Polecane posty

Famer21    6

Fajny ten filmik a zwłaszcza ten JD :) boski

 

JD są brzydki ;p Fendt ładniejszy i seksowniejszy jest :D Nie znasz sie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A sprawdziłeś to? Ja nie, więc nie mówię że dam nie ma. Jeśli Ty też nie sprawdziłeś, to nie mów że są. Ja wolę czytać brednie niż czytać zdanie 3 razy by zrozumieć co autor miał na myśli.

 

JD i Fendt... hm.. A który lepiej orze? A może się to ma wielkością pługa, czy tylko ustawieniem?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Być może mało uważnie przeglądałeś moje posty. Pisząc o czytaniu 3 razy tego samego, miałem na myśli wypowiedzi zawierające błędy składniowe i fleksyjne. To te błędy skutecznie utrudniają czytanie ze zrozumieniem. Ja takowych nie popełniam, bynajmniej staram się i raczej z rezultatem. Jedynie, to może ze 2-3 posty były napisane tak, że na drugi dzień gdy je przeczytałem już w pełni świadomie, sam się z siebie śmiałem bo były mało zrozumiale, strasznie zawiłe, ogólnie masło maślane, ale bez rażących błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
Tak, ten StasiekS jest niemożliwy... Już mam tego dość, StaskuS nie dręcz więcej kolegów, bo są tak poruszeni, aż ,,zawsze,, piszą przez ,,rz,,

To nie moja wina. To zawsze oni są tam gdzie jestem ja. Czuję się prześladowany.

damianzbr ja już wolę czytać posty w których jest napisane "zawrze" niż te brednie staskas że nie ma Dam itp.

Masz rację, walcz o dobre imię kobiet których nawet i nie znasz. Może w końcu pozwolą Ci pocałować je w policzek.

JD i Fendt... hm.. A który lepiej orze? A może się to ma wielkością pługa, czy tylko ustawieniem?

Nie wiesz, że czym droższy traktor tym lepsza orka i wyższy plon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polmot8014h    0

Na tym forum są jednak dziewczyny kochające rolnictwo :-) a przynajmniej zielone ciągniki :-) w sumie Drogie Panie mam tak samo ciągnik to moja wielka miłość od rana aż do nocy :-) w nocy zazwyczaj kocham się w czymś innym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia051991    0

STASIEKS

w życiu nic nie przychodzi tak łatwo nie kazdy ma szczescie

z badan wynika ze na 1 faceta przypada 1,8 kobiety wiec jest cięzko

i apropo ZYCIE TO NIE BAJKA

 

 

Jeśli komuś nie wychodzi w życiu to nie znaczy ze to jego winna

poprostu widocznie nie bylo jemu to pisane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polmot8014h    0

Ciężko to jest kobietom :-) my mężczyźni przecież teoretycznie mamy po 1.8 kobiety jak dla mnie przyzwoita ilość :-) tylko że teoria to nie praktyka i jak się tej części 0.8ośmiodziesiętnej szuka to można zgubić podstawę trochę zakręciłem ale więcej w tym przypadku mało kiedy oznacza że jest lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Monika teraz to ćwieka zabiłaś, wszak JD to najbardziej znienawidzona marka. laugh.gif Odnośnie 7530 to ja się oferuje, do Płocka nie daleko dojadę. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z Krzychem zajade. biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na tym forum są jednak dziewczyny kochające rolnictwo :-) a przynajmniej zielone ciągniki :-) w sumie Drogie Panie mam tak samo ciągnik to moja wielka miłość od rana aż do nocy :-) w nocy zazwyczaj kocham się w czymś innym :-)

Prawidłowo :D ;P, widzę że cały temat wchodzi na wyższe obroty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polmot8014h    0

Slonce Wyższe obroty tematu to jak i wyższe obroty silnika bardziej zwracają uwagę :-) tym bardziej starać się tu należy bo Panie obserwują :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4

Tak sobie czytam i czytam ten temat(a właściwie to kilka ostatnich stron), momentami się nieźle uśmiałem, momentami niektóre wypowiedzi mnie wręcz przerażały, ale nie o tym chciałem pisać.

 

Dziewczyny, a może raczej drogie Panie/Panny, spójrzcie ilu jest 'chłopa' na tym forum, a ile kobiet. Już samo to daje obraz sytuacji, a mianowicie o wiele więcej mężczyzn zajmuje się rolnictwem niż kobiet. Idać dalej tym tokiem rozumowania, wielu wiecej mężczyzn szuka tytułowej 'dziewczyny na gospodarkę' od kobiet szukających 'faceta na gospodarkę'.

Problemem w tej Waszej dyskusji jest to, iż każda ze stron chciałaby, aby to facet/kobieta przyszli na jego/jej morgi... Nie mniej jednak jest tutaj wielu facetów, którzy byliby w stanie opuścić swoje 'hektary' i pójść na gospodarstwo swej luby(przyznaje się, ja również w tym nie widziałbym problemu). Kobiet takich z kolei tutaj nie widać, więc jak widzicie drogie Panie, faceci mają obecnie troche cieżej, przede wszystkim dlattego, że rolników jest o wiele więcej niż dziewczyn trudniących się tym fachem.


Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Odnośnie nauki to dziś egzamin z praktyk był. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasZ2008    18

Jak się do fendta za 400 tys,zapnie byle jaki pług i w dodatku nie umie sie go ustawić to wcale wyższego plonu się nie osiągnie,no nawet jak już bedzie sie mialo pług za 100 tys to tez trzeba umiec go ustawić.A jak ktoś umie orac to 30 letnią c360 lepiej zaorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Trzymaj <piwo> za tego posta :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polmot8014h    0

Rolnikix wykład bardzo trafny idealnie opisałeś to co wszyscy wiedzą a dyskutują o tym bo to fajny temat :-) jak przeczytałem pierwszy raz temat to powstrzymać się nie mogłem nad lekturą a jest co czytać. A i jeszcze szacun dla założyciela chyba rekordowy temat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Co tam wielce w pługu do ustawiania jest kąt orki, głębokość, ustawienie klepisk. Zresztą i tak do każdego pola się dostraja, ale to w pracy się robi te 10-20 metrów automatycznie mi się ustawia wszystko..

Hehe dobre chłopaki jesteście, temat o laske na bamberstwo i się kłócą o ustawienie pługa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj