Polecane posty

Gość   
Gość

PRIMO, bo to musisz od samego początku tak - Marysiu pan mówi.  :P     :D

I przyjrzyj się dobrze przyszłej teściowej, czy aby za bardzo nierozgdakana, bo prędzej czy później córka też zacznie gdakać, jaka marchew taka nać, jaka córka, taka mać.  :P        :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Taki poinformowany o wszystkich , a tu zonk... Sean, Korsarz, czy tam Mat zaczynasz się gubić...

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

PRIMO, bo to musisz od samego początku tak - Marysiu pan mówi.  :P     :D

I przyjrzyj się dobrze przyszłej teściowej, czy aby za bardzo nierozgdakana, bo prędzej czy później córka też zacznie gdakać, jaka marchew taka nać, jaka córka, taka mać.  :P        :)

Coś w tym jest ale nie w moim przypadku, fart ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taki poinformowany o wszystkich , a tu zonk... Sean, Korsarz, czy tam Mat zaczynasz się gubić...

 

Sam to wymyśliłeś? coś wątpię,   :)   czy PW czyjeś ujawniasz?  :P

A co do gubienia, w czym niby się mam gubić?  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Owszem  sam , nie  mam  wgladu  w czyjeś Pw .  :P

Widzę  że  zmieniłeś  o mnie  zdanie od  czasu jak byłes  modem - bo  wtedy bylismy  w  dość  dobrych  stosunkach - ale  wbrew temu co o mnie myślisz ,  jestem  dość  inteligentny  :P

Spoko  ja  o  tobie  tez  zmieniłem  :D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to trochę czasu potrzebowałeś by do tego dojść, także nie przeceniaj swojej inteligencji    :P  raczej doszedłeś przy pomocy Meg, Jej nie można zarzucić braku inteligencji.   :)    Co do zmiany zdań, no cóż, ludzie się kochają i później zmieniają zdanie, a co dopiero znajomi z forum, bo stosunków z Tobą nie przypominam sobie,     :P    :D    Masz prawo zmienić o mnie zdanie.   :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

", ludzie się kochają i później zmieniają zdanie," - O kuźwa , ale żeś uderzył w rzewną nutę :D:P . Sorry Wiem że się wcinam , ale musiałem :lol: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Cóż myśl co tam sobie chcesz. Ja wiem jak było. Podejrzenia miałem już dawno, ale teraz mam pewność. Taka była wojna z dwulicowością- a ty prezentujesz nawet trzylicowość... Co wcielenie - to inna postawa...


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czemu w rzewną?  :)  taki przykład, kochają, ślubują, a potem nienawiść i rozwody.  :)   A Mariuszek mi tu zarzuca że jak koledzy z forum mogą o sobie zmienić zdanie.     :P      O nikim zdania nie zmieniam, bo go nie znam, po pisaniu to żadna zmiana zdania.    :)

 

Cóż myśl co tam sobie chcesz. Ja wiem jak było. Podejrzenia miałem już dawno, ale teraz mam pewność. Taka była wojna z dwulicowością- a ty prezentujesz nawet trzylicowość... Co wcielenie - to inna postawa...

Inna postawa?   :)  inne wcielenie musi być inna postawa, twierdzisz że Jesteś inteligentny, to powinieneś jednak z każdego wcielenia wyciągnąć wspólny mianownik.     :) Zbyt na poważnie bierzesz pisanie na forum. Tylko PW tak naprawdę odsłoni prawdziwe oblicze.

 

Ja wiem jak było. Podejrzenia miałem już dawno, ale teraz mam pewność. Taka była wojna z dwulicowością-

To było kiedyś, forum się zmieniło, to trzeba iść z postępem, nie można się cofać do tyłu.     :P    :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

poważny człowiek nie likwiduje konta tylko po to żeby założyć kolejne,na pw też dużo pisaliśmy , nie będę ujawniał o czym... w tym wcieleniu śmiejesz sie że z adminem drę koty.Ty nie darłeś? i co wskórałeś? nic


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No widzisz Ty dalej nie możesz załapać że to nie jest już to forum które było kiedyś, mówisz zmieniam konta, hmm i dlatego mogę sobie pozwolić na zmianę forumowego wizerunku, Ty prezentowałeś jakieś ideały i dalej na tym samym koncie z uporem maniaka tkwisz w nich i też nic nie możesz zrobić, ja mam wszystko powiedzmy już na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

może i tkwię z uporem maniaka, ale przynajmniej nie zmieniam się jak chorągiewka na wietrze. Jakieś zasady trzeba mieć i w życiu i na głupim forum. A ty rób jak ci wygodnie...


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak tak, bądź dalej Don Kichotem,  :P tylko jeszcze powiedz która to Dulcynea?   :P   :D  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja też, tylko nauczyłem się brać wszystko na luz     :)   Wiesz kto okazał się prawdziwym moim Kolegą, Przyjacielem, takim na dobre i na złe @KRISTOFORN    ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ja też, tylko nauczyłem się brać wszystko na luz     :)   Wiesz kto okazał się prawdziwym moim Kolegą, Przyjacielem, takim na dobre i na złe @KRISTOFORN    ;)

Bo odszedł  zaraz po tobie, a inni zostali? i wciąż próbowali coś  zrobić?  coś  wskórać? nie wiesz tak naprawdę  co się  działo , jak był bunt modów  itd i później.

 

co z  tego  że  np ty  odszedłeś , skoro wracasz jak bumerang?

 

Jako Korsarz  wpadłeś na chwilę  , poszumiałeś i nie pamiętam już  , czy cię  wywalili, czy sam zwiałeś, jakieś ideały jeszcze miałaś .

 

Jesteś sobą mówisz? ze  srogiego moda z  zasadami , który zrezygnował  z funkcji - bo z adminem nie szło załatwić jakiegoś  ustępstwa, który chciał naprawić  cokolwiek na forum- do takiego  niby luzaka , strasznie kręta  droga.

Wspólnego mianownika  tu nie ma , ironia to nie  wspólny mianownik.

Ja tam wolę z uporem maniaka trwać przy swoim zdaniu, być  zawsze sobą, mieć te  same  zasady  - niż  być  jak ta  chorągiewka na wietrze :P

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

To chyba nie jest temat o urazonej meskiej dumie i nie spełnionych ambicjach???? Macie pw to uzywajcie,a nie trolicie w temacie i próbujecie wybielić publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

To  jest temat  w  HYDE PARK czyli  o pierdołach  :P

cytat

Hydepark - specjalny dział występujący na forach internetowychczatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia niezwiązane z profilem tematycznym forum).

 

 

Nie podoba  się- nie  czytaj , nikt ci nie każe  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No ale Chłopaki , ... trzeba przyznać że dziwnie brzmią te Wasze ... wyznania . :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuson    0

To znaczy szukacie dziewczyny na gospodarkę czy pytacie o to jak sobie radzą?Ja myślę, że dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Ale dla twojej wiadomości Hydepark posiada kategorię klasyfikację i podgrupy. więc załóż sobie nowy temat o nazwie "moja przyjaźń z seanem wzloty i upadki"i pisz co chcesz.tutaj żeby poczytać o czym innym to i tak muszę przebić się przez wasze wypociny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo odszedł  zaraz po tobie, a inni zostali? i wciąż próbowali coś  zrobić?  coś  wskórać? nie wiesz tak naprawdę  co się  działo , jak był bunt modów  itd i później.

 

co z  tego  że  np ty  odszedłeś , skoro wracasz jak bumerang?

 

Jako Korsarz  wpadłeś na chwilę  , poszumiałeś i nie pamiętam już  , czy cię  wywalili, czy sam zwiałeś, jakieś ideały jeszcze miałaś .

 

Jesteś sobą mówisz? ze  srogiego moda z  zasadami , który zrezygnował  z funkcji - bo z adminem nie szło załatwić jakiegoś  ustępstwa, który chciał naprawić  cokolwiek na forum- do takiego  niby luzaka , strasznie kręta  droga.

Wspólnego mianownika  tu nie ma , ironia to nie  wspólny mianownik.

Ja tam wolę z uporem maniaka trwać przy swoim zdaniu, być  zawsze sobą, mieć te  same  zasady  - niż  być  jak ta  chorągiewka na wietrze :P

 

Następny zachowuje się jak pozbawiona cnoty przeze mnie panna, czy jednak chodzi Ci o brak naszych dobrych stosunków, nie mylić z dobrymi relacjami, ja zawsze preferowałem i  preferuję dziurkę z przodu, także zapomnij o mnie  :D ale  Ty się uspokój, bo zaczną jeszcze o nas gadać, już tu widzę jakieś dwuznaczne komentarze, .    :P   :D A poważnie,   o co Ty w ogóle masz do mnie pretensje? taki wykład mógłbyś mi robić gdybym pod innymi nickami powracał ciągle do zasad MATa, widzisz że gdzieś że to robię? zaglądam tu z dużymi przerwami, nie powracam do MATa czy Korsarza, nie interesuje mnie co dzieje się na forum, i o co Ci się rozchodzi? o to że na tym koncie nie mam żadnych ideałów, czy że w ogóle tu zaglądam i śmiem wchodzić Ci w drogę byś mógł dokonać "egzekucji" na Ani? O ile ja dobrze pamiętam,to kiedyś nie interesowały Ciebie takie tematy jak ten, czyżbyś tu teraz znalazł sobie dosyć bezpieczne pole do wyładowania swoich kłótliwych zapędów?      :P     to że nie podobały mi się różne rzeczy które się tu działy, nie znaczy że nie powinienem tu zaglądać czy pisać, tylko że pod innym nickiem odciąłem się od spraw forumowych, bo już mnie to nie interesuje. 

Co do Twoich zasad, braku krzykliwości i kłótliwości nie można Ci zarzucić, nic po za tym, trzeba było spróbować być modem, { może zresztą dla forum nawet lepiej że odmówiłeś, bo tylko same problemy by były z Tobą, teraz tak to widzę}  może byś coś zdołał zmienić      :P   a jeśli nie to odejść z godnością, ale Ty wolisz za krzaków krzyczeć  " łapcie złodzieja, niż sam go gonić"    :)  Nie chcę do tego wracać,  weź no mnie nie rozśmieszaj tylko z tym buntem modów i że coś próbowali zrobić,  Odeszli prawie wszyscy, lub zostali usunięci bo psuli wizerunek forum.

Dla Ciebie kolega, czy przyjaciel to widzę tylko taki który w danej chwili Ciebie poprze, a że na forum nie chcą ciągle tego robić, to kłócisz się na lewo i prawo z uporem maniaka, obojętnie czy to kobieta czy facet, jedziesz po nich równo, także nie oceniaj @KRISTOFORn -a swoją miarą, powtórzę jeszcze raz, to był jest mój prawdziwy Kolega.

 

Ps. Jest teraz Sean, chcesz to rozmawiaj ze mną na tematy w których się udzielam, nie chcesz nie musisz, ale nie wciągaj mnie w swoje kłótliwe gierki i wywody co było, dlaczego było, jak wciągasz Anię i przez Ciebie jej się obrywa, bo nie mam zamiaru w to się z Tobą bawić.     :)

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

@miglanc lepszy tytuł byłby "Kto ma rację?"

Edytowano przez PRIMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj