Polecane posty

Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

chłopaka w " gertach" nigdy nie widziałam ;)

 

- kolarze w "gertach"... getrach...;

- na ostatnim weselu jeszcze lepiej, bo nawet w rejstopach i spódniczkach tiulowych podziwiałam grupę znajomych (20-40lat) jak ślizgali się po parkiecie usiłując tańczyć jezioro łabędzie i co rusz jakiś w poślizg wypadał.. z układu  :lol:  ..;

- sama lubię getry do spódniczek czy sukienek......cieplej, wygodniej i pewniej np. na rower i in..... nie przepadam za dresami i tylko portkami. Do tego mogą być nirvanki .. czapka... czemu nie? Grunt żeby wszystko miało ręce i nogi.. :P

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusmaniak    3

Moim zdaniem getry pasują bardziej do dziewczyny, na ladnych zgrabnych nogach i szpilkach wygląda to zabójczo :blink:


"Humor ala Monthy Python"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

na wyćwiczonych nogach u chłopaków też getry pasują :)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

jak jest chłodno biegam po parku w getrach :) laski się odwracają a to chyba nie przez mój mięsień piwny


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

ale gdzie sie tego dowiedziałeś? zarówno sukienki jak i spódnice są różnej długości przecież i takie do kostek raczej nóg nie będzie eksponować

ale ja napisałem,że mi się wydaje :D nie mogę miec zawsze racji. ale chciałbym aby wprowadzono zakaz noszenia dłuższych niż za kolana (powyżej tak, poniżej nie)sukienek,spódnic (i co tam jeszcze jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

jak jest chłodno biegam po parku w getrach :) laski się odwracają a to chyba nie przez mój mięsień piwny

 

zapewne przez to co masz pod mięśniem piwnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

izolda, nie nauczyli cię ze dobry gospodarz trzyma konia pod dachem?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Każdy mężczyzna trzyma sprzęt pod dachem ale z drugiej strony po co trzymać malucha pod wiatą ;)  Co do getrów jakoś mnie nie przekonują, spodnie tak a rurki i wszystko obcisłe nie, trzeba mieć luz w sprawach męskich, poza tym naukowo udowodnione że ciasne ubrania szkodzą na pożycie intymne u płci męskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

to szkoci mają dobrze :lol: Nie biegałbym w getrach nawet gdyby 100% dziewczyn się to podobało, dla mnie strojem do biegania jest dres, w którym gdyby wypadało poszedł bym do kościoła :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

Dobra dajcie już spokój z tymi getrami u facetów bo zaapeluje do naszego nowego prezydenta o przywrócenie obowiązkowej służby wojskowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Koleżanko  izolda apeluj do nowego prezydenta ,to jest dobry pomysł z tym obowiązkowym wojskiem ;)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusmaniak    3
Napisano (edytowany)

ja chce do wojska może Rambo zobaczę :D :D

 

Swoją drogą ciekawe jakby Rambo w getrach wyglądał !!!

Edytowano przez ursusmaniak

"Humor ala Monthy Python"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

No właśnie, i oto przyszłość naszej armii ;) :lol:

 

Izolda masz rację, getry do faceta wcale nie pasują, trzeba zachować godność i ubierać się jak na faceta przystało. Może to wojsko by co niektórych coś nauczyło, ale jak oni tam chcą spotkać Rambo to nie wiem czy to ma sens, szkoda pieniędzy i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusmaniak    3
Napisano (edytowany)

Oj bez przesady Rambo pokonał cała wietnamską armię, i co miałoby niby nauczyć jak stać się facetem? Troche zjechałoby psychikę i to wszystko i mięśnie by doszły

Edytowano przez ursusmaniak

"Humor ala Monthy Python"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Nie jak stać się facetem, tylko jak być facetem, bo niektórzy to już całkiem zniewieścieli i się nawet malować zaczynają :wacko: a na takich to patrzeć nie można. Facet powinien być zadbany, ale nie wymalowanym lalusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusmaniak    3

Nie jak stać się facetem, tylko jak być facetem, bo niektórzy to już całkiem zniewieścieli i się nawet malować zaczynają :wacko: a na takich to patrzeć nie można. Facet powinien być zadbany, ale nie wymalowanym lalusiem.

 

Ja tam nie widze problemu, a jak nie możesz patrzeć to nie patrz, mi to wisi czy ktoś się maluje, czy jest zniewieściały, znaczy ja taki nie jestem, a inni robią tak żeby byli zadowoleni, ważne żeby się dogadać a nie oceniać zaraz na źle ,

Tylko jest pytanie czy wojsko oducza takich zachowań, nie sądze, jak ktoś ma taki styl to mi się wydaje że go wojsko tego nie oduczy!!!


"Humor ala Monthy Python"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Nie jak stać się facetem, tylko jak być facetem, bo niektórzy to już całkiem zniewieścieli i się nawet malować zaczynają :wacko: a na takich to patrzeć nie można. Facet powinien być zadbany, ale nie wymalowanym lalusiem.

 

Kobieta/dziewczyna też powinna być naturalna a nie wymalowaną lalką ;)

albo kobieta też powinna być kobietą a nie stawać się babochłopem... :rolleyes:

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Kobieta/dziewczyna też powinna być naturalna a nie wymalowaną lalką ;)

albo kobieta też powinna być kobietą a nie stawać się babochłopem... :rolleyes:

 

Najlepiej jak we wszystkim jest umiar.

Ale sama powiedz, kto wygląda lepiej, wymalowana kobieta czy facet? Bo ja wybieram kobietę ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

To ja się powinnam dziś podobać :D wymalowałam się farbą przy okazji malowania ogrodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj