że było jej raczej ciężko i postanowiła wrócić nie dlatego, że cię kocha, lecz dlatego że tu mogła mieć lepszy komfort życia. Sam napisałeś że na komputer to może tylko popatrzeć i do pokoju nie ma wstępu a miejsce jej jest przy garach. Wybacz ale dla mnie to wyzysk i brak poszanowania!

Ona po rostu się boi że może niespełniać twoich oczekiwań i dlatego ciągle pyta czy czegoś nie potrzeba, lub sprząta często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazoo    5

Nie spinajcie się tak, Stasiek poprostu ma specyficzne poczucie humoru, jak dla mnie to nawet zabawne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lechu1602    5

może i ma specyficzne poczucie chumoru, ale jak widać jego żarty bawią tylko niektórych, a kobiety wręcz obrażają i zniechęcają do dalszej rozmowy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

@StasiekS-łańcucha już dawno nie stosuję-opaska się nie sprawdza-bestia baterię wyjęła-najlepsza sprężyna :lol: :lol: :lol: długo na rozciągniętej nie wytrzyma,puści i już koło nóg-i jest gdzie piwo postawić :D,a jak jakiegoś dnia jej nie biłem,to o mało w depresję nie wpadła-"czyżby już przestał kochać" :lol:

 

 

nie przesadzajcie z tym oburzeniem-u żonatych mężczyzn takie rozmowy są na porządku dziennym-nasze kobiety również z tego się śmieją-bo to tylko gadka i zawsze w żartach :)

i spokojnie-nie tylko mężatki się z tego śmieją-panny również

a z taką co się obraża słysząc takie żarty to dajcie sobie spokój-kolega z taką się ożenił-ja mu naprawdę współczuję,on każde słowo waży-a od 6 lat to nawet się nie uśmiecha-ciche dni to on ma non-stop,i to by jeszcze nie było tak źle-oni się wiecznie kłócą.

 

"jak chłop baby nie bije-to jej wątroba gnije"-więc lepiej zapobiegać niż leczyć :lol:

Edytowano przez wiesmag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Koledzy kto zadzi w małżestwie

wiadomo że chłop ,

ALE NAJLEPIRJ JEST GDY ŻONIE SIE WYDAJE ŻE TO ONA

 

 

ale tylko sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kto zadzi w małżestwie

wiadomo że chłop ,

ALE NAJLEPIRJ JEST GDY ŻONIE SIE WYDAJE ŻE TO ONA

 

 

ale tylko sie wydaje

a masz żonę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj