Polecane posty

grego    385

Przybyła i odsiecz :lol:

 

 

Ostrzeżenie akurat nie w tym temacie i zupełnie bez uzasadnienia
Botaki fakt nie zaistniał i mało tego minęło już 100 dni a to jest pośmiewisko że moderator nie zna regulaminu

Oj biedy dzidziuś cały świat przeciw niemu i wszyscy w koło na niczym się nie znają tak jak on :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mariusz jaka broń? To ma być pokojowe spotkanie osobiście tego dopilnuje :-)

 

Nooo , to Ja bede , skoro zapraszasz i strzelał nie będziesz :ph34r: .

 

 

Kurde - taka dyskusja ... , a bez Mego udziału :wacko: .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Widzę podlapujesz nie swoje pomysły na ryposte
Widać bida umysłową dopadła
Swojego wieku nie ukrywam się go nie wsdydze i mam dystans do siebie
Więc się wysil bo mnie akurat tym nie pokonasz ani zrazisz

Pwiem Ci że chętnie bym został dziadkiem i nawet namawiam ale jakos sie wypinaja dorosle dzieciaki na to

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mariusz jaka broń? To ma być pokojowe spotkanie osobiście tego dopilnuje :-)

 

Nooo , to Ja bede , skoro zapraszasz i strzelał nie będziesz :ph34r: .

 

 

Kurde - taka dyskusja ... , a bez Mego udziału :wacko: .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Widzę podlapujesz nie swoje pomysły na ryposte

Widać bida umysłową dopadła

Swojego wieku nie ukrywam się go nie wsdydze i mam dystans do siebie

Więc się wysil bo mnie akurat tym nie pokonasz ani zrazisz

 

Pwiem Ci że chętnie bym został dziadkiem i nawet namawiam ale jakos sie wypinaja dorosle dzieciaki na to

 

O Rany Boskie nie tłumacz się tak na każdym kroku ze wszystkiego, jak twój kompan , bo jeszcze kto pomysli żeś czymś zawinił.. :D Nie musisz tak tupotać stopkami wszyscy wierzą, że masz niebanalny dystans do siebie :lol: :lol: :lol:

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Przynajmniej nie ukrywam wieku i nie udaje małolata i znawcę kobiet których wy nie macie
Ot taki los inteligentów co wiedzą jak tylko nie maja z kim


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

I tak tu wzdychasz o tych swoich latach i młodości innych... Już ci mówiłem, że to się nazywa kryzys wieku średniego. Niestety nie powiem ci jak go przejść bo mnie nie dopadł, zresztą nie te lata, ale widzę że to straszna dolegliwość  :o 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Znowu papugujesz ..zmysl coś śmiesznego bo to akurat już było i zostalo wytarte na innym dziadziuniu

Co tam inteligencia zablokowała polot ?
Czy sam nie potrafisz bez pomocy brylowac?

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniczka30    3

he he he oj chlopaki chlopaki...mam dzis kiepski dzien ale nieco sie rozweselilam...mam porade-wezcie umowcie sie na kawe,dajcie sobie po razie i wszystkim cisnienie opadnie ;) a ponoc byl to post o szukaniu baby a tu chlopi jak koguty :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

No i o to chodzi żeby było wesoło
Nic tak nie bawi jak chłop nie ma baby i glupieje co tu widać po niektórych
No i o to chodzi żeby było wesoło
Nic tak nie bawi jak chłop nie ma baby i glupieje co tu widać po niektórych


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniczka30    3

No i o to chodzi żeby było wesoło

Nic tak nie bawi jak chłop nie ma baby i glupieje co tu widać po niektórych

No i o to chodzi żeby było wesoło

Nic tak nie bawi jak chłop nie ma baby i glupieje co tu widać po niektórych

ha ha ha...do rolnik szuka zony...albo sobie zrobic casting na agrofoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

No i o to chodzi żeby było wesoło

Nic tak nie bawi jak chłop nie ma baby i glupieje co tu widać po niektórych

No i o to chodzi żeby było wesoło

Nic tak nie bawi jak chłop nie ma baby i glupieje co tu widać po niektórych

 

I mi zarzuca papugowstwo :lol: :lol: :lol:.

Łee skoro ty nie potrafisz niż z polotem wydusić z siebie to po co i ja mam się wysilać? Ale jak się tak zestrosowałeś to chyba się jednak spodobało. Noo widać ten blask w twoim oku, acz tłumiony przez twoją nieodpartą skromność :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

I mi zarzuca papugowstwo :lol: :lol: :lol:.

Łee skoro ty nie potrafisz niż z polotem wydusić z siebie to po co i ja mam się wysilać? Ale jak się tak zestrosowałeś to chyba się jednak spodobało. Noo widać ten blask w twoim oku, acz tłumiony przez twoją nieodpartą skromność :lol:

Skromny to jet tu jeden tylko co mu rzadna podobno się nie oprze

Ty możesz co najwyżej się slinic do niego i pobierać nauki ....tylko co sie trochę zasiedziales i sam bladniesz w oczach

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Eee no kolego wymyśl no coś w końcu swojego bo zaczyna nudą wiać jak tylko odbijasz piłeczkę :lol:. Pewnie ten stres Cię tak ogranicza, albo po prostu uwielbiasz być ośmieszany, są i takie przypadki w medycynie  :lol: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ja tu wídzę tylko jednego który się ośmiesza. Pozuje na luzaka, a Spina się jak dziecko i pisze NIE SPINAJ SIĘ... I brnie z uporem maniaka w ślepą uliczkę. Trzeba wiedzieć kiedy skończyć...

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Oho kolega chciał pomóc i też nas niczym nie uraczył jak tylko odbiciem piłeczki..., u Ciebie to norma i nikt się nie dziwi, ale po twoim nowym mentorze to spodziewałem się czegoś więcej, bo z początku wyglądał na bystrzaka, baa chciałem nawet posądzić go o udawanie inteligenta, ale daremne jego trudy :lol:

 

Apropo zakończeń... to wczoraj tak owe było w dośc dobrym stylu, ale nie, dorosły dzidziuś musi ssać tego kciuka  na okrągło... ;)

edit...

i powiedział to ten co przez kilkadziesiąt stron walił głową w mur i skończył z ostrzeżeniem :lol: :lol: :lol:. Brawo Ty ;)

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Nooo , to Ja bede , skoro zapraszasz i strzelał nie będziesz :ph34r: .

 

 

Kurde - taka dyskusja ... , a bez Mego udziału :wacko: .

 

 

Nie wieże że taka d*pa puści się mamusi sukienki ale Ciebie bede najbardziej wyglądał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Lucky to odpowiedz szczerze, dlaczego nie było Ciebie na Bednarach a miałeś być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przynajmniej nie ukrywam wieku i nie udaje małolata i znawcę kobiet których wy nie macie

Ot taki los inteligentów co wiedzą jak tylko nie maja z kim

No nie udajesz, bo Ty się na nich najzwyczajniej normalnie nie znasz, to co chcesz udawać?     :lol:      

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Oho kolega chciał pomóc i też nas niczym nie uraczył jak tylko odbiciem piłeczki..., u Ciebie to norma i nikt się nie dziwi, ale po twoim nowym mentorze to spodziewałem się czegoś więcej, bo z początku wyglądał na bystrzaka, baa chciałem nawet posądzić go o udawanie inteligenta, ale daremne jego trudy :lol:

 

Apropo zakończeń... to wczoraj tak owe było w dośc dobrym stylu, ale nie, dorosły dzidziuś musi ssać tego kciuka  na okrągło... ;)

edit...

i powiedział to ten co przez kilkadziesiąt stron walił głową w mur i skończył z ostrzeżeniem :lol: . Brawo Ty ;)

Widze kłopoty  z pamięcią , nie pamietasz już  kto  dziś  od  nowa  zaczął?  :huh:

Myślałem ze  zrozumiałeś  że nie każdy musi  udawać  , ale nawet tego nie kumasz  :lol: Ty  ciagle  coś musisz udawać  , a niektorzy po prostu  sa  sobą 

 

Ostrzeżenie  nie pierwsze i nie ostatnie , od  tego sie nie umiera , kapusie nie  dostaja  prawda? :P   Gdybyś nie  raportował-  to by nie  było  ostrzeżenia  :P  

 

Musze  przyznać  że  popelniłem  błąd,  bo szukałem  rozsądku - tam  gdzie go zwyczajnie nie ma  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Mariusz i Marko, nie wiem co wy obaj bierzecie, ale radzę bierzcie tylko pół dawki, a majaki i zwidy ustąpią.   :P     :D    

Jeden uczepił się że coś udaje, drugi jakiegoś kablowania, dowody panowie, dowody inaczej się tylko pogrążacie.    

:lol:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

 

Musze  przyznać  że  popelniłem  błąd,  bo szukałem  rozsądku - tam  gdzie go zwyczajnie nie ma  :P

Noo, we własnej głowie go nie znalazłeś prawda? Nie musisz się z tym tak obnosić i tak wszyscy to wiemy :lol:

Pamięć to ja mam doskonałą, a ty sięgnij w resztki swojej z dnia wczorajszego, a właśnie od tego czasu mamy tą wspaniałą dyspute  ;). Wczoraj nawet nie pisałem, ale twój mentor i tak nie miał taktu aby nie ciagać za uszy kogoś kogo nie ma...

A Ty skąd się dzisiaj tu w ogóle wziałeś? A tak nie potrafiłeś ogarnać, że nie nie pisze o Tobie, ale żeby nie wyjść na głupa to postanowiłeś brnąć dalej i sie ośmieszać :lol:.

 

Co do kapusiowania do moda to chyba jednak coś byś był w stanie powiedzieć, ot np. że ktoś kogoś namawia to pisania na kogoś..., ale co ja tam wiem  :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

tłumaczysz się? widzę że nie wiesz nic. coś tu wcinasz chyba o pw które mod założył mi i ansji , ale jakoś słabo wtajemniczony jesteś. zacytowałeś mój post- to zerknąłem. Chciałem skierować rozmowę na inny tor- ale nie skumałeś...


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj