Polecane posty

tomaszpa1    0

mowicie ze uroda przemija to prawda ale kto z Was chcialby miec konkretnego paszteta takiego ze wstyd było by sie pokazac na ulicy? zakladam ze była by mądra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia051991    0

ohhh chłopacy

:) hehe

 

nie ma ludzi idealnych zawsze jest jakieś ale a szkoda

 

 

 

 

JOLANTA23

życze Ci powodzenia

chodz w dzisiejszych czasach trudno o fajnego i pozadnego faceta

Edytowano przez monia051991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

ideały chodza po ziemi tylko nie wszystkie ideały sie wyszalały i nie sa gotowe na prawdziwy zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
chodz w dzisiejszych czasach trudno o fajnego i pozadnego faceta

Uuuu... To źle szukamy. Sporo jest fajnych dziewczyn jak i pewnie chłopaków. Reszta zależy od tego czy "szukamy", obracamy się we właściwym czasie i właściwym miejscu. I czy nie mamy wygórowanych wymagań(tak wymagania trzeba mieć ale bez przesady).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danield28    35
A gdyby to była loteria a nawet dwie. W jednej loterii do wygrania dziewczyna przepiękna ale nie zbyt inteligentna, a na drugiej inteligentna ale pasztet. Musieli byście zagrać, ale tylko w jedną. Na którą loterie byście kupili los?

 

Dawno już nie pisałem więc co do tej loterii... Wszyscy piszą, że wybraliby ten drugi ale co mogą innego pisać inaczej nie wypada... Należy tu zacytować mojego kolegę (ja na to nie wpadłem jakby co za głupi jestem), który odpowiedział na to w ten sposób (było to już dobrych parę lat temu): "Ja wybrałbym w takiej sytuacji kobietę inteligentną ale brzydką bo poszłaby do Milionerów wygrała pieniądze i zrobiła sobie operację plastyczną i byłaby wtedy piękna i inteligentna"

 

szuakam intensywanie od 2lat i każdy albo zajęty albo idiota.

 

Czyli patrząc bo wolnych facetach na tym forum 80% to idioci, Mocne słowa... :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
speedy    0

Cześć wszystkim, fajny temat "Dziewczyna na gospodarkę" :D też szukam drugiej połówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

monia051991, to bardzo dziwne ze z malymi wymaganiami nie mozesz znalesc jakiegos chlopaka . na zdjeciu wygladasz ładnie wiec nie wiem czemu faceci sie za toba nie oglądają :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
speedy    0

Dobrze, zgadzam się z faktem że życie jest bolesne i bardzo lubi robić nam na złość aczkolwiek uważam, że wszystko zależy od podejścia osób. Nieważne są kilometry, wykształcenie czy pieniądze ważne jest to co jest między parą, przyjaciółmi. Każdy może znaleść wspólny temat tylko trzeba chcieć i uważam że za równo "ten" czy "ta" z miasta lub ze wsi mają równe szanse a dlaczego?

Bo jeśli nam zależy na kimś to będziemy się starać, nie mówię tutaj o wielkiej miłości bo miłość przychodzi i odchodzi -niestety, ale zostaje przyjaźń i wiele wspólnych rzeczy razem zrobionych. A Ci - nie chcę tutaj nikogo urazić co mają przekonanie że już ktoś z góry musi być skreślone przez pryzmat jakiegoś widzi mi się to osobiście mu wspłóczuje bo może stracić coś bardzo cennego.

Boli mnie fakt, że zawsze jest jakaś dominacja, która tak naprawdę swoje źródło czasami ma tak banalnego pochodzenia że aż przykto o tym mówić...

Ja osobiście uważam i pewnie Ci którzy chociaż trochę byli w życiu rolnika wiedzą jak wygląda jego życie i nie powie już, że "temu to z nieba leci".

Roltech też należe do osób które często mają kontakt z osobami posiadającymi problemy i życie ich przeciąga na różne strony.Kiedyś nawet marzyła mi się psychologia... :) Widzę że są jeszcze osoby z empatią :)

Bardzo spodobała mi się Twoja wypowiedz @asiulka92. Skoro fajna wiadomość to może warto ją rozszerzyć? Jaką dominację masz na myśli? :D

 

Hrabią trzeba się urodzić.

 

Nie łatwiej jest się kierować w życiu systemem zero jedynkowym(tak jak to jest w logice, informatyce czy matmie)? Bo z reguły to człowiek sobie sam komplikuje życie.

Faktycznie ludzie zamiast działać czasem to za dużo myślą i tylko komplikują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
speedy    0

Jak to pisał klasyk..."Z tym największy jest ambaras,

Żeby dwoje chciało na raz."

Coś w tym jest, wiem z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Monia widzę ze chodzisz do tej szkoły co i ja chodziłem :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
szuakam intensywanie od 2lat i każdy albo zajęty albo idiota.

a wymagania mam bardzo male

a jednak cięzko

Są 3 opcje:

1. Szukasz tam gdzie są małe szanse

2. Twoje małe wymagania nie są takie małe(może coś o nich napisz)

3. Twoje szukanie jest bierne czyli stoisz i czekasz aż książę na białym rumaku ciebie zobaczy i galopem z bukietem róż w ręku pojawi się u twojego boku pytając czy dasz się porwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

 

2. Twoje małe wymagania nie są takie małe(może coś o nich napisz)

 

Zależy wg jakiej skali się mierzy te wymagania.

No ciekaw jestem także .Może będę miał wtedy jakiś punkt zaczepienia.


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka92    1

Speedy: Dominacji jest wiele zależy w jakim towarzystwie się obracamy , ale chodziło mi tutaj o dominancje nad inną osobą pod względem pieniędzy, zachowania, wyglądu,podejścia do życia że to 'ja jestem ten/ta naj'. Dzisiaj niestety świat się obraca wokół bardzo naiwnych celów życiowych np. mieć kupę kasy i wybudować piękny dom, mieszkać z uroczą kobietą czy przystojnym facetem ale jednego brak wspólnej więzi, pieniądzę nie dadzą nam miłość, oddanych przyjaciół, więzi i wsparcia, budując duży dom tak naprawdę oddalamy się od siebie bo możemy się w nim szukać a nie mieszkać, proste rzeczy jak rozmowa, wspólny obiad, ciepło rodzinne są wiecej warte niż miliony ale dzisiaj jest bardzo dużo osób którę o tym nie pamiętają ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

asiulka92, rzadza pieniadza takie czasy. u nas w rodzinie blizszej i tej dalszej nigdy nie było jakis scen typu rozwody lub niedobrane małzenstwa. moim zdaniem najpierw trzeba znalesc odpowiednia osobe a pozniej realizowac swoje cele ktore czesto wiaza sie z kasa. ojciec sam mi czesto powtarza ze człowiek nie powinien poswiecac sie dla rzeczy materialnych tylko stosunków miedzyludzkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

STASIEKS

szuakam intensywanie od 2lat i każdy albo zajęty albo idiota.

a wymagania mam bardzo male

a jednak cięzko

 

Hmm... Napisz jacy Cię interesują, kręcą co szukasz w facecie ;) Nie, znaleźć Ci nie pomoge, ale z ciekawości heh.

Trudno mi uwierzyć, żebyś przez lata nie mogła znaleźć porządnego chłopaka, wnioskuję, że dobra z Cb dziewczyną i ładny avatar, więc problemu nie powinno być chyba... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

Famer21, to samo napisalem wczesniej Monia sie ladnie prezentuje a ma taki problem. dla mnie to wrecz niemozliwe;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Chociaż z drugiej strony się szanujesz i z byle pierwszym "fajnym" się nie zadajesz, ja za gówniarza to nie miałem w głowie kategori "plastik" czy "porządna" ładna buzie miała i ciało to podchody i zainteresowanie z strony takiej dziewczyny... powiedzmy, że jak okazała mi swoje zainteresowanie w mną to nie ochodziło mnie ile miała w głowie byle miała ciało, a od kiedy zacząłem szukać dziewczyny porządnej to każda nowo poznana miała pretensje jak opowiadałem na pytanie ile miałem dziewczyn i czy z któraś spałem i miałem schodki..

Więc w sumie dobrze, że masz te wymagania monia051991 i byle z kim się nie zadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
speedy    0

Speedy: Dominacji jest wiele zależy w jakim towarzystwie się obracamy , ale chodziło mi tutaj o dominancje nad inną osobą pod względem pieniędzy, zachowania, wyglądu,podejścia do życia że to 'ja jestem ten/ta naj'. Dzisiaj niestety świat się obraca wokół bardzo naiwnych celów życiowych np. mieć kupę kasy i wybudować piękny dom, mieszkać z uroczą kobietą czy przystojnym facetem ale jednego brak wspólnej więzi, pieniądzę nie dadzą nam miłość, oddanych przyjaciół, więzi i wsparcia, budując duży dom tak naprawdę oddalamy się od siebie bo możemy się w nim szukać a nie mieszkać, proste rzeczy jak rozmowa, wspólny obiad, ciepło rodzinne są wiecej warte niż miliony ale dzisiaj jest bardzo dużo osób którę o tym nie pamiętają ;/

Ujęłaś to bardzo ładnie. ;). Niestety ludzie dzisiaj zapominają w codziennym biegu o drobnostkach, które potrafią dawać o wiele więcej szczęścia niż to o co tak zaciekle walczą (kasa, kasa, kasa). Nie doceniają tego co już mają bo w kółko im mało. Jednak gdy coś się zawali dopiero dostrzegą jacy byli, co robili źle i jak głupio ( nie obrażając nikogo) myśleli. Wiem to po sobie. Człowiek coś zrobi, powie w złości, sprawi przykrość drugiej osobie i nawet nie wie jak wybrnąć. Zapomina jak wiele miał. ;( W życiu jednak to czego nie da się przeliczyć na pieniądze jest mimo wszystko najcenniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

Famer21, chyba prawie kazdy facet w wieku do 20 lat spał z kobieta... no ja mialem to samo , jak sie udalo wyrwac konkretna laske to koledzy zazdroscili fakt ze z jej zachowaniem bywalo roznie ale wizaulnie bylo na czym oko zawiesic;p... pustka w jej głowie zdecydowała po kilku dobrych tygodniach ze to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj