Polecane posty

MasterRoj    82

My nie musimy z wami rywalizować :P kobiety są lepsze, mądrzejsze i piękniejsze :P miło??? :P

 

w jednym lepsze w innym gorsze, dobrze że mądrzejsze a nie na odwrót, i w końcu piękna płeć nie bez powodu się przyjeło :P

...i potem mężczyźni chcą tylko jednego a kobiety chcą wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

No  gdybym  był  tobą to już  bym  ci  wytykał  rózne przywary , chciałem  subtelnie  to  sie  kuźwa nie da   :P

 

Jakiś bełkot subtelnością nazywasz?   :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

w jednym lepsze w innym gorsze, dobrze że mądrzejsze a nie na odwrót, i w końcu piękna płeć nie bez powodu się przyjeło  :P

...i potem mężczyźni chcą tylko jednego a kobiety chcą wszystkiego  :)

 

Co do limitu rozsądku mamy go aż za nadto dla was Mężczyźni...............bez nas  marny Wasz los jak widzę ....? -_-

Czasem jadąc samochodem widuje mężczyzn chcących rzucić mi się pod koła lub   na maskę ......takie to są  z Was zagubione stworzenia  ;)

Ale ,,,,macie coś w sobie ...że nam kobietom  ciągle się chce ,Was zauważać ....ba nawet świrować na waszym punkcie .... :rolleyes:

Dobranoc .. :)

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na dziesięć kobiet, jedenaście nie myśli w ogóle.    :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to prawda ...dlatego największym wrogiem kobiety jest druga kobieta  ;)

 

 

 

naprawdę? 

 

Fakt najlepszymi moimi szefami byli faceci !!!!!!!

Moje byłe szefowe były po prostu wredne....

Dobrą kobietę czuje się po prostu....

 

 

Dziś sobie jadę....mijam 3 tiry, staję na światłach obok pierwszego i patrzę a tu LuckyLuke-  napis na boku szoferki....oraz ilustracja przypominająca łosia w pierwszej chwili, ale chyba to był piesek Lucky'ego.....

Czy to Ty byłeś @Lucky?

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

grego swoje wizje kaznodziei zachowaj dla siebie  :P

jakie tam masz doświadczenia z'' tymi co się same pchają'' ?  pisz nie krepuj się 

 

A to musiał bys sie spytac swojej kobity... :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

No  subtelności  Sean  to  pozazdrościć  ;)

 

 

 

Aletes Słoneczko i tu Muszę Cię rozczarować, ja mam akurat dobre doświadczenia, ale znam na tyle życie żeby dobrze wiedzieć co piszę.     :)

 

 

Skoro musisz... To nie pierwszy raz w końcu... Sean a one z Tobą?

 

Dobra  Sean  ide  spać  ,bo  widze  ze  nic  z  tego  , Bardziej  nie  chesz  zrozumieć  niż  naprawdę  nie  rozumiesz  pewnie , taka  gra  słówek  ;)

Gdybym  był toba  walnął  bym że  wiedziałem że  nie pojmiesz , lub  wcale mnie  to  nie  dziwi .

ale mnie  dziwi ,  

 

Napisałeś Muszę  Cię  rozczarować

odpisałem  Nie pierwszy raz [Nie  że  akurat  Aletes ;) ]

 

 

Może  jutro ,  skup  sie   ;)  Nie  tylko  w kiblu  :P

 

 

 

 

Grego 

Spróbuj sie nie  spinać  i przeczytać  tylko to  co jest  napisane

Znowu  kopiesz po  jajach i myślisz  ze  to  zabawne .  Ale nikogo  to  nie  bawi oprócz  ciebie i  nikogo  to  nie  rani  , pokazujesz  tylko  brak  charakteru i  wszelkich  zasad

Kobietom  u mężczyzn i u  tych  w miescie  i  u tych na  wsi - nie  imponuje  taka  postawa , jakieś  zasady  są  i trzeba ich przestrzegać 

Może  w  tym  tkwi  twój  problem .

 

Wiem że  walniesz coś  że  się  spiałem , że  się  tłumaczę , może  coś o lizaku  , albo  smoczku? 

 

A może  po prostu  znowu kopniesz  w jaja ,  to  twój ulubiony cios  co nie :P

 

Dziewczyny jesli  sie mylę  -  to mnie poprawcie proszę  ;)

 

 

 

 

 

 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

 

Znowu  kopiesz po  jajach i myślisz  ze  to  zabawne .  Ale nikogo  to  nie  bawi oprócz  ciebie

Co nie? To takie w stylu marko....

 

Nie zdziwił bym sie gdyby dziewczyny powiedziały, że czasem tak trzeba aby coś  końcu dodarło do mózgu.... ;), ale marko pewnie z chwile rzuci kolejnym niby to śmiesznym żarcikiem i wszyscy będą uradowani ;)

 

Pomódlmy sie aby coś z tego zrozumiał.... -_-

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Nie będę tłumaczyć bo pewnie kobiecie i tak nie uwierzysz....może gdyby powiedział po mnie to inny facet- to byś mu aprobował ;) wiem jednak, że to nie twoja wina- takiego Cię wykreowała i to kto?KOBIETA :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Grego to wcale nie jest śmieszne!  ;[ 

W końcu kolegujemy się ......wszyscy uznali, że to poważna sytuacja wymagająca interwencji i już.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Bo facet to bardziej popierdolona istota niz kobieta.Rywalizuje od dzieciństwa robi to z każdym. W każdej chwili jest porównywany i porównuje się z innymi.Owszem, spotyka się takich, którzy siedzą w kapciach na kanapie i tylko oglądają seriale na zmianę z graniem w GTA.
Mezczyzni maja po dziurki w nosie kobiet, które nic sobą nie reprezentują poza w miarę pozbawionym cellulitu tyłkiem, bawią się we władczynie świata, a później wracają do swojej marnej pracy i kota czekającego w domu.
Mezczyzni tak maja,że mysla bardziej abstrakcyjnie.Wiecznie dążą do udowadniania kobietą,ze sa silnymi lwami.

Edytowano przez Ansja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

To ciekawe których panie wolą bardziej i za którymi się oglądają czy za tymi pop... czy za strażnikami kanapy przed tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Obydwa  przypadki są skrajne . Jednego trzeba pilnować by do domu wrócił , a drugiego wypchnąć ,bo się zasiedział  :P  Idealny jest ten po środku ,co ma trochę z osła ,trochę z lwa  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Takie skrzyżowanie osła ze szrekiem :)

Czyli w dzień lata a wieczorem zmęczony ląduje na kanapie

Edytowano przez MasterRoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Oj master w nocy jak już to powinien byc jak lew albo wampir ;P

Edytowano przez Ansja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No  subtelności  Sean  to  pozazdrościć  ;)

 

 

 

 

 

 

Dobra  Sean  ide  spać  ,bo  widze  ze  nic  z  tego  , Bardziej  nie  chesz  zrozumieć  niż  naprawdę  nie  rozumiesz  pewnie , taka  gra  słówek  ;)

Gdybym  był toba  walnął  bym że  wiedziałem że  nie pojmiesz , lub  wcale mnie  to  nie  dziwi .

ale mnie  dziwi ,  

 

Napisałeś Muszę  Cię  rozczarować

odpisałem  Nie pierwszy raz [Nie  że  akurat  Aletes ;) ]

 

 

Może  jutro ,  skup  sie   ;)  Nie  tylko  w kiblu  :P

 

 

 

 

 

No faktycznie nie pojąłeś, Aletes napisała z pewnym przekąsem że mam pewnie złe doświadczenia z kobietami, a ja napisałem że muszę ją rozczarować bo nie mam, ja nie z tych pitolków by dać sobą manewrować,   :)  i cóż Ciebie tak zbulwersowało w tym co? czego znów nie rozumiesz że trzeba Ci rozkładać na czynniki pierwsze?    

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

No czekaj jak dychnie na kanapie to w lużku z leniwca zmienia się w Jaguara ...
A masz owies co by ogier nie grymasił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Mam rosnie,ale go troche przymrozilo wiec nie wiadomo czy nie trzeba bedzie siac na nowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

No faktycznie nie pojąłeś, Aletes napisała z pewnym przekąsem że mam pewnie złe doświadczenia z kobietami, a ja napisałem że muszę ją rozczarować bo nie mam, ja nie z tych pitolków by dać sobą manewrować,   :)  i cóż Ciebie tak zbulwersowało w tym co? czego znów nie rozumiesz że trzeba Ci rozkładać na czynniki pierwsze?    

Sean  tłumaczysz  sie  ?  nie wierzę  :o .

 

Dobra  teraz  ja  spróbuje  wytłumaczyć  ;)

Wiem  co  napisałeś  i  Ty  i  Aletes, taką  dygresję  wtrąciłem , że  nie pierwszy  raz  rozczarowałeś  kobietę, nawet  tu  by  sie  jakaś  jeszcze  znalazła [  oprócz  Aletes ] :P  

No i  zapytałem jakie  kobiety maja  z  Tobą  doświadczenia , ale mniejsza  o  to 

 

Nie  dajesz  sobą  manewrować mówisz? ba  wydaje  Ci  sie  że  to  Ty  rozdajesz karty  /role. 

A  tymczasem  nawet  nie  spostrzegłeś , jak  ze  szlachetnego  muszkietera - za którego  chciałeś  uchodzić -  stałes  sie  kapitanem  HAKIEM :P .

Bo  to  widzisz  była  taka  gra  pod  tytułem  POKAZ  SWOJA  TWARZ

  Ty  potrzebowałeś  przykrywki żeby stoczyć  prywatna  wojnę , chciałeś  uchodzić  za  obrońcę , a  dzięki  manipulacji  kolejne  maski  spadały i pokazałeś swoją prawdziwą  twarz  :P

To  gra  strategiczna  , czasem  trzeba odsłonić  sie  troche  upozorować  słabość , żeby  sprowokować  atak , pokazałeś nawet że  jak i  Twój kolega,  lubisz  zagrywki  poniżej  pasa - płytkie ...

 

Ja  swój cel  osiągnąłem 

Powiem  szach  i MAT  :P

 

Poproś  panią  w  zielonym  awatarku  o  lekcje gry  w szachy , może  nastepnym  razem lepiej   Ci  pójdzie  :P

 

Wiem  ze  nikt  mi  nie  kibicował  ,chociaż mam  wrażenie że  jedna  osoba rozumiała  o  co chodzi  .

Nie  bez  powodu  pisala  że  wojna  psychologiczna  jest  nie  dla  ludzi podatnych  na manipulację  ;)

 

Wbrew  temu co  napisałeś, Osoba którą  wykorzystałeś  jako  narzędzie  do  rozpoczecia  tej  wojny,  nic  nie  straciła 

 

A  mysle  że  zrozumiała sens  powiedzenia 

 

5821.png


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zacytuje Ci słowa z filmu "Dom"  - " Co tyKuźniakpierdzielisz?" dalej bawisz się w swoje intrygi? jaką wojnę i z kim chciałem stoczyć?  zastanawiam się czy aby z Tobą wszystko jest w porządku. Kogo niby wykorzystałem?  dlaczego ciągle wracasz i prowokujesz do tego co było, Ty nie możesz żyć bez swoich chorych intryg człowieku.

A w szachy, to nie bój się, nikt mnie gry uczyć nie musi, bo umiem grać dobrze, dlatego taki akurat był mój pierwszy nick.   :)  To Ty przegrałeś i ciągle nie daje Ci to spokoju,trudno, musisz żyć z tym dalej.     :P   Chciałeś niby wrócić do tematu, dlaczego zajmujesz się moją biografią?  

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1264

 

To  gra  strategiczna  , czasem  trzeba odsłonić  sie  troche  upozorować  słabość , żeby  sprowokować  atak , pokazałeś nawet że  jak i  Twój kolega,  lubisz  zagrywki  poniżej  pasa - płytkie ...

 

Ja  swój cel  osiągnąłem 

Powiem  szach  i MAT  :P

 

 

 

Wiem  ze  nikt  mi  nie  kibicował  ,chociaż mam  wrażenie że  jedna  osoba rozumiała  o  co chodzi  .

Nie  bez  powodu  pisala  że  wojna  psychologiczna  jest  nie  dla  ludzi podatnych  na manipulację  ;)

 

 

 

I Ty napisałeś do mnie, że dowartościowuję się pisząc na forum? :lol: :lol:  :lol:  

Oj Maniek Maniek :rolleyes: to tylko forum. Zdaję sobie sprawę z tego, że czasem jest to jedyna rozrywka, ale miej żeż litość dla siebie i choć trochę dystansu względem pasji swojej wykaż. Zdrowiej i przyjemniej będzie ;)  :P


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

bezbarwny - wiem że to tylko forum. to taka stara sprawa i tylko ja i Marek wiemy o co była ta wojenka...
bezbarwny - wiem że to tylko forum. to taka stara sprawa i tylko ja i Marek wiemy o co była ta wojenka ...


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Mariusz czy ty lubisz chodzić w brudnych skarpetkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bezbarwny - wiem że to tylko forum. to taka stara sprawa i tylko ja i Marek wiemy o co była ta wojenka...

 

No właśnie, no właśnie, teraz napisałeś w końcu prawdę,   :)  że tylko Wy obaj wiecie o co tak naprawdę Wam chodziło.   :)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj