Polecane posty

damian23199    1

to w sobote wpadni na rudnik i polecimy we 2 a napisz mi skad jestes dokladnie to ci powiem jak masz dojechac do mnie jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@rolnik1973 już tobie zazdroszczę... ;) Też bym chcial znaleść i juz nigdy nie szukać... :) To wszystkiego dobrego życzę Wam :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Też tak bym chcial i teraz zamiast kombinować jak koń pod góre leżał bym sobie wtulony w nią.. Ale keidy to nastanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15370

Finn dzięki. Wiem jak to trudno było. Myślałem że teraz w dobie dostępu do netu to łatwiej, a tu to samo co i kiedyś wychodzi, nic się nie zmieniło dalej chłopak z ha to ogr z widłami. Znajdziecie każdy ma swoje przeznaczenie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

rolnik1973 jeszcze jestem dobrej mysli i nadzieji.. ale z każda nowo poznana dziewczyna i jej zachowaniem kiedy powiem ze rolnictwo to moja pasja i to co chcem robic... to za każdym takim razem maleje..

Ale wiem że gdzieś jet tam ta jedyna... no ale wiadomo że szczęsciu tez trzeba czasmi pomódz... Ja to odnosze wrażenie że kiedys to było łatwiej(chodzi mi o lata młodosi moich rodziców) niz teraz..

 

@damian23199 jakie opinię??

Edytowano przez FINN

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

No mam to samo jest dobrze dupuki doputy sie nie dowie o mojej przyszlosci zwiazanej z gospodarka zaraz zainteresowanie maleje i tyle. Laski chca chodzic do kin do sklepów kolacje kasa i nic wiecej :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

petes , ja lubie chodzic do kina z jakas dziewczyna , ale co z tego jak i tak mam napisane na czole "byłem jestem i będe rolnikiem" bo tak widzi dziewczyna która juz wie kim chcem byc...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian23199    1

jak bedzie robic gdzies w robocie to po doju czemu nie mozemy gdzoes wyskoczyc w lato ja motorem bo dopiero 16 idzie :lol: ale wez jak one tylko ciuszki jak te galerlianki normLNIE

 

albo je sklamac ze do miasta chcesz isc zrobic dzieciaka i powiedziec ze zostaje na wsi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

No to kurde znajdzcie sobie taką która lubi rolnictwo i to rowniez jej pasja :D nie wiem np na dozynkach czy tam swiecie ziemniaka czy innej rolniczej imprezie :D nie łamcie sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

No ale finn nie zawsze jest czas nie?? W żniwa np. a one jak se wymysla to musza isc a to na dyskoteke a to tu a to tam a ty robota i tego one sie boja.

 

damian23199 to żeś pojechał z tym dzieciakiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@limusine a jak ja rozpoznac w tym tłumie?? przeciez na czole nie bedie miała napisane albo jakis transparent ze soba z napisem "szukam rolnika" to mam każdą która mi sie spodoba pytac... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Finn to trzeba tak trzeba sie wyluzować i wybierać ładne okazy i pytać o nr jakiś kontakt i zbierać jak ulotki :P a może się trafi. Ja bd tak robil na wystawach tego roku. No chyba że wczesniej coś innego uda się wykąbinować a mam taki obiekt zainteresowań na oku ale to tajemnica B) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

No jak to jak na imprezach rolniczych nie ma CHU*A musza byc farmerki z krwi i kości :D jak jakas np oglada szczególowo maszyne jakąś albo jakiegos byczka to podchodzisz do niej i mowisz ze jestem w łożku jak młody byczek :D :D :D no i masz reszte zycia z gorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

petes wiem,znam to z włsanego doświadczenia i to przerabiałem... niczego nie możesz obiecac, dalej niż na pół dna w przód...

no.. damian teraz to żeś walna jak łysy grzywą o kant kuli... :lol:

ale wybaczcie mu bo on nie wie co czyni ma dopiero 16lat..;)

 

ja to mam takie szczęscie do dziewczyn,ze jak któraś mi sie na prawde podoba na jakiejś iprezie, to albo ma chłopaka, albo nie chce sie wiazac... <_<

a co do tych wystaw to trzeba by wykombinować coś ...;)

 

@limusine ty mówisz że jstes jak młody byczek... a ona tobie wtedt tak pokaże jak młoda jałówka podczas pierwszego doju... :lol:

Edytowano przez FINN

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Chłopak za pare lat zmieni nastawienie. No to ja już nie wiem jak nie bd próbować to bd lipa i tyle. Bo same napewno nie podejdą... Ahh kurde rolnik ma zawsze w dupe niedość że sięnarobi to jeszcze laski znalesc ciężko

 

Albo mu powie ze nie doświadczonego byczka nie chce :lol:

jałówka przy 1 dojeniu to by chłopak miał :P

Edytowano przez petes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian23199    1

finn mam duza wiedze na ten temat po dyskach chodze duzo to wiem jak to jest pisz ez wieloma dziewcyznami ale mam siostre 22 lata ze wsi ine zajeta chodzi na jakies studia od zywnosci cos z weterynaria jak ktos chce ja poznac pisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

kur*wa panowie trafilemw 10. juz wiem jak znalezc laske na farme. Są przeciez szkoly rolnicze o profilach technik rolnik!!!!! I chodza tam dziewczyny :D:D U mnie w szkole w 2 TR sa chyba ze 3 nawet to proste wchodzicie na n-k szukacie szkol rolniczych i patrzycie ktora laska mieszka najnlizej i heja. chyba lepszego nie ma sposobu :D jedynie to mogą być od was lekko młodsze no ale to szukajcie w absolwentkach klas rolniczych! co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazoo    5

@damian23199 i oddasz siostrę temu co będzie miał najwięcej hektarów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

hahah jak ch*j i co napiszesz jej na nk siemka ile masz pola chetnie bym Cie poznał i ochajtał :D A jako ps to napisac czy nie chce poznac mlodego byczka :D

 

Damian uwarzaj bo tu każdy chce dokopcowac sie do laski wiec stracisz pole :lol:

Edytowano przez petes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj