Polecane posty

Migotka    183

a poza tym z wlascicielka jeden dzien i bije ci taka szajba jak i jej , ps pamietaj że brakuje mi z przodu mega piłek adasia ... :P zniechęciłes sie juz czy nie ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
ty Stasiek, mam 3 siostry i okna juz mamy umytem, mam wielki dom, ale dobra organizacja pomaga, a na ciasto zbyt wczesnie ;p pisanki mozesz malowac

Możesz jeszcze raz umyć. Po drugie okna to nie wszystko. Jeszcze podłogi, dywany czy kurze z szafek. Samo się nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już kiedyś napisałem: im większe za młodu to tym dłuższe na starość.... a mi dłuuuugie nie są potrzebne za parę lat:) więc nie zniechęciłaś mnie :)

 

StasiekS Panna Migotka do takich rzeczy wynajmuje firmę sprzątającą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kool    0

@Migotka chyba posiadasz kompleks tych piłeczek, ale może w końcu uwierzysz że jesteś piękna a poczujesz się jeszcze piękniejsza. Piękno to pojecie względne, każdy woli co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki21l    5

Filipoo , ok super, odległość nie ma znaczenia(nie jadę autem) jak będziesz wiedział dokładnie w jakie dni, to ładuj na PW, czy tu obojętnie,

Kościan, Śmigiel, Jasień, parę razy tam byłem po byczki,a z sierpowa przyprowadziłem E-514, ogólnie często w te rejony się zapuszczam, tylko mam na dzieje że dziewuchy wychodzą na owe imprezy

Edytowano przez suzuki21l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogas    16

Stasiek często się z tobą sprzeczam (inazcej dyskutuję) ale tu muszę przyznać Ci rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

rogas i stasiek, jeszcze nie zdaliście sobie sprawy jak jest w życiu? Już nie tylko chłopcy piją drinki z bolsem, a sprzątanie nie jest rzeczywistością nastolatki.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka    183

@Migotka chyba posiadasz kompleks tych piłeczek, ale może w końcu uwierzysz że jesteś piękna a poczujesz się jeszcze piękniejsza. Piękno to pojecie względne, każdy woli co innego.

 

hmm mam kompleks ? a może i tak ;p

piekno pojęcie względne, wiem, to bardzo dobrze ;)

 

Stasiek często się z tobą sprzeczam (inazcej dyskutuję) ale tu muszę przyznać Ci rację.

z czym się zgadzasz hmm B) ? uważasz że kobiety sa tylko od garów i mycia okien ?masz takie samo prawo do mycia okien, jak ja do jazdy autem czy motocyklem ;p

 

rogas i stasiek, jeszcze nie zdaliście sobie sprawy jak jest w życiu? Już nie tylko chłopcy piją drinki z bolsem, a sprzątanie nie jest rzeczywistością nastolatki.

 

a Ty pierwszy raz masz racje i mi nie podpadłeś haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

Jakiś stereotyp z tym myciem i sprzątaniem u kobiet. Ja u siebie też myję okna, ścieram kurze czy odkurzam. Włącze sobie muzykę i wcale nie jest to kara:) Ale fajnie, gdy dziewczyna nie ma lewych rąk i też potrafi się za to zabrać i ogarnąć się w tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

rogas i stasiek, jeszcze nie zdaliście sobie sprawy jak jest w życiu? Już nie tylko chłopcy piją drinki z bolsem, a sprzątanie nie jest rzeczywistością nastolatki.

Niestety. Od kiedy jeszcze producenci pralek lub zmywarek zaczęli wyposażać te urządzenia w różne bajery, programatory to i niestety ale niektóry kobiety dzięki temu nauczyły się obsługiwać komputery czego skutki widzimy dzisiaj. Zamiast sprzątać, gotować czy podawać whisky z lodem, to piszą na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

globus512 pewnie, że fajnie jak dziewczyna tym się zajmuje. Ale też jest fajnie widzieć dziewczynę która nie jeździ jak "żółw" samochodem lub też jeździ ścigaczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

Filipoo , ok super, odległość nie ma znaczenia(nie jadę autem) jak będziesz wiedział dokładnie w jakie dni, to ładuj na PW, czy tu obojętnie,

Kościan, Śmigiel, Jasień, parę razy tam byłem po byczki,a z sierpowa przyprowadziłem E-514, ogólnie często w te rejony się zapuszczam, tylko mam na dzieje że dziewuchy wychodzą na owe imprezy

 

majster pierwsze duże zabawy w mojej okolicy to we wronkach 1-3 maj chcesz wbiajaj, nocleg tez się załatwi to nie problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

Filipoo mówimy o tym samy miejscu, ja po prostu od niedawna zmieniłem lokalizację... :D Pozdrawiam

aaa to ja ciebie się pytałem o Patrycje J. ??? wiesz ze ta menda wyjechała do anglii <_<(za facetem)

i do kogo ja teraz mam jechać do sierakowa? ręce rozkładać na to co się dzieje...

a co się stało ze zmieniłeś lokalizacje? :) Pozdrawiam

Migotka popraw mycie okien ten ost raz bo jak byś przegrała wyścig to idziesz razem z autem do zwycięzcy :D :D a mi dacie się przejechać scigaczem? (za ewentualne straty nie ponoszę odpowiedzialności) :D :D

Edytowano przez Filipoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Stasiu jakby Szczuka widziała co ty tu wypisujesz to by sobie zakleła: Kułfa co za szoffinista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka    183

globus512 pewnie, że fajnie jak dziewczyna tym się zajmuje. Ale też jest fajnie widzieć dziewczynę która nie jeździ jak "żółw" samochodem lub też jeździ ścigaczem :)

 

no własnie nie każda dziewczyna jeździ 30 km/h , może i jestem lekko kopnieta trudno, skoro jestem unikatem to sie powinniście cieszyc ... haha za takie teksty zaczynam cie lubiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka    183

Niestety. Od kiedy jeszcze producenci pralek lub zmywarek zaczęli wyposażać te urządzenia w różne bajery, programatory to i niestety ale niektóry kobiety dzięki temu nauczyły się obsługiwać komputery czego skutki widzimy dzisiaj. Zamiast sprzątać, gotować czy podawać whisky z lodem, to piszą na forum.

 

a ciebie to mam ochote udusic gołymi łąpkami !!! ps zmywarke ,pralke i lodówkę mam od baaardzo dawna i niedość drogi panie że umiem ją obsłużyć , to umiem tez usiąść i grzecznie przebierac ziemniaki, założyć gumaczki i pójść do stajni i wydoić krowę, a jak trzeba ide do garażu i czasem mogę sie przydać tacie, bo mam mniejsze ręce i moge cos wyciągnąc czy cos, tak sie składa że wiem też jak sie zapina przyczepy, smaruje kombajny, itp, wiec nie osądzaj wszystkich jedna miarą ok ? DZIĘKUJĘ ...

 

łapkami*

 

migotka zaczynam myśleć ze kopnięte laski są fajne :D

 

migotce chodziło o to że nie powinniście się bać bo może tylko ja taka rąbnieta młotkiem, a reszta to normalne fajne laski kapiszi ? :)

 

Migotka popraw mycie okien ten ost raz bo jak byś przegrała wyścig to idziesz razem z autem do zwycięzcy :D :D a mi dacie się przejechać scigaczem? (za ewentualne straty nie ponoszę odpowiedzialności) :D :D

 

hahah to zapraszam, do mnie drugi raz mi sie nie chce juz myc, ale moge cie wynając ;p a co do ścigacza - pytaj Kamikadze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

ale coś ta rąbnięta fajniejsza :D może by tak każdą z młotka ?? co o tym koledzy sądzicie??? :D :D żartuje oczywiście :D

nie nie migotka mi sięmyć nie chcę:D siostra przyjdzie i umyje:D nie ma do mnie daleko:D a ja zawinę do garażu :D

Edytowano przez Filipoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka    183

ale coś ta rąbnięta fajniejsza :D może by tak każdą z młotka ?? co o tym koledzy sądzicie??? :D :D żartuje oczywiście :D

nie nie migotka mi sięmyć nie chcę :D siostra przyjdzie i umyje:D nie ma do mnie daleko:D a ja zawinę do garażu :D

 

każdej z młotka sie nie da ;p

a w garazu moge siedzieć, w żniwa i tak siedze non stop w magazynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

ile czasu zajmie mu hamowanie tzn do 0??? i ile metrów?? bo jakby miał się na miejscu zatrzymać to co najwyżej może uczyć się latania :lol: jak ptaszek frrrr :lol: :lol:

 

migotka to byś do mnie pasowała :D dzisiaj na sadzeniu się ze mnie śmiali bo laska by nie miała życia ze mną :D bo ja stale w garażu siedzę i bym ją co chwile wołał jakbym pomocy potrzebował :lol: ale z drugiej strony to by można się zamknąć w garażu i nikt by nas nie widział: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Stasiu jakby Szczuka widziała co ty tu wypisujesz to by sobie zakleła: Kułfa co za szoffinista

Uwielbiam takie kobiety w ten sposób denerwować. Ich złość, mina czy ten wysiłek włożony w tłumaczenie mi, że tak nie jest, jest bezcenny i poprawia mi humor na następne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

@Filipoo-każdą z młotka?-może nie każdą-niektóre już dostały-czasami innym narzędziem czy przedmiotem-a tym co jeszcze to nie spotkało to większości by się to przydało-może nie pomóc,ale na pewno nie zaszkodzi-pusty pojemnik mózgu tylko dzwoni-jak mózgu brak,to go przecież w żaden sposób nie można uszkodzić.

 

@Migotka-ty naprawdę obsługujesz tak skomplikowane urządzenia AGD-jestem pełen podziwu-ja nie umiem :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj