Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Większa impreza to większa sala potrzebna... nawet takową miałabym ale rezerwację mam wyłącznie na Sylwestra, a pewnie wszyscy mają jakieś plany w swoich okolicach, to i tak taki termin odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To prawidłowo skoro mili Panowie a zarazem takie kocury, to tak jak kotki też muszą mieć pazurki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

ja ma być na słodko to powinniście wziąść się chyba bezpośrednio za konsumpcje "słonca" zależy kto z czym lubi bita smietana, czekolada itd :) a nie zabieracie się za to tak, że dziewucha zdarzy się zestarzeć ;)

Edytowano przez 1piotr1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a nie zabieracie się za to tak, że dziewucha zdarzy się zestarzeć ;)

 

Kocury lubią przede wszystkim dużo miałczeć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak się podrapie i pogłaszcze kotka to i miałczy :P

 

pomruczeć też zawsze można....ale trzeba mieć dla kogo

 

ja ma być na słodko to powinniście wziąść się chyba bezpośrednio za konsumpcje "słonca" zależy kto z czym lubi bita smietana, czekolada itd :) a nie zabieracie się za to tak, że dziewucha zdarzy się zestarzeć ;)

 

 

zastrzegam sobie .....jestem niejadalna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

zastrzegam sobie .....jestem niejadalna :P

 

Rozumiem że do skonsumowania tylko stały związek. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

oj wielka szkoda wielka <_<no ale cóz forum rolnicze to jest :lol:a wszystkie dziewuchu interesujace sie rolnictwem goraco pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Rozumiem że do skonsumowania tylko stały związek. :lol:

owszem racja i to z milionem wykrzykników !!!!!!!!!! :D ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Znów się wtrącę :D . Może gdyby na tym forum powstał dział np "przepisy rolnika" nazwę podaję tylko przykładową , pojawiło by się tutaj więcej kobiet , ogólnie temat o przepisach , przecież rolnik musi coś zjeść a czasem też pewnie coś sobie przyrządza w kuchni :)

Sorki za OT .


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Panowie nie zapominajcie, że słoneczko jest wolne i szuka :D, a zapewne jest Nas więcej tylko trzeba dobrze się rozglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

kolezanka szuka ;)hmmm aj głupio mi pisać bo juz pisałem ze pije piwo to jeszcze bedzie ze pijany jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Znów się wtrącę :D . Może gdyby na tym forum powstał dział np "przepisy rolnika" nazwę podaję tylko przykładową , pojawiło by się tutaj więcej kobiet , ogólnie temat o przepisach , przecież rolnik musi coś zjeść a czasem też pewnie coś sobie przyrządza w kuchni :)

Sorki za OT .

Bardzo dobry pomysł, jeszcze można dorzucić działy dla studentów rolnictwa, wówczas studentki tego kierunku zasiliłyby damską stronę AF i byłoby sympatyczniej jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
owszem racja i to z milionem wykrzykników !!!!!!!!!! :D ;P

 

A nie lepiej z milionem złotych lub dolarów?

 

Kocice nie wchodzą na terytorium innej kotki...to jest jej teren i jej łów..:)

I pozwolisz na to? Zostaną Ci tylko same niedobitki i mało interesujące kąski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniaa    0

Znów się wtrącę :D . Może gdyby na tym forum powstał dział np "przepisy rolnika" nazwę podaję tylko przykładową , pojawiło by się tutaj więcej kobiet , ogólnie temat o przepisach , przecież rolnik musi coś zjeść a czasem też pewnie coś sobie przyrządza w kuchni :)

Sorki za OT .

 

 

Powiem szczerze, że kiedyś już o tym myślałam :D Bo sama lubię przyrządzać nowe potrawy i chętnie bym się powymieniała przepisami :D Ale tak się zastanawiałam czy temat cieszyłby się powodzeniem ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A nie lepiej z milionem złotych lub dolarów?

 

I pozwolisz na to? Zostaną Ci tylko same niedobitki i mało interesujące kąski.

 

wolę kogoś z milionem pomysłów i chęciami do pracy niż z pieniędzmi, czasem ma się satysfakcję i dumę z dążenia do celu o własnych siłach oraz możliwościach niż tak czerpać z gotowego

 

nie uważam, iż istnieje jakiś teren działania.. każdy ma prawo być gdzie chce tyle, że wszystko z uwzględnieniem gestów kultury osobistej, a wszystko będzie ok :)

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Mi się wydaje że cieszyło by się to powodzeniem :) Chyba że tylko mi się tak wydaje :D Trzeba pogadać z adminem :) .


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

Właśnie ja proponowałam wczoraj dzień dzisiejszy ale nikt nie dopytał o konkret :P:) ;(

 

mogę też zająć się deserem :D pyszności

Ja się wpraszałem, ale do tego niedoszło jakoś. Mam nadzieje że do tego grzańca dojdzie , było by miło ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj