Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

to dobrze ze czytacie ;) ale tęz fajnie by było gdybyście coś napisały :D

 

 

 

Uciekły :lol:

 

Są - tylko inko gnito :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

@Filipoo jesteśmy i czytamy te wasze mądre wypowiedzi ;)

Widzę kolejna Małopolanka na forum :D oby tak dalej :) .

Edytowano przez razor275

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@MAT912 ja powiem tak- Ty zostaw te dziewczyny...chyba swoją Panią już masz ;)

Mam swoją żonę i bynajmniej nie chcę jej zmieniać :D ale patrzę na dziewczyny z AF jak "ojciec na córki" nie wiem - podobno to jest już z górki, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana    32

Przy innym patrzeniu w ruch poszłyby widelce, patelnie, noże, wałek do ciasta, etc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jest taka stara zasada, żona najlepiej się czuje jak żyje sobie w błogiej nie świadomości czym Ty się zajmujesz :lol: no chyba że chcesz się tłumaczyć jak przed prokuratorem to jej wszystko opowiadaj. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

MAT912, kwestia ile masz lat i czy one mogły przykładowo byc twoimi córkami...

razor275, no racja ciekawsza jest dyskusja jak kobiety pisza z facetami w tym temacie.

Ostatnio sie dowiedzialem ze dziewczyny z miasta coraz bardziej interesuja sie rolnikami w charakterze swoich partnerów... sam jestem ciekaw jak to jest naprawde. bynajmniej ja nigdy nie mialem kobiety ze wsi, moze dlatego ze mieszkalem w miescie a na ,,farmie'' pracowalem w sezonie.

Znajoma kolezanka z tego samego osiedla co ja znalazła sobie chłopaka ale tak przybitego ze szok... kumpel sam sie smiał ze co drugi ze wsi lepiej wyglada niz on. nie ublizajac nikomu, ale ludzi ze wsi mozna poznac no chyba ze wyjatkowo o siebie dbaja. ostatnio znajoma wchodzi do sklepu , młoda dziewczyna ale tak krowami od niej zajechało ze masakra:/, jak my hodowalismy swinie to jak tata albo dziadek przyszedł z chlewni to tak nie było czuc.

Wracajac do tematu ,,dziewczyna na gospodarke'' to uwazam ze kobiety wykształcone i mądre szukaja raczej ambitniejszych prac , fakt sa wyjątki jedna na ileś lubi zwierzeta i bedzie przy tym pracowac. No nieraz bywa i tak że ,, w kobiete trzeba zainwestowac''. troche to nie ladne okreslenie ale tak czesto jest. rolnik ktory juz ma przyzwoite gospodarstwo moze szybciej sponsorowac swoja kobiete niz chłopak z miasta ktory zarabia 1500 zł...

Takze jakbym był kobieta to nie wiem co bym wolał czy miec przyzwoita kase i zyc sobie na wsi czy isc do miasta i codziennie walczyc z przeciwnosciami losu (praca itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

"Ostatnio sie dowiedzialem ze dziewczyny z miasta coraz bardziej interesuja sie rolnikami w charakterze swoich partnerów... "

To pewnie dlatego że mija stereotyp "wiochy zabitej dechami" , jak i poprawa finansowa rolników... Ja mieszkam 15min drogi od dużego miasta i zauważyłem że bardzo dużo dziewczyn z tego właśnie pobliskiego miasta wiążę się z rolnikami z mojej miejscowości.


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

MAT912, kwestia ile masz lat i czy one mogły przykładowo byc twoimi córkami...

 

 

No jak najbardziej mogły by być moimi córkami :P smutne to ale niestety prawdziwe :( także jak by co - to ja tylko dbam o Ich dobro :P żadne to tamto :lol:

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Eee tam-jak to mawiał mój znajomy-"może mieć i dwanaście lat coby tylko za staro nie wyglądała":D -ja podjrzewam że jestem w podobnym wieku co Ty a za jakąś dwudziestką z przyjemnością się obejrzę :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja nie mówię że się nie obejrzę :P jak najbardziej - prostata jeszcze nie alarmuje :lol: ale jakieś zasady trzeba mieć, bo nie miał bym szacunku sam dla siebie. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Kompletnie nie :D -nie takimi tekstami się już przerzucaliśmy...

 

"ale jakieś zasady trzeba mieć, bo nie miał bym szacunku sam dla siebie. B)"-no zawsze można sobie powiedzieć że moją zasadą będzie brak jakichkolwiek zasad :P .

Edytowano przez jaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
-no zawsze można sobie powiedzieć że moją zasadą będzie brak jakichkolwiek zasad :P .

 

Nie - mam żelazne zasady :P W przeciwnym razie musiał bym sobie powiedzieć: "MAT" ALE Z CIEBIE KAWAŁ SK...............NA. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana    32

Zeby zasady mogly zostac naruszone, owa "dwudziestka" musialby wyrazic aprobate ;) Panowie, kobiety mają rozum, i w pewnej konkretnej sytuacji, używają go częćiej niż faceci.

 

@jaro myslalem, ze z wiekiem wymagania faceta wzgledem kobiet rosna. Zaden moj znajomy (powyzej 20l) nie pomyslalby nawet o soczku z nastolatka. Powod- nie znalazby z nia prawdopodobnie tematu do rozmów. O ile dowcip o Murzynie, żydzie, polaku, czy tesciowej, moze byc zabawny- to tekst o 12latce jest co najmniej niesmaczny.

Edytowano przez Indiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

a co powiecie na temat tego ze nieraz laski chodza z chłopakami ze wsi tylko dlatego ze maja duze gospodarstwa i sa je w stanie utrzymywac?.

nawet jedna taka znam , do mnie potrafiła powiedziec ze jej chłopak to wiesniak a jak jest z nim to wielce zakochana :/. troche to chore ale tak jest;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

, tu jest ciekawy filmik . wrzucam go dlatego ze gosciu ma naprawde duze gospodarstwo. Widać ze ma pracowników i mozna powiedziec ze następcom pozostaje sie tylko dobrze gospodarzyc bo to ze sa ustawieni jest bezdyskusyjne . pod ktoryms filmikiem tego uzytkownika był komenatarz ze ma około 1000 ha:) taki to znajdzie nawet Afrodyte na żone...

 

StasiekS, no niby tak hehe. moj kolega ma bardzo dobre i inteligentne sposoby na blachary :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a co powiecie na temat tego ze nieraz laski chodza z chłopakami ze wsi tylko dlatego ze maja duze gospodarstwa i sa je w stanie utrzymywac?.

nawet jedna taka znam , do mnie potrafiła powiedziec ze jej chłopak to wiesniak a jak jest z nim to wielce zakochana :/. troche to chore ale tak jest;/...

 

Kłamstwo ma krótkie nogi i bardzo szybko wyjdzie na wierzch, osoby postronne wyłapią to najszybciej i dobrze jak taki "zakochany" chłopak umie wysłuchać i na spokojnie przeanalizować czy aby coś w tym co mówią nie jest smutną ale prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@Indiana-"@jaro myslalem, ze z wiekiem wymagania faceta wzgledem kobiet rosna. Zaden moj znajomy (powyzej 20l) nie pomyslalby nawet o soczku z nastolatka. Powod- nie znalazby z nia prawdopodobnie tematu do rozmów. O ile dowcip o Murzynie, żydzie, polaku, czy tesciowej, moze byc zabawny- to tekst o 12latce jest co najmniej niesmaczny. "-yhm powiedz to jednej z w/w nacji (ewentualnie nazi-teściowej :D )-dalej o co chodziło z tym "soczku z nastolatka" ?-nastolatka potraktować blenderem ???:D

 

Ja tam nie wiem ale miałem właśnie znajomą nastolatkę z którą świetnie mi się gadało-mimo raptem 17 lat różnicy wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

no ja jak ich zobaczylem razem na imprezie to sobie mysle ale ona mu dupe obrabia a z nim chodzi... ciekaw jestem czy na mnie kiedys taka laska powiedziała cos w tym stylu... raz mialem taka sytuacje jak taki koles zaczął gadac na ludzi ze wsi i na mnie, ze to chamy itp. a ja mu odpowiedzialem ze gdyby kazdy cham wygladał tak jak ja i tak sie zachowywał przy ludziach to jemu trzeba by przypisac miano wiesniaka a nie mi. potem troche sie jeszcze pomądrował i weszlismy na temat pracy kto ile zarabia i jaki ma majątek... nie chwalilem mu sie bo to bez sensu. co o zyciu moze wiedziec człowiek mieszkajacy w kawalerce i pracujacy jako magazynier zarabiajacy max 1800 zł?, doszło do tego ze mu tylko powiedzialem ze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zeby zasady mogly zostac naruszone, owa "dwudziestka" musialby wyrazic aprobate ;) Panowie, kobiety mają rozum, i w pewnej konkretnej sytuacji, używają go częćiej niż faceci.

 

 

 

Nie kolego, ażeby zasady nie zostały naruszone to trzeba najpierw je mieć, aprobata czy nie "dwudziestki" nie ma tu nic do rzeczy - wszystko można "zbajerować" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana    32

Tomaszpa1 to o czym mówisz, to po prostu nic innego, jak lzejszy rodzaj sponsoringu- prostytucji. Ktos jest z kims dla pieniedzy.

 

@MAT912 nie ma nic bardziej zgubnego, niż zbytnia pewność siebie.

Edytowano przez Indiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARoROL    0

"Ostatnio sie dowiedzialem ze dziewczyny z miasta coraz bardziej interesuja sie rolnikami w charakterze swoich partnerów... "

To pewnie dlatego że mija stereotyp "wiochy zabitej dechami" , jak i poprawa finansowa rolników... Ja mieszkam 15min drogi od dużego miasta i zauważyłem że bardzo dużo dziewczyn z tego właśnie pobliskiego miasta wiążę się z rolnikami z mojej miejscowości.

OoO... Pocieszyłeś nas :) Chwała Ci za to, oby to była prawda :D bo w moich okolicznych wioskach to chyba jakiś deficyt jest na dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

 

@MAT912 nie ma nic bardziej zgubnego, niż zbytnia pewność siebie.

 

To zależy, co masz na myśli? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj