Polecane posty

karolu    3

widzę że nie tylko ja odnoszę wrażenie, że temat zszedł jakby na inne tory :D

A dziewczyny pieką makowce, lepią pierogi i takie tam :D hehe

 

Uwielbiam makowce, najgorzej jest tylko kiedy pierwszy zaczynam go kroić bo nie ma maku na początku ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
Pamiętaj szanuj ludzi to będziesz i Ty szanowany.

Taaa... Dlaczego gdy milioner uważa się lepszego od innych jest zaraz posądzany o egoizm, nieszanowanie ludzi itp.? Zazdrość czy próba zrównania go z resztą mimo, że jest lepszy?

 

80 ha prawie mam tylko ze nie warzyw. moj majatek to nie tylko sprawy zwiazane z gospodarstwem. pewnie ze jest pare osob ktore radza sobie lepiej i nieraz warto z nimi podyskutowac bo mozna dowiedziec sie czegos ciekawego , gdy mialem gospodarstwo znacznie odstajace od ich gospodarstw to od nich uczył sie moj ojciec i ja... tylko ze teraz czasy sie zmieniły... gdy oni kupowali sobie co kilka lat nowe meble , auta itp , my inwestowalismy i cały czas inwestujemy. nie ma ani jednego sezonu bez inwestycji dodatkowych roznego rodzaju. teraz sie sytuacja odwrocila chodz jest kilka liderujacych osob w gminie ale to akurat grupa ludzi niezwiazana z rolnictwem.

Wow, i to ma być takie dobre? Może żuliki spod sklepu będą pod wrażeniem ale reszta? Powiedz lokalnemu właścicielowi większej fabryki, że jesteś dobry to Cię gość wyśmieje. Ciekawe co ma powiedzieć Kulczyk albo Solorz-Żak? Według Twojej skali będą mogli uznać się za Bogów.

 

Jest mało dziewczyn, bo co niektórzy odbiegają od tematu :)

Jakoś nikt nie chce nas naprowadzić na właściwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

StasiekS, to moze ty powiedz w ilu procentach mozesz sie równac z kulczykiem? czemu wybierasz takie przyklady skoro moze sam jestes gorszy ode mnie ? wiem ze co niektorych bola pewne rzeczy ale takie jest zycie...aha to przykladowo kulczyk bedzie Bogiem ja przecietniakiem a reszta bedzie zerem... wedlug twojej teorii na to wychodzi i kto wie czy do tej ostatniej grupy sie nie zaliczasz. sorry ze tak pisze ale nie pilnujesz sie ze słowami ktore moga zostac użyte przeciwko tobie i co wtedy?... nie udzielaj sie jak nie jestes w stanie zabłysnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

Dokładnie zmiana psychiatry konieczna. Jeśli Ty piszesz to wszystko na poważnie to masz naprawdę poważny problem ze soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

damianzbr,karolu... i kolejna rzecz ktora was boli piszecie tak bo nie wiecie co powiedziec. takimi ludzmi jak Wy to wiecie jak sie przejmuje ??... jak to mowia ,, mi to tiko'' ... kolega stasieks dał taki przyklad ale sam pewnie nie jest lepszy , takze po co pisze o przykladach skoro sam siebie nie umie w nich uwzglednic... widzicie jednak da sie Was ugasic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

argumenty typu ile kto ma stówek w portfelu?

chcecie tym zaimponować?

robi się naprawdę śmiesznie :lol: :lol: :lol: można być ze wsi-ale czy chcecie być wieśniakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek33    35

Tomaszpa - człowiek sukcesu :) . Brawo. Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Ty naprawdę byłeś góra trzy razy poza wioską. Brakuje Ci skali porównawczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

maniek33, chłopcze a ty kim jestes wielkim? skoro ja nie jestem człowiekiem sukcesu to ty napewno nim jestes. moj sasiad gdyby nie był taki jak jest to mieli go za przecietnego . a tez ma sie czym pochwalic i kazdy wie ze jest kims i to nie w znaczeniu ironicznym tylko faktycznym. nie jest skromny ale lubi sie czasem pochwalic i jest szanowany i znanym człowiekiem w powiecie , kazdy sie z nim liczy nawet obcy ludzie. jezeli ktos jest poprostu gorszy od ciebie to z głupiej zazdrosci cie nie doceni wiec albo sam siebie docenisz albo zrobia to równorzędni. w swoim otoczeniu moge sie porównywac z wszystkimi . zawsze znajdzie sie ktos lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

weź się opanuj-jak masz stówkę od innego więcej,to w czym ty jesteś lepszy,zaczynasz być śmieszny.

szacunku nie można kupić-jeśli tego nie rozumiesz to jesteś bardzo biedny.

poczekaj,niech ci się noga podwinie,to wtedy zobaczysz jakie będziesz miał poważanie,każdy się tylko pośmieje.

raz się jest na wozie,raz pod wozem.

 

i dla twojej wiadomości-podawałem rękę i wojewodzie i bezdomnemu,uścisk ręki niczym się nie różnił,był tak samo serdeczny :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

damianzbr,karolu... i kolejna rzecz ktora was boli piszecie tak bo nie wiecie co powiedziec. takimi ludzmi jak Wy to wiecie jak sie przejmuje ??.

 

 

Bardzo nie dawno sam pisałeś w sposób nie dorzeczny, patrz post 3284. Wtedy zostałeś zgaszony i myślałeś że ratunkiem jest bełkot o du..ie marynie i rady. Pomyliłeś się. Nie mogłeś zaprzeczyć moim przykładom i argumentom, a ta przegrana bardzo bolała, szukając ukojenia nie siedziałeś cicho, szczekałeś aby szczekać. Ty sam jesteś doskonale świadom przegranej, ale ci wstyd publicznie się przyznać.

 

Tak, napisałem w sposób podobny do twojego. Tylko przyczyny jakie nas zmusiły do pisania bełkotu są inne. Ty- maskowanie porażki. Ja-ubaw z gościa który nie umie się przyznać do przegranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

damianzbr, ja to jedynie moge sie posmiac z ciebie jak juz :)... chyba o tym wiesz?? ty człowieku piszesz jakies filozoficzne posty po kilkanascie linijek dyskustujac nie tylko ze mna , wiekszosc chcesz gadka przerobic , no akurat na mnie to nie działa... dobrze ze w moim otoczeniu nie ma takich osob... aha gdzie za zaproszenie na zwiedzanie twoich stron ale nie skorzystam, nie umawiam sie z nieznajomymi:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Cwaniak jesteś a przyjechać nie chcesz? Boisz się zobaczyć prawdę na własne oczy. Wolisz żyć z złudną nadzieją że chociaż w tej kwestii rację miałeś ty ?

 

To może Ty zaproś mnie. Ja chętnie przyjadę podziwiać te twoje pałace i maszyny warte krocie, bo kiedyś przejazdem na pewno będę tam jechał. (Kiedyś= za max 1miesiąc.) Albo jak chcesz zabierz mnie jako dobrego kolegę z AF do NL w sprawie zakupu ciągnika. Po sprzedaniu go tutaj 5% dla Ciebie. A na początek ja 100% kasy wykładam łącznie z podróżą naszą jak i towaru. Ty dajesz kontakty, ja finansuje, spisujemy umowę, kto się nie wywiąże płaci słone kary. Wchodzisz w to?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

damianzbr, jeszcze najjasniejszy Bóg mnie nie opuscił zeby z toba wchodzic w jakikolwiek interes. przeciez na youtubie widziales gospodarstwo troche sie zmieniło od tego czasu ale nie tak znaczaco. ja licze na to ze ty cos nagrasz i nam pokazesz swoje zasoby. po swietach cos sie przywiezie , jak pojawi sie ogłoszenie bedziesz mogł cos kupic jezeli taki jestes zainteresowany. ,,trzody'' nie woze zagranice i nie pokazuje ,, swoich kątów'' , nie jeden handlarz tak zabierał ludzi i wyszło ze sami zaczeli jezdzic i sie dorabiac. handel to specyficzny interes takze wiesz. i w tym rzecz ze jak ktos szuka na necie na popularnych portalach ogłoszen z zagranicy to malo prawdopodobne ze kupi cos w dobrych pieniadzach... no chyba ze chcesz jechac do Holandii po ,,liscie ukojenia'' :)... a moze jakas dziewczyna z af z nami pojedzie ?? bo ja sie sam z toba boje jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiesz co, ja mówię o poważnych sprawach a ty mi o filmiku z youtube. Żałosny jesteś. No tak, jak gówno wiesz i gówno widziałeś to co innego miałeś napisać... Dla mnie wszystko już jest jasne. Idź odrób lekcje i następnym razem gdy będziesz upubliczniał jakieś filmiki zapytaj tatusia o zgodę.

 

Kto więcej dostrzegł że tomaszpa1 to dzieciak który twierdzi że do czegoś doszedł, podniecając się nieswoimi osiągnięciami, ewentualnie ojca. O ile te osiągnięcia w ogóle są i chłopaczek przypadkiem nie żyje marzeniami.

 

Tomaszku jeszcze trochę czasu musi minąć by tatuś zmienił ci konto w PKO z studenckiego na Biznes. A ciągniki z Holandii to ty, widziałeś ale na lawecie gdy kozy pasłeś przy A2.

 

EDIT: Właśnie widziałem filmik. Jak Ci nie jest wstyd tak bezczelnie kłamać. Bamber pierwsza klasa jesteś. Stodoła kryta strzechą, golf II, stary jaś i zetor oraz stara A4 na fajnych alusach. Więc to są te twoje powody do dumy? Nie sądziłem że aż tak nisko się cenisz.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

damianzbr, na moich filmach jest około 7 lub 8 ciagników ktore u mnie pracowały same na podwórku sie nie wzieły... hahahah i znowu wtopa wejdz sobie na film moje gospodarstwo i tam nie widac zebym cos hodował bo nie hoduje . a to ze ty od rana do wieczora bujasz jaja bykom to juz nie moja wina.

wszystkie budynki wykorzystuje jako garaze lub magazyny na zboze co zreszta widac... powiem tak jedna osoba bacznie obserwuje ta dyskusje , jest to osoba od ciebie i ode mnie starsza. mianowicie napisał do mnie aby dac sobie spokoj z dyskutowaniem z toba i chyba miał racje. pewnie doswiadczony starszy człowiek ktory kieruje sie rozumem wie ze nie masz racji... jak cie nazwal nie bede pisal bo staram sie nikomu nie ublizac. u nas kóz nikt nie hoduje ale widac komus w Twoich stronach udało sie wyhodowac wyjątkowego kozła:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bamber spod łodzi twierdzi że jest bamber bo ojciec posiada stodołę krytą strzechą a w niej golfa II. Człowieku jesteś żałosny.

 

EDIT:

,,jedna osoba bacznie obserwuje ta dyskusje , jest to osoba od ciebie i ode mnie starsza. mianowicie napisał do mnie aby dac sobie spokoj z dyskutowaniem z toba i chyba miał racje. pewnie doswiadczony starszy człowiek ktory kieruje sie rozumem wie ze nie masz racji... jak cie nazwal nie bede pisal ,,

 

Jeśli nazwał mnie w sposób wulgarny pewnie jest jakimś zgorzkniałym imbecylem który ukończył zawodówkę i mu wychodzą kwiatki że ma problem z używaniem poprawnej polszczyzny, a teraz onanizuje się całymi nocami i pewnie z czasu spogląda na temat w AF i ci wypisuje jakieś brednie bo jesteś młodym chłopcem a zwłaszcza w jego typie i kto wie czy nie z doświadczeniem... Więc radzę byś nie zwracał uwagi na jego rozum bo pewnie jest mniej warty niż twoja stodoła która spowodowała u mnie nieprzewidywalny atak śmiechu.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

damianzbr, no i w koncu sie doczekalem twojej niewyżytej gadki. fajnie sie prowokuje co? a jezeli watpisz ze hnadluje ciagnikami , mozna sie tego rowniez dopatrzec na filmie gdzie jest pokazane jak sprzet jest ,,picowany'' do sprzedazy. widze ze nie ogladales dokladnie. a u mnie atak smiechu był spowodowany jak napisales o kozach ktore ja niby pase.i tak wyszło ze jakims cudem sam mi pomysł podsunales zeby kogos do kozla przyrównac :)... nie martw sie o stodole w najblizszym czasie bedzie rozebrana dlatego obecnie wyglada jak wyglada. Wesołych Swiąt i Mokrego Dyngusa :D pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Wiec tak radze wrócić do tematu(tyczy się ost postów poza ostatnimi 2 postami)

 

Szczególnie zwracam się do @damianzbr i @tomaszpa1(lepiej uważaj bo 10% brakuje Ci do dożywocia). Temat jest w HP ale to nie oznacza ze możecie sobie robić na nim śmietnik. Śmietnik to sobie róbcie na PW, GG, nk czy facebooku. A najlepiej spotkajcie się dajcie sobie po razie i będzie spokój.

Chyba Bóg was opuścił, dziś wigilia a wy gadacie o takich bzdurach, prowokujecie się wzajemnie itd. Wzajemnie to życzenia należy złożyć, a nie prowokacje.

Dobra koniec OT.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
StasiekS, to moze ty powiedz w ilu procentach mozesz sie równac z kulczykiem?

W bardzo małym, tak samo jak ty.

 

czemu wybierasz takie przyklady skoro moze sam jestes gorszy ode mnie ?

Chciałem Ci ułatwić trochę życie abyś nie szukał w googlach i za bardzo nie myślał. A czy jestem gorszy to się zastanawiaj dalej.

 

iem ze co niektorych bola pewne rzeczy ale takie jest zycie...aha to przykladowo kulczyk bedzie Bogiem ja przecietniakiem a reszta bedzie zerem... wedlug twojej teorii na to wychodzi i kto wie czy do tej ostatniej grupy sie nie zaliczasz.

Już tak się nie rozpędzaj. Według mojej teorii do przeciętniaka Ci jeszcze daleko. Szukaj siebie bliżej zera.

 

 

sorry ze tak pisze ale nie pilnujesz sie ze słowami ktore moga zostac użyte przeciwko tobie i co wtedy?

Nic. W przeciwieństwie do Ciebie potrafię pogodzić się z prawdą i znaleźć swoje miejsce w szeregu a swoje osiągi porównuje w skali kraju a nie tylko swojej wsi.

 

nie udzielaj sie jak nie jestes w stanie zabłysnac:)

Coś Ci marnie idzie przyćmienie mojego blasku bo w końcu piłką nie przyćmisz Słońca.

 

To może ja zapytam czy macie już postanowienia na ten nowy 2012 rok :)

Chodzi Ci o postanowienia noworoczne czy jakieś konkretne plany?

 

Wiec tak radze wrócić do tematu(tyczy się ost postów poza ostatnimi 2 postami)

Nie zmieniaj tematu.

Każdy narzeka, że temat kiepski ale nikt nie potrafi innym zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

ja juz tam sie nie udzielam bo dostane 10 % i mi konto zablokuja i bede musial nowe konto tworzyc :P ... a jezeli ty tak twierdzisz to powiedz mi do jakiej grupy ludzi zaliczasz sie na skale kraju? o matko ja nigdy bym nie pomyslal ze StasiekS nalezy do elity hhehe:P. powiedz ile wynosza twoje zarobki i jaki masz stan majątkowy dopiero sie przypisz do odpowiedniej grupy a nie piszesz sobie co chcesz. haha jak rolnik 80 ha majacy jeszcze inna dzialalnosc, dobrze prosperujacy jest bliski zeru to powiedz mi co by trzeba napisac o ludziach zarabiajacych 1500 zł miesiecznie?... Zycze Ci wesołych swiat i tego aby ten nowy roku dał ci wieksze mozliwosci do osiagniecia wielu sukcesów :) pozdro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

Sukcesy to naprawdę pojęcie względne, ważne żeby człowiek był zadowolony z tego co robi i widział w tym sens.

Ja postanowiłem że w 2012 wylecze zęby i będe rzadziej zaglądał na af, a i wezmę się do roboty :).

 

http://ak.imgag.com/imgag/product/preview/flash/bws8Shell_fps24.swf?ihost=http://ak.imgag.com/imgag&brandldrPath=/product/full/el/&cardNum=/product/full/ap/3166187/graphic1

Edytowano przez karolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

karolu, pewnie boisz sie panicznie dentysty jak wiekszosc ludzi. ale w sumie dobre postanowienie. na af nie bedziesz rzadziej zagladał tylko jeszccze czesciej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj