Polecane posty

grego    385

No to od dzisiaj każda żona rolnika będzie bacznie obserwować, kiedy i z jaką ochotą wstaje mąż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Miglanc zostałam kryzysowa narzeczona ha ha Taka co męża nie szuka .

Czy jest tak dobrze byc w zwiazkach? Bycie singlem wcale nie oznacza,ze sie jest samotnym.Z niczego przed nikim nie tyrzeba sie tlumaczyc,Nikt od nas niczego nie oczekuje,nie trzeba sie dostosowac.Moje zycie jest wylacznie tylko moje.Bez calej listy nakazow i zakazow i wspolnego ukladania grafikow.

Edytowano przez Ansja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Jeden mały żarcik (nawet własnego autorstwa) a wzbudził tyle emocji :)
Całą dyskusję w temacie da się zkwitować krótko. Faceci szukają idealnej kobiety, kobiety znowu twierdzą że czekają na rolnika. Prawda leży po środku (brzmi banalnie) facet nie znajdzie ideału bo zbyt wiele wymaga a kobiecie (nawet ze wsi) zwyczajny statystyczny rolnik nie pasuje bo jest zbyt nudny. Morał jest zapewne gdzieś zawarty lecz jeden człek mało domyślny a drugi zbyt na swoje uparty... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

wlasnie wszyscy dazymy za idealem ktory jest w naszych glowach i marzeniach..

Czesto wystarczy by sie sobie spodobac okazanie odrobiny zrozumienia,ciepla,wyjsc wspolnie na piwo,.

Mezczyzni sa rozni,jedni to samozwancze samce alfa,a inni to popierdolki potrzebujacy szeryfa nad soba,oraz pantoflarze wiecznie ul;eglym kobiecie.

 

Mimo wszystko szukamy osoby podobnej charakterem do nas samych i majacych takie same upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Ze strachu dyga przed kotem Hitlerem i dwoma psami Putinem i Stalinem  ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Rolnicy!
Od pewnego czasu obserwuje to forum i ppstsnowilem sie zalogowac i idzielic sie w temacie.
Jest tu dziewczyna właściwie idealna.Moze nie wierzycie w to co napisze,ale musze to zrobic z wlasnej potrzeby.
Dziewczyna ta jest piekna ma w sobie wiele wdzieku i uroku.Inteligetna,bo wciaz tez chce zdobywac wiedze i ciagle sie uczy.Ambitna dazaca do wlasnego planu realizacji.Perfekcyjna pani domu,wszystko opukladane,zawsze goscinnie przyjmuje wszystkich czestujac pysznymi smakołykami,
Prowadzi gospodarstwo rolne lecz tez pracuje zawodowo oraz udziela sie dla innych.Zawsze znajduje czas dla kazdego,zyczliwie z otwartoscia i cieplem otacza wszystkich wokol.Promieniuje energią i usmiechem,Zawsze sie zastanawiam skad ona czerpie tyle w sobie sily aby to wszystko co dzien robic,?Kiedy znajduje czas dla siebie?Wiele w zyciu ma sukcesow ale pozostaje wciaz skromna i nikt obok nie ma poczucia,ze jest gorszy pod jakim kolwiek wzgledem.Mozna wiele osiagnac,byc jednak kims wielkim,zdobywać przyjsciol,sympatie innych oraz pozostac ta sama osoba.Jednak zdobyc to wszystko wymaga pracowitosci,ogromnego poswiecenia,wyrzeczen.Jestem pelen podziwu i szacunku.Jednak jest kobieta idealna i marzen kazdego nas faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bieniek piszesz "bierz sie za nia ".Czy kobieta i człowiek jest rzecza,przedmiotem aby tak brac?
Nie obudzilem sie za wczesnie czy tez za pozno.
Pytanie "ktoz to" _ przyznam ze osoba godna szacunku i podziwu,nawet po trudach zycia robi wspaniale rzeczy i wierzy mocno,ze bedzie juz tylko dobrze swoim optymizmem dzieli sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Ansja  robi sobie autoreklame? Doceni ktoś w końcu ;)

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lukbold  jestem nowy i zmierzam w kierunku aby kazdy zaczal doceniac w kazdej swojej kobiecie to co wazne,a nie zauwazalne gdy widzimy ja na codzien.

zapytaj siebie samego czego oczekujesz od dziewczyny? A co robisz abys Ty stal sie epszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Ansja  robi sobie autoreklame? Doceni ktoś w końcu ;)

Mi nie potrzeba żadnej reklamy A zacznij od tego czy szukam sobie faceta !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

ooo element pouczający  znalazł się na forum... teraz łapie.... zdaje się w tym momencie temat umrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sie kuźwa nawiedzony znowu na AF trafił :ph34r: . Pisz do niej na priw. i nie rżnij romantyka !

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

Bieniek piszesz "bierz sie za nia ".Czy kobieta i człowiek jest rzecza,przedmiotem aby tak brac?

Nie obudzilem sie za wczesnie czy tez za pozno.

Pytanie "ktoz to" _ przyznam ze osoba godna szacunku i podziwu,nawet po trudach zycia robi wspaniale rzeczy i wierzy mocno,ze bedzie juz tylko dobrze swoim optymizmem dzieli sie.

To jak miałem to napisać, panie czepialski? Weź sobie słownik języka polskiego i sprawdź sobie co znaczy "nią". Dodam, że forma podstawowa tego zaimka to ONA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przekaz pisemny jest trudniejszy od slow wypowiadanych,dlatego trzeba odpowiednio dobierac slowa z koncepcją myslenia.Internet jest to max wiedzy jaka mozna wykorzystać uzytecznie.

Sie kuźwa nawiedzony znowu na AF trafił :ph34r: . Pisz do niej na priw. i nie rżnij romantyka !


Moja romantyczka jest juz przy mnie kilka latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Daniel wszystko jest uzyteczne jezeli sie umiejetnie z tego korzysta.Czasem nadmiar szkodzi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Dlaczego? Trudna odpowiedz....Moze sie boje,?Moze tak wygodniej? Moze czekam az sam sie pojawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj