Polecane posty

Tworkowiak    108

zetorki 12 - Święta racja -_-  Brawo Ty  :brawo: 
robo1980 ... daj spokój ... 

Może mi ktoś zarzucić, że wcinam się w rozmowy ale od dawna śledzę ten temat i często czytam co tu się dzieje. Nawet mnie nie dziwi, że mod postanowił zamknąć temat bo odbiegliście w znacznym stopniu od tematu... no już mniejsza o to, byle byście rozmawiali normalnie i więcej nie naskakiwali na siebie. Macie PW, możecie też rozmawiać na jakimś czacie i wyzywać się w wolnym pokoju, a tu już niech będzie spokój. Pogodnych Świąt i nie przesadzajcie z % i jedzeniem :P


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Ludzie - dajcie sobie na luz . Moim zdaniem za bardzo się spinacie . Sądzę że po za wami samymi , nie wiele osób interesują wasze potyczki . Może umówcie się na jakieś spotkanie i sobie wszystko wyjaśnijcie , bo naprawdę zrobił się z tego "kiepski tasiemiec" . Wiem co mówię , bo sam potrafię ciągnąć takie "dyskusje" , ale przynajmniej staram się to robić w wesołej formie . :P;)

Jak chciałem się spotkać z tobą to ty mocno spękałeś i d*pa to jak tu można wyjaśnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

może poprostu, niech każdy przemyśli swoje zachowanie, a nie ocenia innych :P

bo tu same ideały się spotkały :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

OJ chwilkę w Spa człowiek  był co by wypocząć przed świętami  a tu takie akcje  jeden temat zamknięty a na tym jak by mogli to by się zagryźli choć by mieli sztuczne szczęki :D   A Co w temacie Dziewczyna na gospodarkę ? czytając wasze wypowiedzi wybiła sobie Wieś z głowy bo tak Żyć nie chce......

edit  Wszystkiego Najlepszego z okazji świąt!!

Edytowano przez damo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Niesmak...

Życzliwość okraszona groźbami.

To podsumowanie z wszystkich tych tematów.

Ywa no przymknij oko ...to tylko darmowe wi-fi w psychiatryku włączyli .... :lol:  

 

 

Jak chciałem się spotkać z tobą to ty mocno spękałeś i d*pa to jak tu można wyjaśnić 

Oj tam ,daj spokój dziś koledze ,on i tak pewnie już zrobiony ..., w końcu tyle się napracował i przygotował na te święta ? :rolleyes:  :P  

Zetorki ...napisz proszę ,czy się nie ''przejadłeś ''....martwię się okrutnie?   :P

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

:D  Kobiety wpadają w szał jak inna jest faworyzowana.      :P     :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No miałam już do Ciebie się nie odzywać ale tak z ciekawości zapytam ..ile wypiłeś ? Bo już Ci się miesza z tymi kobietami .. :lol:

PS: W końcu facet jesteś i jakiś melanż pewnie jest ?  :D

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Dawno mnie tu nie było,   :)  nie wiedziałem że któraś może zmieniła płeć.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No dawno ,jak o 14 :13 ...a dla Ciebie mogę być nawet cyborgiem  :rolleyes:

Nuda co ? Na wsi to życie jakby stało w miejscu ,skoro święta na AF się spędza ? No żal .... :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie no Ty jesteś na pewno kobietą, facet nie kąsa poniżej pasa.   :P     Matko jedyna, jestem nawet inwigilowany, ile pije, co robię i o której,     :D  Meg, to już jest chorobliwa zazdrość.     :P   Dopiero co lansowałaś teorię że się źle prowadzę, a teraz że mam nudne życie, zdecyduj się na którąś w końcu.   :D  

 

 

 

.ile wypiłeś ? Bo już Ci się miesza z tymi kobietami .. laugh.png

Czyżbyś łudziła się że staje w obronie Ani tylko po pijanemu?      :)  no przykro mi ale muszę Cię rozczarować, robię to po trzeźwemu.      :P

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Heh Ywa to samo Seanowi miałam zaproponować ,na poprawę krążenia ,w końcu dzień ku temu sposobny nie zdarza się co dzień ?  :D

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jestem , jestem - już się tak Meg nie martw o Mnie -_-  . Trochę się tam "pojadło" ;)  przy świątecznym stole , ale mam nieodparte wrażenie , że też sporo "skonsumowałaś" . :P

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No cóż temat dość szowinistyczny więc nie dziwię się ^^

Wręcz podejrzewam już, że nawet CELOWO hołdujesz i mantrujesz...teorii powtarzania kłamstwa, aby stało się prawdą w opinii.

Czyż nie? B)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2209    161

W tym roku oblewamy tylko spermą - oczywiście te ładne laseczki :D

jesteś w" stanie" taką substancję wyprodukować erotomanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

W tym roku oblewamy tylko spermą - oczywiście te ładne laseczki :D

ty to lepiej się martw abyś nie oblał testów gimnazjalnych xdddddd. Edytowano przez miglanc88
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Jestem , jestem - już się tak Meg nie martw o Mnie sleep.png  . Trochę się tam "pojadło" wink.png  przy świątecznym stole , ale mam nieodparte wrażenie , że też sporo "skonsumowałaś" . tongue.png

No całe szczęście ,że umiesz jeść z umiarem  ;)

Czy ''skonsumowałam '' ,no przecież wcześniej już pisałam ,że coś tam spróbuję ,coby mój Mąż znowu nie był zawiedziony ,że znowu mi coś nie pasuje . ^^   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To nie wiesz jak robić jak - "Bo zupa była za słona" ;) . To w sumie Mąż ma z Tobą dobrze że zbytnio nie wybrzydzasz jak coś słabiej przyrządzi . B) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Akurat kupił ,sam tego nie robił ... ;)    Nie wszystko domowe preferujemy oboje .  :rolleyes:  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj , chyba za bardzo Go rozpuściłaś .Chociaż na Święta mógłby więcej przygotować . No , ale skoro tak lubicie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z tego co się domyślam o jakim daniu Ty pisałeś ,my wolimy że tak powiem więcej razy cedzone  ;)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ok , ok , no ale do tego chyba też coś przygotował ? Wędliny , ciasta itd , itp .Czy tutaj też poszedł na łatwiznę ? :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj