Polecane posty

Ansja    747

Ej nickow nigdy nie ujawnialam....Jak juz to byly slowa tych zboczencow napisane.
Poza tym jest jeszcze taka kwestia,ze zabawa to jest w postach a na pw juz raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

 

Dobrze, że o tym wspomniałaś...tylko

nie podawaj broń Panie tym razem do opinii publicznej niczego więcej( nicków, danych o tych osobach), nie robiąc przykrości tym Panom, którzy być może źle Cię odebrali, tej "zabawy".

 

Oj jakie to wzruszające, że czcigodni panowie mogli źle odebrać taką zabawę, a winić należy dziewczynę, że załozyła kusą spódnice czyli jest sama sobie winna... -_-. A może zabawa jest czasem zabawą i tak nalezy ją traktować? No bez urazy, ale kto zdrowy psychicznie mógł to odebrać jako propozycje przygody? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Ja też idę ,robić śrutę ,bo mój Pan pojechał orać pole ....mam nadzieję że nie cudze :P

Meg ty lepiej jedź i zobacz czy nie orze jakiejś dzierżawy (nieswojej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Jakies dziwne tu myslenie panuje...Jedni szukaja kogos do związku,inni na gospodarke ,a sa tacy by tylko być i mieć troche zabawy i rozrywki z takiego pisania.Dlaczego wiekszosc moich postow tylko kilka osob potrafi zrozumieć...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj jakie to wzruszające, że czcigodni panowie mogli źle odebrać taką zabawę, a winić należy dziewczynę, że załozyła kusą spódnice czyli jest sama sobie winna... -_-. A może zabawa jest czasem zabawą i tak nalezy ją traktować? No bez urazy, ale kto zdrowy psychicznie mógł to odebrać jako propozycje przygody? 

 

Oczywiście @Grego

Zabawa zabawie nie równej....

Zabawy nie powinny doprowadzać do odgrażania i włączania w to NAPRAWDĘ służb porządkowych, systemu prawnego.

Niepokojące są pewne symptomy, które nie wszyscy umieją rozpoznać ...Jest to niebezpieczne dla obu stron.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Wiesz marna to hwala z tych zboczencow
Ale widać postanowiłas blysnac lub się pozalic ...jeśli to drugie to gdzie ta twardość i waleczność ?

Słabe to nawet jak na taki luźny temat , bo to tylko wystawia Tobie ocenę


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Proponuje temat " babcia na gospodarkę "

Moze to wam pozwoli" wielkie luzaki" stworzyc nowy wizerunek ...dajcie na luz i nie blokujcie ludziom mlodym zbawy

Niech sobie pogadaja o swoich sprawach.Co nam kurna dziadkom do tego ?

Dninozary wignely i świat kręci się nadal ....ale widać niektórzy nie potrafią tego pojąć i postanowili pajacowac na siłę żeby tylko lansowac siebie i adorować swojch przydupasow

Hahaha, chyba dla Ciebie ta babcia     :lol:  Ty myślisz że jak u Ciebie prostata zaczyna alarmować to zaraz wszyscy to mają?   :P   :lol:  Nie pajacuj, z Twoim tokiem myślenia zapisz się do koła emerytów i rencistów.   :P  Chociaż tam też kariery nie zrobisz, bo tam to dopiero są luzaki. 

Oczywiście @Grego

Zabawa zabawie nie równej....

Zabawy nie powinny doprowadzać do odgrażania i włączania w to NAPRAWDĘ służb porządkowych, systemu prawnego.

Niepokojące są pewne symptomy, które nie wszyscy umieją rozpoznać ...Jest to niebezpieczne dla obu stron.

Co do włączania służb porządkowych, dziwne że nie pamiętasz jak to Mariuszek straszył nas cytując paragrafy sądami.     :P

Wybiórczo coś stajesz w obronie praworządności.     :P  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Oczywiście @Grego

Zabawa zabawie nie równej....

Zabawy nie powinny doprowadzać do odgrażania i włączania w to NAPRAWDĘ służb porządkowych, systemu prawnego.

Niepokojące są pewne symptomy, które nie wszyscy umieją rozpoznać ...Jest to niebezpieczne dla obu stron.

 

To co proponujesz? Kamieniowanie za noszenie krótkich spódnic?  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Dziadku Ty nie musisz się zapisywać już tam jetes
A co do pajacowania to zem nie gdny nawet próbować żeby ci dorównać
Mnie stać żeby być sobą i żadna krytyka mnie nie powali bo ją nie nie udaje kogos kim nie jestem

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No co Cię stać, co? kreujesz siebie na starego zgreda i myślisz że inni to samo będą robić? czy zazdrość zżera?   :P   ja też jestem sobą, i niczego udawać nie muszę.  :)


Ja pierdzielę,facet ledwie 40-ci parę lat i ma się za starca     :lol: Czemu Ty na innych nie naskakujesz, wszyscy nagle tu piszący odmłodnieli? zastanów się co piszesz , bo dzisiaj dalej tylko  prowadzisz do spinki, nie chcesz to nie pisz tu, chcesz to pisz a do mnie Ci nic, rozumiesz to czy nie?.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Nie wypieram się niczego i niefantazjuje że jest inaczej
Dlatego nie nie muszę się od nikogo i niczego odcinać

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Sean o czym ty teraz do mnie, z tymi paragrafami? masz bardzo wybiórczą pamięć. zacytowałem kiedyś post z innego tematu i bynajmniej nie swój. Ot taka niewinna dygresja, w waszym stylu

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Luzak wraca do przeszłości bo lans nie wyszedł
Ratuje się czym może
Co za bida


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O paragrafach którymi nas straszyłeś w temacie " Niewygodne pytania do....." Nie ma tych postów , bo moderator to pousuwał, co nie pamiętasz co i gdzie w sobotę pisałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

pamiętam ale ty widzę nie. Powtarzam zacytowałem post twojej koleżanki z innego tematu, w którym były jakieś paragrafy i straszenie chłopaka, po którym pojechała. nie łapiesz dygresji ?


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Meg ty lepiej jedź i zobacz czy nie orze jakiejś dzierżawy (nieswojej) 

No patrz ,Ty też to widzisz ?  :o  No nie jechać nie mogę bo to daleko (18 km)  ,ale teraz to już mam poważne obawy czy Francika nie utopił w jakieś dziurze ? :unsure:

Nie ma to jak kolega z forum..... widzi to samo  ;)  :D

 

Mariusz też to pamiętam  :)

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O pamięć już szwankuje Mariuszek, a paragrafy za niby jakieś POMAWIANIE i straszenie mnie sądem to kto wstawił? ksiądz?     :P   :D  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

pamiętam ale ty widzę nie. Powtarzam zacytowałem post twojej koleżanki z innego tematu, w którym były jakieś paragrafy i straszenie chłopaka, po którym pojechała. nie łapiesz dygresji ?

 

O widzę, że koledze nowe słówko się spodobało, fajne nie? ;) Tylko z nowymi słowami jest tak, że trzeba wiedziec co one oznaczają zanim zacznie sie ich używać... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Dzieki  za  troske  grego  , znałem  to  słowo  jeszcze jak  sie  chodzić uczyłeś  :D  :P ]

 

Sean czytaj  to  co napisałem  aż  zrozumiesz , nie  widze  sensu sie  powtarzać  ;)


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

pamiętam ale ty widzę nie. Powtarzam zacytowałem post twojej koleżanki z innego tematu, w którym były jakieś paragrafy i straszenie chłopaka, po którym pojechała. nie łapiesz dygresji ?

To Ty już teraz widzę będziesz dyktował mojej Koleżance jak ma postępować z chłopakami, byleby ich tylko nie uraziła, bo się zatną w sobie i nigdy się nie ożenią.        :P     :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Spoko  , w  przeciwieństwie do  ciebie - niczego nikomu nie  dyktuje ;) .

Wyrażam  tylko  swoją opinie  o  pewnych  zachowaniach .

Zaraz  bedzie  pisał  ten  twój przybrany  syn -" po uja " wracasz do  czegos  tam  -  ale  to  wy  sie lubujecie  w  ciagłym  roztrzasaniu  tego  samego  .

Po  co  w jakim  celu? 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzieki  za  troske  grego  , znałem  to  słowo  jeszcze jak  sie  chodzić uczyłeś  :D  :P ]

 

 

Ja bym się tak tym nie chwalił że możesz mieć też problemy już z prostatą.   :P      

Hahaha, coś się co niektórym poprzestawiało widzę, to jest forum dyskusyjne, można nie zgadzać się z kimś w poglądach, ale nie dyktować co kto ma robić, co  gdzie i z kim pisać.     ;)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Sean  naprawdę to co was śmieszy robienie dookoła z innych idiotów jest nienormalne.

Nie o te paragrafy chodzi, Ansja dobrze wie, a Wy niekoniecznie musicie, albo wybieracie sobie co chcecie.

Jeśli coś zdarza się pojedynczy raz to owszem jestem skłonna stanąć po stronie słabszej kobietki.

Jednakże jeśli coś powtarza się z jej udziałem co rusz i powraca jak bumerang............to coś nie gra i daje do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj