Polecane posty

limusine    9

Palikot to jest odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu :D Chociaż jest debilem lubie go i to co robi :D a na dyskoteki jezdzisz troche żeby tam wyłapać jakąs laske :D? znam pare "rolniczek" co jezdza na dyskoteki i szukają przyszlych mezow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

No własnie nie bo można powiedzieć że ja mieszkam w mieście i mam pole i to wygląda tak że u nas są takie kluby co tylko chodza się zjarać i naje**ć i wyzwolić swój popęd sexualny :lol: A czasami latem jade do czech tam sa fajne imprezy na świeżym powietrzu i spoko ludzie. Ale wiadomo jak ruszy wiosna to koniec świata a od czerwca usługi świadcze to do października mam wszytko z głowy bo czasami jest tak ze jade o 9 rano a przyjade o 4 w nocy bo usługi 20km od domu to juz się robi do oporu. Nit nie ma prasy rolującej w okolicy i jestem bez konkurencji więc walcze ile fabryka dała :D

U nas własnie nie ma gospodarstw za bardzo jest pare po 10, 20 ha i tyle. Miasto kopalnie itp....

Edytowano przez petes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

to człowieku widze że musisz czesciej jezdzic na jakies wystawy rolnicze i tego typu imprezki i wypatrzysz jakąs laske ktora ma 100ha ziemi 1-3 klasa i bedziecie sie razem scigac traktorkami po polach :D haha nie no tak bez kitu to jest dobry pomysł a noż sie trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Aaaaa kolego mam taki plan :lol: W tym roku ruszam na łowy heheh. A z tym 100ha i ziemia 1-3 klasa i kobieta która by sie ze mna scigala traktorami to chyba nawet takich marzen nie mam. Nie musi sie scigać wystarczy że gdy przyjade zmeczony to bd na mnie czekała i bedzie się do kogo wtulić po cięzkim dniu pracy i zasnać w jej ramionach. Kurde ale ze mnie romantyk. A co do znalezienia to może na AF sie jakaś znajdzie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazoo    5

No właśnie, teraz coraz więcej dziewczyn jeździ na wystawy rolnicze, nie tak jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Nie ma to jak wyrwać pannę na wystawie traktorów ;) Ciekaw jestem co to może być za jedna w takim dziwnym otoczeniu? Niektóry są tak zaślepieni że hektary cenią je ponad samą kobietę, taka degradacja człowieka na rzecz jego posiadania, w odwrotnym kontekście nazywa się to to blacharami czy jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Ty to dawaj pomoge Ci ogłoszenie na giełdzie agrofoto zrobić że szukasz panny z hektarami :D w sumie mam taką bliższa koleżanke i jej tata ma z 15 ha a ma dwie córki :D Czyli któraś to musi przejąc chyba ze przepije wszystko :) troche mało co ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Jesli masz mnie na myśli to się kolego mylisz hektary hektarami ale kobieta na 1 miejscu wiadomo z czegos trzeba zrezygnowac przeorganizowac zycie. Ale jesli myślisz że ja patrze tylko na areał to się mylisz. Bo była 1 taka dziewczyna z 200ha pola nawet jej się podobałem ale że tak powiem nie była w moim type po prostu nie podobała mi się. No co prawda hektary kusiły ale co to za życie żeby być z kimś tylko ze względu na to czy ma 1000ha Niech ma 5ha jakiegoś esioka i 1 kure w kurniku to jeśli bedzie wyjatkowa i wpadnie mi w oko to wygra z ta co ma 1000ha nowego lexiona 600krów mlecznych i własną mleczarnie.

 

Hahaha spzredam sie na AF :lol: ahh te 15 mało to w jeden dzien zaoram a co bd robił potem znudze sie jej jak bd tak czesto w domu :D idzie tam coś wydzierżawić w okolicy??? :lol: Nie no na serio nawet moze miec te 5 byle by kochała to co ja robie i mnie. No wiesz 2 siostry to lipnie bo jak to jeszcze podzielą to z pługa 4 skibowego zrobią 2 chyba ze obrotowy to bd dwie 4 :lol: :lol:

Edytowano przez petes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Jeśli nie byłaby odrażająca to bym chętnie na tą z mleczarnią poleciał. Uzbierał trochę pieniędzy i rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

StasiekS śmiał bym sie gdybyście podpisali intercyze hahaha :lol:

 

A ładnei to tak na mleczarnie lecieć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Oj tam. I z tym sobie poradzimy. Tylko kobiety mogą być materialistkami?

 

Żeby nie było. Nie jestem materialistą chociaż trochę zwracam uwagę na to.

Edytowano przez StasiekS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

to może ja jestem taki święty bo ja bym tak nie umiał świadomie. No ale taka jest prawda ile razy były zawierane małżeństwa nie z miłości a z powodu kasy. Niestety smutne ale prawdziwe...

 

Nic ide spać bo rano trzeba karmić ;) A i tak nie ma z kim dialogu prowadzić a to nawet dobrze bo nasza kochana koniareczka by się zamęczyła czytaniem :lol: :P

Edytowano przez petes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Coś nam tu forum zamrało. Zasypało was czy co?? Długo już tu naszej koleżanki nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy koledzy slyszeli o popularnym w holandii programie telewizyjnym Rolnik szuka zony.Wbranka jednego z rolnikow zostala polka Ksenia.Moze i w Polsce zdecyduja sie wystartowac z podobnym programem takze panowie ruszac na castingi i wybierac a napewno sie uda :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Ten program jest popularny również w Niemczech. Leci to na RTLu bo pare razy widziałem a jakie tam rzeczy wydziwiają hehe :lol:

 

A ja myśle może się zareklamuje w Top Agrar tak jak koniareczka :P

Opisik mi walną sumienny pracowity dobry czuły romantyczny nic tylko brać :D Mogli by w każdym numerze promować jednego szczęśliwca. Ja moge być jako pierwszy może by się na mnie zdecydowała jakaś pani która kocha gospodarstwo taki chłopak jak ja by sie pewnie przydał B)

Co wy na to?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Jesli masz mnie na myśli to się kolego mylisz hektary hektarami ale kobieta na 1 miejscu wiadomo z czegos trzeba zrezygnowac przeorganizowac zycie. Ale jesli myślisz że ja patrze tylko na areał to się mylisz. Bo była 1 taka dziewczyna z 200ha pola nawet jej się podobałem ale że tak powiem nie była w moim type po prostu nie podobała mi się. No co prawda hektary kusiły ale co to za życie żeby być z kimś tylko ze względu na to czy ma 1000ha Niech ma 5ha jakiegoś esioka i 1 kure w kurniku to jeśli bedzie wyjatkowa i wpadnie mi w oko to wygra z ta co ma 1000ha nowego lexiona 600krów mlecznych i własną mleczarnie.

 

Hahaha spzredam sie na AF :lol: ahh te 15 mało to w jeden dzien zaoram a co bd robił potem znudze sie jej jak bd tak czesto w domu :D idzie tam coś wydzierżawić w okolicy??? :lol: Nie no na serio nawet moze miec te 5 byle by kochała to co ja robie i mnie. No wiesz 2 siostry to lipnie bo jak to jeszcze podzielą to z pługa 4 skibowego zrobią 2 chyba ze obrotowy to bd dwie 4 :lol: :lol:

 

No niestety z tym pługiem nie trafiłes bo mają c360 i 3 zagonową :D Ale maja duzo fajnych maszyn :D:) Z dzierzawa nie da rady :P Nie no tak serio to na jakiejs wystawie poderwać jakąs farmerke :P

Edytowano przez limusine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

o kurde to lipnie... Musiał bym przywieść mojego 1014 z 4 obrotową bo nie lubie zagonowych wole obrotowe :D Jak nie da rady to robić u mnie i u niej 3 dni u niej 3 u mnie a 1 dzien na parafi hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

a co do pomysłu Agro ratki, to mam pomysła..:D wpadło mi do głowy jak przeglądałems woja galerię..;)ale to zalezy od moderatorów..:)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

napisz FINN co masz na myśli


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

a tak jak przeglądałem swoja galerie, to pomyslałem , zeby po prostu utworzyć tylko nowy dział w Galerii, w którym mozna by było się , no powiedzmy to przedstawiac się , a zarazem wstawiac zdjęcia na których sa uzytkownicy, nie koniecznie z maszynami lub zwierzetami... Wtedy nie było by konieczności tworzenia jakiejs nowej gałęzi AF, a co za tym idzie kolejni moderatorzy, itp... a tak to tylko beda akceptowane na podobnych zasadach, z tym ,że aby nie były wulgarne, tylko przyzwoite , wiecie o czym mówię...

a jak bym jeszcze pomyślał to i bym wuymyslił jak to bardziej urozmaicic.. :)

To jest mój pomysł, może i się spodoba i administratorzy galerii zaryzykują..:)

mam nadzieje że pomysł może byc..:)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

FINN ja bym jeszcze dodał takie opcje jak "stan cywilny" i czy dana osoba wolna czy zajęta i kogo szuka - niegłupie nie ??


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

O ja jestem zaaaaaaaa. Może znalazł bym swoją rolniczą 2 połowe hehe :lol: Ale nutka maszyn musi być bo jak jakas pani ma Fenda to dodatkowy atut ;p heheh :lol: :lol:

 

No jak sie bd ogłaszał to chyba wolny/a co nie?? bo po co komus szukac jak juz ma...

Edytowano przez petes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Co wy ludzie chcecie zrobić biuro rolniczo-matrymonialne z AF :D :D ? zróbcie w informacjach opcje : Hektary oraz maszyny :D hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Może szuka przygody...

A co do galerii. Czy dałoby się zrobić tak żeby przeglądać ją mogły jedynie osoby zarejestrowane, zalogowane? Bo po co mają obcy mieć wstęp do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj