Polecane posty

FINN    1478

@limusine... co jak co ale ja az tak zdesperowany to nie jestem... ;)

damian a ta Twoja siostra to z kąt jest?? :) wiekowo też mi odpowiada.. ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Finn nie masz co ryzykować bo bd mial laske a damian bd zapiepszał na twoim polu hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

limusine, wiesz po głebszym zastanawieniu.. musze stwierdzić że masz racje... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Ale co bd z tym af love;p Bo czekam na jakies propozycje bo poznało by się jakaś panią :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

no to najpierw znajdzcie sobie laske rozkochajcie ja do granic mozliwosci i nauczcie milosci do rolnictwa stopniowo zeby sie nie sparzyła :D powolutku pomalutku a jak sie nie poboga to kur*a guma na wąskich drzwiach i tyle :D (w sensie kop w dupe na wąskich drzwiach) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

No to musialo by tam być takie parametry jak foto, potem status, wymażony partner :P , ilośc ha :P , maszyny , i czy ma rodzeństwo :lol: :lol:

 

 

ładnie ładnie pozalewać je jak zupki ;D hahahahaha

Edytowano przez petes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

kur*a damian wyluzuj. MAsz 16 lat daleko Ci jeszcze do prawdziwych miłosci i zwiazków a ty za chwile na forum podasz swoje kom. Do tego maja dostep wszyscy i zastanów się bo jakis debil bd CI truł dupe.

 

To co z tym portalem randkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

kto pójdzie siedzieć? Limusine daj znać czy coś z tym nk Ci wyszło :P zawsze może tam się trafi jakaś jałóweczka :lol:

 

 

A ja dodam do moich wymagań że musi mieć płig obrotowy i Valtre bo mam sentyment do tych maszyn :P

Edytowano przez petes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Co Ty człowieku ja nie mam takich problemow jak wy bo ja nie zostane rolnikiem. Teraz poki jeszcze jestem w domu to to ciągne ale mam za mało ziemi i nawet nie mam po co kształcic sie w tym kierunku itd. Co oczywisnie nie wyklucza tego ze nie chce mieszkac na wsi bo chce lubie to co robie ale po prostu no nie mam mozliwosci u mnie hektar ziemi kolo domu to okolo 100 tysiecy moze lepiej dopiero 10 km wglab wsi po okolo 30 tys ale to i tak zadkosc :D takze chce wam pomoc :D bo ja dziewczyne mam z miasta i raczej farmerka nie zostanie :P

 

No damian pojdzie siedziec jak bedzie chcial wyrwac 15nastke to przeciez mozna baraszkować od 16 :P

Edytowano przez limusine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

nic tylko szukaj laski z polem i już masz problem rozwiazany taka inwestycja :P A co to masz 10km ja do pola latam nawet 15 i nie nażekam :P

 

Kurde musze skonczyc tak pisać bo jeszcze dziewczyny pomysla ze jestem pusty i tylko licze na ha i maszyny i żadna farmerka mnie nie pokocha :(

 

Damian jakimi % ty jeszcze nie możesz patrzeć na reklamy % a co do piero pić

Edytowano przez petes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Niby każdy pisze, że hektary nie najważniejsze, ale wycugu boi się jak ognia. laugh.gif

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

A co to jest wycug?? bo nie jestem z tej części polski i nie łapie... No Wystarczylo by mi moje pole i kochająca żona..

 

Tylko jak sie z nia dogadam chyba za pomocą emotek jak by mi sie chcialo to <sex> jak przytulić <przytul> a jak obiad to <gotuje> no gg by dało rade hahahhaa

Edytowano przez petes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

haha no bankowo :D Czlowieku to trzeba miec niebywałe szczescia żeby znaleźc laske i nie miała rodzenstwo wtedy wszystko dostajecie wy :D :D :D chyba ze nie podejdziesz tesciom do gustu to sprzedaja wszystko i bawią sie do konca zycia a Ty zostajesz w punkcie takim od jakiego zaczynałes tylko ze jeszcze jest problem bo trzeba sie rozwiesc i znalezc nastepna :D hahah ja pier*ole jakie ja mam mysli O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Panowie ten temat jest chyba do zamkniecia bo z nas takie potwory i materialisci wychodzą że jak która to pzreczyta to koniec. Trzeba ten temat zablokować żeby laski nie miały dostepu chyba bo jak zobacza te nasze co prawda dla jaj ale oblicze to sie pójdą pasć ;p :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian23199    0

no wlasnie widze ale maz dobry pomysl mam kumpele z senatorium boja na plecy choruje ktora mowi ze przyjdzie do mnie na gospodare a szukam laski dlatego ze jak widze ze chlop 19lat i nie dupcy to mi sie lza w oku leci i musze znalezc za mlodu umocnic korzenie z nia i powoli stopien za stopniem jakbyscie po pijaku po schodach szli trzeba ja oswajac z gopsodarstwem i wtedy wyjdzie ja mialem z miasta i ja oswoilem tylko ze ona mialaa 15 lat i sie jej juz pykac chcialo to zrezygnowalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

No pewnie nie jedna zwątpiła w polska polityke, policje, sluzbe zdrowia, budowniczych dróg to teraz brakowałoby tego żeby zwątpiły w polskiego CHLOPA ::D? nie ma mowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Jak bolą plecy to sie na gospodare nie nadaje :P bo mloda a już defekt :P hmmm to raz piszesz ze lza Ci sie w oku kreci a jak niby ta twoja chciała to ty nie chciałeś kolego kolego lat trzeba ja jak mialem tyle co ty to tez kozaka grałem ale z czasem dorośniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj