Polecane posty

bezbarwny    1265

Ja w żadnym razie się nie wcinam...pogląd jeno swój wyrazić chciałem. Raz jeszcze dzisiejszego wieczora to zrobię...mianowicie : wyjdź przed dom, by pupę przewietrzyć, ponieważ przetrzymywanie bąków ewidentnie Ci nie służy :lol:  Do mądrości swych życiowych stosuj się zawsze - tym samym :P  :D

PozdrawiaM.


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1265

NIe wyrażałem zdania w rozmowie, a o rozmowie opinię wyraziłem. Naprawdę różnica jest aż tak nikła, że jej nie dostrzegasz?

 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

dostrzegam że nie wiesz o czym jest rozmowa, nie znasz sprawy. Żeby się sensownie wypowiadać , wypadałoby to wiedzieć. Ale spoko - jeśli masz taką potrzebę i dowartościowujesz się w ten sposó - pisz


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1265

miałem już nie pisać, ale wiem, że spokoju nie zaznasz, jeśli tego nie przyznam...WYGRAŁEŚ ---------- proszę Pańa.

:lol:  :lol:  :lol:

Czym się ;)

 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Gdy żona ma okres to mąż nie ma gdzie rozładować napięcia,więc swoją nerwowość przenosi na innych,bo ma ucisk w kręgosłupie :-D

Sezon sie zaczyna to będzie okazja spotkać "jagodzianki" przy drodze by sobie ulżyć.

Tak właściwie pisze co chcecie,jak chcecie.Ten kto kogos zna w życiu prywatnym nie tylko z forum wie najlepiej kto jaki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Bo mati trzeba spać a nie po tematach się szwędać...

Edytowano przez MasterRoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Gdy żona ma okres to mąż nie ma gdzie rozładować napięcia,więc swoją nerwowość przenosi na innych,bo ma ucisk w kręgosłupie :-D

 

Sezon sie zaczyna to będzie okazja spotkać "jagodzianki" przy drodze by sobie ulżyć.

 

Tak właściwie pisze co chcecie,jak chcecie.Ten kto kogos zna w życiu prywatnym nie tylko z forum wie najlepiej kto jaki jest.

 

Taki żarcik niby? dzięki za troskę  :D

 

tylko skąd  ty to możesz wiedzieć...

Tobie tworzy się  ucisk  w głowie i masz problemy z rozumieniem tego  co robisz , z mysleniem logicznym.

Pewnie za dużo razy oberwałaś  w głowę...

 

Jeśli ktoś robi tak jak ty- głosi  jakieś  tam zasady , wymaga ich przestrzegania od innych , a sam je  depcze - to nieważne czy  w życiu prywatnym  , czy na  forum - jest tym kim  napisałem  wczesniej  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Cholera w naprawdę macie problemy ze snem. Następnym razem połużcie się wcześniej to dobrze wam zrobi.Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

Wy to naprawdę spania nie macie? ;)

 

Większości  przypadków  syndrom niedopchnięcia  i  to  książkowy :D  A  roboty  też  mało  mają ... kupcie po 30  ha jeszcze  to  wam  odechce  się  pisać głupoty na  forach

 

Ansja  jagodzianki  to  cały  rok  stoją  sam się  zastanawiałem zimą czy  już  jej nogi  przymarzły do  tego  przystanku  czy   ona  zamarzła na  stojąco...i  tylko ta ręka jeszcze  lata... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wy to naprawdę spania nie macie? ;)

 

Hi , hi - przez sen napisałeś . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matias95    80

jaki sen? Jedni w nocy spać nie mogą, gdyż pracują na drugich którzy smacznie chrapia, więc takie żarty proszę zatrzymać dla siebie moi mili (^.^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Mariusz tak siebie krystalicznie idealizujesz a mnie właśnie oceniles,oskarżyłes.Wiesz ja tu na forum nikomu nie pozwalam sie poznać tak do końca.Przeszkadza ci moje podejscie,spontaniczność,bezposredniosc i ze mam wiele do powiedzenia.
Nie jestem na forum po to aby mnie ktos nadzwyczajnie lubił i abym sie każdemu przypodobala.

Jest tu wiele osób,ktore wiedzą,że wszelkie sprawy o jakich mi powiedzą to zachowuje wyłącznie dla własnej potrzeby.
Nie gadam na prawo i lewo o innych jak ty to robisz.

Konfident jest tylko jeden ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jaki sen? Jedni w nocy spać nie mogą, gdyż pracują na drugich którzy smacznie chrapia, więc takie żarty proszę zatrzymać dla siebie moi mili (^.^)

 

To co tam po nocach wypracowujesz ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

jaki sen? Jedni w nocy spać nie mogą, gdyż pracują na drugich którzy smacznie chrapia, więc takie żarty proszę zatrzymać dla siebie moi mili (^.^)

Czy ty musisz brać wszystko na poważnie? Miej dystans do tego co inni piszą a będziesz spokojniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

 

Soba byc znaczy byc zawsze niezmiennym,takim samym,,,,wszedzie

Tutaj oczywiście  ty nie ujawniasz nic  z  wiadomości  pw  - to  ktoś inny prawda? 

 

Bawi sie tu wielu cwaniakow w rozny sposob by naciagnac dziewczyny ale nikt nigdy tego nie powiedzial jeszcze to czas na szczerosc.

 

Sa tacy co wysylaja zdjecia aktorow,ze niby to on tak wyglada,sa szantazysci ktorzy pisza,ze jak mi nie pokazesz c..i to napisze o tobie publicznie,oraz tacy co zaczynaja pisac tylko w celu umowienia sie na sex.

 

Teraz pytanie napisac nicki i ujawnic ich?

 

 

Dola nie mam absolutnie.

Wiec wyjasniam,ze to co opisalam pojawilo sie znacznie wczesniej zanim napisalam w tym temacie te prowokujace posty.

Powiem wprost chamstwo jest i prostactwo.

Nie jestem jakas desperadka co nachalnie szuka faceta .

W koncu trzeba poinformowac i uswiadomic wszystkich jak wyglada to od strony na priv.Tak mam ,ze szczera bywam i bezwzgledna.

 

 

Mariusz ja nikogo nie broniłam....Nastepnie to co piszesz to jest o takich,ktore tylko imprezuja i lubia byle gdzie,byle jaki i z byle kim..

Tak jak wczoraj pisalam jaki madry facet .niby szukajacy w pierwszej wiadomosci jedzie z tekstem,,,GDY NA CIEBIE PATRZE TO MI STOI

To kto tu wszystko sprowadza do sexu...Niekturzy wlasnie mnie chetnie by mnie PUKLI za pomoca tylko komputera...

 

 

Takie teksty zboczone otrzymuje juz od dawna,gdy tylko pojawilam sie na tym forum....

Wiem,ze kazdy jest cwany ale gdy przychodzi co do czego to zapomina wlasnego imienia i nie potrafi ani jednego slowa wyksztusic z siebie

 

Tutaj  twoja  obsesyjna  wojna  z ocenianiem 

 

Wlasnie tak,ale krtykowac i oceniac tylko na podstawie pisania postow wszyscy tu potrafia....

 

Dlatego to napisalam tak dla wlasnie tych co widza kogos a siebie samego juz nie.

Grego przestan Primo jest w porzadku.

 

 

to nie ciepłe kluchy tylko zawisc,nienawisc,zazdrosc i poczucie zagrozenia....Ale to taka natura ludzka,,,

 

Siebie nie widziec tylko innych 

 

a  tu  ty oceniasz  

Matias [...] ci sie cos w mozgu.Jakie przypodobac?Co wogole piszesz i po [...] rozpowszechniasz wizerunek innych ludzi bez ich zgody na forum.

 

TU JEDNOCZEŚNIE KRYTYKUJESZ OCENIANIE I OCENIASZ...

Niektorzy macie zmienne zdanie,sterowani jestescie jak lalki bateryjka.

Gdyscie czytali ze zrozumieniem to juz dawno bycie przeczytali,ze nie jestem do "wziecia,wolna,singielka,szukajaca".

Ale [...] na kogos bzdury to wam dobrze wychodzi,krytykowac.Wlasnego zachowania i mijania sie w zeznaniach przy pisaniu pierdół nie widzicie.

Zdaniem ludzi ktorzy mnie nie znaja a oceniaja tylko po pisaniu postow sie nie przejmuje. [...] mnie to co wam w mozgach paruje.

Nie  używaj  słów których  znaczenia nie  rozumiesz , jak juz pisałem  :P

 

 

Patrz  na  siebie  swoje postepowanie  - nie  tylko innym potrafisz wytykać 

To nie ja  z uporem maniaka  pierdzielę zeby nie oceniać , po  to tylko żeby wykazać  się  rzadko spotykaną  hipokryzją i oceniać innych.

To nie ja  się  zarzekam że nie  gadam na prawo i lewo o innych , chociaz ja  ujawniłem  z Pw  tylko  zarys mojej postawy  - a  ty  to  co  ktoś  tam  do  ciebie pisał  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj