Polecane posty

grego    385

A dla mnie to kobieta pewna siebie, znająca swoją wartość, chcąca decydować o sobie, nowoczesna, bez kompleksów i sterotypów, które jak widzę strasznie cieżko są u niektórych zakorzenione ;)...

 

 

grego, w 17 Lis 2016 - 08:30, powiedział:snapback.png

Chociaż przychodzi im pewien wiek, że biorą jak leci tongue.png .

Desperatka wink.png

 

To nie było pytanie z mojej strony tylko stwierdzenie, ale jak już poruszyłaś ten temat to oczywiście masz rację, zegar biologiczny przecież tyka nieubłaganie ;) Chociaż można to pomylić "z zejściem na ziemie" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Panowie, uszczęśliwienie kobiety jest bardzo proste, podaję zasady...


A. Należy tylko być:
1. przyjacielem
2. partnerem
3. kochankiem
4. bratem
5. ojcem
6. nauczycielem
7. wychowawcą
8. spowiednikiem
9. powiernikiem
10. kucharzem
11. mechanikiem
12. monterem
13. elektrykiem
14. szoferem
15. tragarzem
16. sprzątaczką
17. stewardem
18. hydraulikiem
19. stolarzem
20. modelem
21. architektem wnętrz
22. seksuologiem
23. psychologiem
24. psychiatrą
25. psychoterapeutą.

B. Ważne też są inne cechy. Należy być:
1. sympatycznym
2. wysportowanym ale
3. inteligentnym ale
4. silnym
5. kulturalnym ale
6. twardym ale
7. łagodnym
8. czułym ale
9. zdecydowanym ale
10. romantycznym ale
11. męskim
12. dowcipnym i
13. wesołym ale
14. poważnym i
15. dystyngowanym
16. odważnym ale
17. misiem ale
18. energicznym
19. zapobiegawczym
20. kreatywnym
21. pomysłowym
22. zdolnym ale
23. skromnym i
24. wyrozumiałym
25. eleganckim ale
26. stanowczym
27. ciepłym ale
28. zimnym ale
29. namiętnym
30. tolerancyjnym ale
31. zasadniczym i
32. honorowym i
33. szlachetnym ale
34. praktycznym i
35. pragmatycznym
36. praworządnym ale
37. gotowym zrobić dla niej wszystko [np. skok na bank] czyli
38. zdesperowanym [z miłości] ale
39. opanowanym
40. szarmanckim ale
41. stałym i
42. wiernym
43. uważnym ale
44. rozmarzonym ale
45. ambitnym
46. godnym zaufania i
47. szacunku
48. gotowym do poświęceń i, przede wszystkim,
49. wypłacalnym.


C. Jednocześnie musi mężczyzna uważać na to, aby:
a) nie był zazdrosny, a jednak zainteresowany
b) dobrze rozumiał się ze swoją rodziną, nie poświęcał jej jednak więcej czasu niż danej kobiecie
c) pozostawił kobiecie swobodę, ale okazywał troskę i zainteresowanie gdzie była i co robiła
d) ubierał się w garnitur, ale był gotów przenosić ją na rękach przez błoto po kolana i wchodzić do domu przez balkon, gdy ona zapomni kluczy, lub gonić, dogonić i pobić złodzieja, który wyrwał jej torebkę, w której przecież miała tak niezbędne do życia lusterko i szminkę.


D. Ważne jest aby nie zapominać jej:
1. urodzin
2. imienin
3. daty ślubu
4. daty pierwszego pocałunku
5. okresu
6. wizyty u stomatologa
7. rocznic
8. urodzin jej najlepszej przyjaciółki i ulubionej cioci.


Niestety, nawet najbardziej doskonałe wykonanie powyższych zaleceń nie gwarantuje pełnego sukcesu. Kobieta mogłaby się bowiem czuć zmęczona obecnością w jej życiu idealnego mężczyzny oraz poczuć się zdominowaną przez niego i uciec z pierwszym lepszym menelem z gitarą, którego napotka.


A teraz druga strona medalu. Uszczęśliwić mężczyznę jest zadaniem daleko trudniejszym, ponieważ mężczyzna potrzebuje:
1. seksu i
2. jedzenia


Większość kobiet jest oczywiście tak wygórowanymi męskimi potrzebami mocno przeciążona. Zaspokojenie tych potrzeb przerasta siły naszych pań.
Wniosek :
Harmonijne współżycie można łatwo osiągnąć, pod warunkiem, że mężczyźni wreszcie zrozumieją, iż muszą nieco ograniczyć swoje zapędy i pohamować swoją roszczeniową postawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A dla mnie to kobieta pewna siebie, znająca swoją wartość, chcąca decydować o sobie, nowoczesna, bez kompleksów i sterotypów, które jak widzę strasznie cieżko są u niektórych zakorzenione ;)...

 

Zatem mierz swe siły na zamiary. Przede wszystkim musisz zaimponować...aby zechciała Cię wyhaczyć spośród tłumu. I nie myśl, że jak owa Pani Cię usidli to osiądziesz na laurach :P

 

Każda ma w sobie po troszku z desperatki, łowczyni, stereotypowej babki.....tylko u jednej dana cecha jest uwarunkowana bardziej u drugiej mniej, albo skrywana.

To samo u mężczyzn....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

 

Zatem mierz swe siły na zamiary. Przede wszystkim musisz zaimponować...aby zechciała Cię wyhaczyć spośród tłumu. I nie myśl, że jak owa Pani Cię usidli to osiądziesz na laurach tongue.png

To akurat doskonale wiem ;).

 

@aletes niczym mnie tu nie zaskoczyłaś :P

 

Ja to się jeszcze spotkałem z dużo prostszym porównaniem, nie tak polotnym jak Twój, ale oddający mniej wiecej to samo ;):

 

Facet - prosto myślący g....k

Kobieta - niezdecydowana i....a

:D

 

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

;)

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

 

A teraz druga strona medalu. Uszczęśliwić mężczyznę jest zadaniem daleko trudniejszym, ponieważ mężczyzna potrzebuje:

1. seksu i

2. jedzenia

 

 

Większość kobiet jest oczywiście tak wygórowanymi męskimi potrzebami mocno przeciążona. Zaspokojenie tych potrzeb przerasta siły naszych pań.

Wniosek :

Harmonijne współżycie można łatwo osiągnąć, pod warunkiem, że mężczyźni wreszcie zrozumieją, iż muszą nieco ograniczyć swoje zapędy i pohamować swoją roszczeniową postawę!

 

Właśnie po to spotykamy kobietę by nas nauczyła innych sposobów kochania niż tylko ten co podałaś.

Jak nie nauczy to cóż później z wiekiem kończy się sex i pozostanie pustka i nagle stwierdzimy że jesteśmy sobie obcy bo brak realcjii i innych wspólnych elementów życia razem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przykład z życia, które jest jedną wielką niewiadomą?

Dziewczyna po studiach od razu złożyła cv, akurat był wolny etat na posadkę państwową, biurową: " ma Pani ładny uśmiech proszę bardzo zatrudnimy".

Opowiadała, że u niej w biurze każda kobieta ma kogoś na boku i to normalne....

Miała już kilka lat narzeczonego, mechanika i prawie już dom skończony. Zerwała z nim po roku twierdząc, że za mało czasu jej poświęcał, bo znalazł się taki który ją adorował i poświęcał czas.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

No a o czym ja tu prawię tyle czasu? I z nią będzie tak w kółko, bo kobiety uwielbiają byc dowartościowywane, adorowane, to wzbudza emocję itd., ale to wszystko trwa góra 2-3 lata i potem od nowa z kim innym. Ja to bym Ci mógł takie przykłady podawać przez cały dzień ;) To sie nazywa niedojrzałość emocjonalna.

 

Albo jak twierdzą co niektórzy, w każdej kobiecie .... 2/3 ;)

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Master spokojnie to był żart ;)chciałam zobaczyć reakcję...odruchy prawidłowe.pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Nie strasz tu chłopaków, bo więcej na dziewczynę nie spojrzą ze strachu ;)

 

Prawidłowe odruchy? Master zbladł ze strachu i przejęcia :lol:

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Ok.tylko wy też się aż tak nie spinajcie...bo te ostatnie posty to takie przeciąganie liny...
Lepiej zaradzcie coś na te przesilenie jesienne :)

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

A co tu zaradzać? Wybrać się na imprezę i zadbać o gorącą atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie, uszczęśliwienie kobiety jest bardzo proste, podaję zasady...

 

 

A. Należy tylko być:

1. przyjacielem

2. partnerem

3. kochankiem

4. bratem

5. ojcem

6. nauczycielem

7. wychowawcą

8. spowiednikiem

9. powiernikiem

10. kucharzem

11. mechanikiem

12. monterem

13. elektrykiem

14. szoferem

15. tragarzem

16. sprzątaczką

17. stewardem

18. hydraulikiem

19. stolarzem

20. modelem

21. architektem wnętrz

22. seksuologiem

23. psychologiem

24. psychiatrą

25. psychoterapeutą.

 

B. Ważne też są inne cechy. Należy być:

1. sympatycznym

2. wysportowanym ale

3. inteligentnym ale

4. silnym

5. kulturalnym ale

6. twardym ale

7. łagodnym

8. czułym ale

9. zdecydowanym ale

10. romantycznym ale

11. męskim

12. dowcipnym i

13. wesołym ale

14. poważnym i

15. dystyngowanym

16. odważnym ale

17. misiem ale

18. energicznym

19. zapobiegawczym

20. kreatywnym

21. pomysłowym

22. zdolnym ale

23. skromnym i

24. wyrozumiałym

25. eleganckim ale

26. stanowczym

27. ciepłym ale

28. zimnym ale

29. namiętnym

30. tolerancyjnym ale

31. zasadniczym i

32. honorowym i

33. szlachetnym ale

34. praktycznym i

35. pragmatycznym

36. praworządnym ale

37. gotowym zrobić dla niej wszystko [np. skok na bank] czyli

38. zdesperowanym [z miłości] ale

39. opanowanym

40. szarmanckim ale

41. stałym i

42. wiernym

43. uważnym ale

44. rozmarzonym ale

45. ambitnym

46. godnym zaufania i

47. szacunku

48. gotowym do poświęceń i, przede wszystkim,

49. wypłacalnym.

 

 

C. Jednocześnie musi mężczyzna uważać na to, aby:

a) nie był zazdrosny, a jednak zainteresowany

B) dobrze rozumiał się ze swoją rodziną, nie poświęcał jej jednak więcej czasu niż danej kobiecie

c) pozostawił kobiecie swobodę, ale okazywał troskę i zainteresowanie gdzie była i co robiła

d) ubierał się w garnitur, ale był gotów przenosić ją na rękach przez błoto po kolana i wchodzić do domu przez balkon, gdy ona zapomni kluczy, lub gonić, dogonić i pobić złodzieja, który wyrwał jej torebkę, w której przecież miała tak niezbędne do życia lusterko i szminkę.

 

 

D. Ważne jest aby nie zapominać jej:

1. urodzin

2. imienin

3. daty ślubu

4. daty pierwszego pocałunku

5. okresu

6. wizyty u stomatologa

7. rocznic

8. urodzin jej najlepszej przyjaciółki i ulubionej cioci.

 

 

Niestety, nawet najbardziej doskonałe wykonanie powyższych zaleceń nie gwarantuje pełnego sukcesu. Kobieta mogłaby się bowiem czuć zmęczona obecnością w jej życiu idealnego mężczyzny oraz poczuć się zdominowaną przez niego i uciec z pierwszym lepszym menelem z gitarą, którego napotka.

 

 

A teraz druga strona medalu. Uszczęśliwić mężczyznę jest zadaniem daleko trudniejszym, ponieważ mężczyzna potrzebuje:

1. seksu i

2. jedzenia

 

 

Większość kobiet jest oczywiście tak wygórowanymi męskimi potrzebami mocno przeciążona. Zaspokojenie tych potrzeb przerasta siły naszych pań.

Wniosek :

Harmonijne współżycie można łatwo osiągnąć, pod warunkiem, że mężczyźni wreszcie zrozumieją, iż muszą nieco ograniczyć swoje zapędy i pohamować swoją roszczeniową postawę!

 

Mnie też niczym nie zaskoczyłaś, czyli normalny facet, wolę to ja nosić spodnie i polegać na sobie.

 

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

To tylko kawał... co wy tacy nerwowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Poddaję się- nie mówię więcej już nic ....stokrotka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Żarty żartami, w sumie to wszystko można sprowadzic do żartu, który zresztą pewne przesłanie tez często niesie. Tu ktoś z jakiegoś powodu to jednak wymyślił i co by nie powiedzieć to podstawy ku temu jakieś są i rozumie dlaczego poświęcił temu tyle czasu ;). Choć oczywiście nie ulega wątpliwości, że jest to nieco przejaskrawione z dużą nutą ironii, ale czy całkowicie wyobcowane aby sie nad tym w ogóle nie pochylić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Gdzieś wyczytałam, że "facet nie ptyta- tylko sugeruje..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Logiczne myslenie ? Wszak kobietą jestem i z logiką podobno u mnie na bakier ,ale facet takie coś wypisuje ,co wlaśnie u kobiet logiczne myślenie neguje ?  :rolleyes:

 

 

No sorki, ale dobierając się w pary dokonujemy obustronnych wyborów, a w sumie to nawet bardziej kobieta dokonuje ostatecznego wyboru..., facet najcześciej tylko adoruje. 

 

 

Błąd w rozumowaniu wink.png, Jak facet zdobywa kobietę to jej sie tylko wydaje, że to ona dokonuje wyboru, a tak na prawdę to nie ma nic do gadania, bo jest tak "urobiona" tylko trzeba umieć to robićwink.png

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

A gdzie tu widzisz poplątanie? Jest niewielki odsetek facetów, którzy potrafią ZDOBYC prawie każdą kobietę i Ci nie zdają się na jej łaskęb po prostu biorą co chcą ;).  Reszta cóż... musi grać według drugiej opcji czyli stara sie jako tako zaprezentować i czekać na jej wybór i wtedy jak najbardziej to kobieta go dokonuje ;).

 

 

Gdzieś wyczytałam, że "facet nie ptyta- tylko sugeruje..."

Niegłupio tam piszą ;)

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Jest niewielki odsetek facetów, którzy potrafią ZDOBYC prawie każdą kobietę i Ci nie zdają się na jej łaskę,

Zdobyć powiadasz ,a może im się tylko tak wydaje ....że zdobyli ...są kobiety co myślą podobnie jak facet ....i podobnie traktują ich jak

przedmiot ...

Ps: Do której grupy facetów należysz ? Czkam na reklamę . ;) Znasz mnie przecież ,że bez chłopa i wyposzczona .. a i w związku z tym i nerwowa ....kurcze jak ty się znasz na kobietach ,jestem cała ''heppi .''...że w ogóle się ktoś taki narodził ...wow 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Oczywiście, że są i takie kobiety czy ja twierdziłem, że nie? ;). Ale dlaczego zaraz jak przedmiot, jakieś złe doświadczenia? Nie każdy taki facet robi to, aby tylko kobietę wykorzystać ;).

 

 

Ps: Do której grupy facetów należysz ? Czkam na reklamę . ;) Znasz mnie przecież ,że bez chłopa i wyposzczona .. a i w związku z tym i nerwowa ....kurcze jak ty się znasz na kobietach ,jestem cała ''heppi .''...że w ogóle się ktoś taki narodził ...wow

Aa czyli jednak miałem rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj