Polecane posty

Uziu92    7941

heh ale zawsze moze byc gorzej a propo pisz do dziewczyn z af moze akurat ... :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Własnie Filipoo pisz do dziewczyn, przecież Ciebie nie pogryzą jak pogadasz, jak nie dopasujecie do siebie, to zawsze znajomośc zostanie... a kto wie, a może się uda..;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

No pisz pisze po avku widzę, że ładna dziewczyna ;) Wiek ok 18 lat hehe. Filipoo - musiał byś kiedyś jechać ze mną znajomymi na dysko pod krapkowicami, w pietni a4, uwierz mi po jednym wyjeździe poznał byś ;) Wystarczyło by zagadać i napewno rozmowa pójdzie, a jakby inni się do Twojej wybranki dowalali to ok tego mam kumpli mieśniaków co trzymamy się razem :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

heh pisać mozna do

 

RolniczkazZawad

piasałem tak tylko z powitaniem jak tyklko ja zauwazyłem na af nie odpisała.

ja jestem taki ze pisać moge ale dzien dwa jak z laska na zywo nie gadam to mi chęci odchodza jakoś wole na zywo gadać:unsure:

farmer21 gadac to ja umiem na zywo pierwszej lepszej nie biore a jak ktos przeszkadza to sprawe sam załatwiam jak co to do pomocy mi potrzeba :Dale by sie przydała jakąs nowa znajomosśc chociaz by z kims nowym pogadać i nic wiecej a wczoraj na zabawie nie byłem brak kierowcy i to tez moze nie tak uciszyło :(

no oszaleje dzisiaj pomiana zeby przez 2 godziny tak mój stan sie pogorszył:(

Edytowano przez Filipoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Filipoo głowa do góry jutro nowy dzień będzie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Tak umisz, ale czasem jest tak, że poznasz ładną taką serio piekną dziewczynę i rozmowa się kleji, a potem 2 innych z kolegami się dowali do niej, że by ją chcieli na szybki numerek lub odbić Tobie żeby poznać - wiesz dysko, muza + alkohol.. bramkarze są niby, ale nie upilnują wszystkich, a tym bardziej po za barem. Nie raz widziałem takie sceny.. A jak chłopak niski i wygląd no mało atrakcyjny, ale zabawny i mądry to się dowalą żeby oczernić.. Jak z moją jeździliśmy to na początku zawsze jak już zaczęła się zabawa i 1 -2 upatrzyło ją żeby pogadać tylko to jak nie chciało jej się już odmawiać podchodziła do mnie, zassała się w usta, siadła na kolanach przytuliła i pokazała, że jest już innego dziewczyną.. :) A jak w grupie to wcale, jak znajomi co pakują i jak miśki wyglądają to żaden problem. U mnie nie było tego problemu, bo laski nie są takie ja faceci, nie biją się i nie mają piany w ustach, a moja jak widziała, że z inną rozmawiam i się śmieje to miała 100% pewność, że na rozmowie się skończy nawet jak dziewczyna bardzo, bardzo ;)

 

Poczekaj, poczekaj odpisze Cie ;) Nowa jest kilka postów, pewnie nie jeden już pisał.. Musi dziewczyna ogrnąć hehe. Eh na blond każdy chłopak leci, więc teraz będzie mieć wielu adoratorów, wcale po tym swoim poście jak się pięknie opisała, dziewczyna skarb :)

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

jutro nowy dzien pracowity moze cos sie sprzeda bedziekasa dach sie zrobi. nie no czy tak czy tak to ja laske zagadem nawet o glupotach bede gadał ale bede gadał by tylko nie milczeć az wkoncu znajdzie sie temat. na dlond nie lece oj nie ja oczywista na brzydkie nie patrze ale zagadać zagadam do takiej co mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Jestem dziewczyną z miasta i uwielbiam pracę przy maszynach!

 

Heh to zabrzmiało jak reklama czy ogłoszenie ;) Nik masz.. ciekawy. To się nie bój chłopaki tu szukają takich zaradnych jak Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Filipoo - hmm mam taką sugestię, ale raczej zły pomysł i pusty w sumie, jest portal fotka.pl tam są mlny dziewczyn z całej pl i nie tylko. Możesz tam znajdziesz jakąś fajną..? Ja miałem konto tam, 4 fotki wrzuciłem trochę PW dostałem, ale zawartość PW powiedzmy sponsoring wiek 25-28lat, a miałem 22 lata, a tak to w sumie puste były ty PW typu opis wyglądu i po nim chciała poznać, ale zawsze to coś może akurat poznasz jakąś z swojego woj, czy miasta, a poznanie się przez klawiature teraz podobno jest na czasie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7941

i dla wielu osob latwiejsze jak na realu

p.s wszedlem na ta fotke i faktycznie fajne dziewczyny tam :D

Edytowano przez Uziu92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

Filipoo - hmm mam taką sugestię, ale raczej zły pomysł i pusty w sumie, jest portal fotka.pl tam są mlny dziewczyn z całej pl i nie tylko. Możesz tam znajdziesz jakąś fajną..? Ja miałem konto tam, 4 fotki wrzuciłem trochę PW dostałem, ale zawartość PW powiedzmy sponsoring wiek 25-28lat, a miałem 22 lata, a tak to w sumie puste były ty PW typu opis wyglądu i po nim chciała poznać, ale zawsze to coś może akurat poznasz jakąś z swojego woj, czy miasta, a poznanie się przez klawiature teraz podobno jest na czasie..

 

mam konto na fotce :) nic ciekawrego tam nie znalazłe ma ost czasy to laski tam ida coraz nizej mozen iewszystkie ale dobra połowa farmer 21 ja lubie starsze :)

 

Nie straszne mi żadne PW :D

 

faktycznie nie straszne :)

Edytowano przez Filipoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Pomocnikombajnisty heh tak bym zaczarował, że nie wiedziała byś co odpisać :D

 

filipoo co ty piszesz ;) piekności tam są, porozmawiać spokojnie można, z nie jedną pisałem, a dziewczyna się śmiała, że ta z którą pisze po jeszcze kilku PW spyta czy nie miał bym ochoty się umówić i miała racje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

moze z twoeje okolicy laski albo twojej czesci polski ale nie z mojej :) pieknosci to sa na zdjeciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Pomocnikombajnisty, pokaż się chłopakom na forum to szybko znajdziesz chopa na gospodarstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

i d*pa w kwiaty :mellow: wiekszosc ma chlopakow :(

 

Kurde nie wiem jak to udowodnić bo musiał bym podać linki do znajomych z fotki, że są wolne, śliczne i szukają, ale 18-20 lat, nie wiem ile Wy tu macie ;) Mam 1 znajomą do teraz 18 lat wyglad na ok 20 buzia śliczna, ciało również piękne i nie ma chłopaka, a szuka tyle, że byle kim się nie zadowoli.. Tzn, nie kasiasty tylko żeby był zabawny, inteligenty i fajny. Już jej pisałem, że jakby był sam to bym się umówił, ale.. Jeśli ktoś z jest z śląskiego czy opolskiego to moge podać do niej kontakt miejscowość Racibórz :)

 

Pomocnikombajnisty heh lepiej posta skasuj :D bo zachęciłaś właśnie jeśli to prawda ;)

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7941

Farmer ale te co sa wolne ladne i wogole fajne to szukaja niewiadomo kogo i na takiego prostego czowieka nawet nie spojrza :(

Edytowano przez Uziu92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj