Polecane posty

darek3    416

Magda, Suwałki to chyba nie taki znowu koniec świata, tylko zimno tam chyba, no nie.

 

Szymi to Ty się za często nie przytulaj do żony :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1441

Ale  lepiej  ,,dać'  chłopakom   niż  potem  robakom....-                            Darek   dwa  razy  się ,,przytuliłem''   i  wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303

Lepiej dobrym robakom, niż byle chłopakom. W Suwałkach wcale nie jest zimno. Jest tak jak powinno. Latem jest lato a zimą jest zima. Co to za zima jak chociaż przez tydzień -15 nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

oj panowie a wy nawet nie macie chęci zgadnąć skąd dziewczyna jest konkretnie :) po wskazówce ucichli całkowicie ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Jak starczy? A na nasze emerytury kto będzie robił? :lol:

darek napewno zimno nie od parady Wiżajny są zimowym biegunem Polski :D

kurde przez tydzień -15 i ruskim bimbrowników nie rozwali?

daremw gdzieś Ty był jak Cie nie było?

Edytowano przez artur125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

daremw a kto Ci powiedział, że nie  chcemy zgadnąć? Ja tam chcę tylko Magda te wskazówki to takie bardzo ogólnikowe podaje, jakby były jakieś konkrety to by było szybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Artur ja byłem i jestem, to że nie odzywam się za wiele to nie znaczy że przepadłem :)

Darek... to test na inteligencję  (pewnie też obleję ;))  ja ot tak z nudów spojrzałem po miejscowościach i jedna mi podpasowała... jeszcze trochę i koniec świata czyli... tam gdzie wrony zawracają- Wronowo.

może za bardzo wykombinowałem ale sens to ma ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303

Darek jak Ty nie masz czasu mnie szukać to ja nie mam co liczyć na to, że jak nawet Ci sprawę ułatwię i podam bardziej precyzyjne wskazówki to będziesz miał dla mnie czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Magda ale Ty mnie chyba źle zrozumiałaś, bo ja nie chcę tracić czasu na szukanie, a jak Cię znajdę to na pewno będę miał duuuużo czasu dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303

Darem nieźle kombinujesz. Ale to nie był test na inteligencję i no cóż mówiąc o końcu świata nie miałam na myśli Wronowa ;)

No widzisz Conan co się teraz z tymi mężczyznami dzieje? A później taki Artur musi się o emerytury martwić i nikt nie wie dlaczego :P


Oj Darek a kto tu mówi o traceniu czasu? Jeżeli znajdziesz to nie będzie można tego uznać jako czas zmarnowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

no wiesz równie dobrze można więcej miejscowości dopasować do takiej podpowiedzi... np biała woda... bo jak woda będzie biała to jeszcze troche i koniec świata ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

za dużo kombinowania :)

zwłaszcza że nie zauważyłem związku innych miejscowości z podpowiedzią, chyba że jakąś przegapiłem

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

aha czyli tylko dla wytrwałych którzy będą drążyć temat ha ha ha to może podrążę trochę :lol: to poproszę o lepszą podpowiedź :)

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303

Do celu zostało Ci jeszcze jakieś 30 km. I nie nic więcej już nie powiem. Za dużo tu ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

No i widzisz, sama przyznałaś, że podpowiedź była słaba a nam każesz po tej wskazówce odgadnąć Twoją miejscowość, daj jeszcze jakąś podpowiedź.

Ja spróbuje na razie odgadnąć gminę, strzelam, że to gmina Jeleniewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conan    4

Kallina musisz chłopakom powiedzieć,bo do pięćdziesiątki Cię nie znajdą,oni Ci to na pewno wynagrodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

już chyba znalazłęm także spokojnie :) nie myślałem że aż tak dosłowna podpowiedź :o

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303

Poromansować na priv... No chyba brak chętnych, bo jakoś nic mi tam nie wyskakuje ;)

Ja nikogo do niczego nie zmuszam. Chcecie to zgadujcie, nie to nie ;) Nie Jeleniewo.

Hmm ale ja nie wiem ile im do 50 brakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3019

z tamtych stron to tylko filipow kojarze bo moj sasiad z tamtych okolic pochodzi, akcent nie do podrobienia mimo ze z wojska juz dawno wyszedl i jakos sie u nas ostal,obowiazkowa sluzba wojskowa dobrze sluzyla zmiennosci genetycznej. :P  ale tam chalupy jedna od drugiej pol kilometra wiec buty zedrzecie nim ja znajdziecie.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj