Polecane posty

rolstudent    182

O i ta pozytywna sentencja olejmy kolege gregorius. I nikt tu sie Cie nie boi wczoraj mislem wiekszych korków co mi chcieli pierwszenstwo wymusić. Hehe mądrzi w karku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
Po co sąd szubienica od razu, grób bez imienia i heja :D

Tam gdzie byś się odnalazł ,czyli parę wieków wstecz ,to na pewno sądy działały szybciej . Dokładnie tak jak piszesz . ;)

Banialuki i nic ponadto . O jakiej sile tutaj mowa , to tak jakby porównywać trzydziestkę do fendta . :lol: Rozsądna dziewczyna potrafi się tego dowiedzieć , niż trwać w błogiej homeostazie .

Rozsądny chłopak wyczułby ,że to żart z tą siłą . Ale jak już ,to słyszałeś o takiej sile Dawida ,który Goliata powalił ?

Odnosisz się do mojego postu (zresztą niepierwszy raz ) tylko po to ,by ''odpić piłeczkę''. Pamiętliwość ,to negatywna cecha charakteru ,ale co mi tam .. Tofik masz pobaw się piłeczką .. :lol:

Edit:

Wiesz tak jeszcze tylko okiem rzuciłam na Twój post . Są tam dwie emotikonki . Tak się zastanawiam ,czy Ty jesteś zrównoważony emocjonalnie ? :huh:

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Nie obchodzi mnie jego światopoglad ale niech nie nazywa kogoś wazeliniarzem czy coś jeżeli myśli tak jak chce to niech zostawi dla siebie a nie atakuje innych. I niech go nie obchodzi co inna osoba myśli. Wykreował się na super samca i myśli że jest bogiem bo teraz kobietę porównał do kija od szczotki. Jak popadnie na dziewczynę taką jak on to mu sie odechce pierdół mówić a zazwyczaj tak jest ze cwaniak popadnie na drugiego cwaniaka. Drogie panie nie przejmujcie się dobrze jest to że jeden się taki trafił to nie znaczy ze wszyscy tak myślą ;)

 

Zacytuj mają wypowiedź w której niby porównuje kobietę do kija od szczotki, proszę, wskaż gdzie tak napisałem :)

Jak wy kurde nic nie rozumiecie, szanuję kobiety, tylko stwierdzałem, że nie ma i nie będzie równouprawnienia mężczyzn i kobiet, a wy mi tu że męski feminista i tak dalej bez ładu i składu piszecie.

Po wtóre, czy gdzieś padło stwierdzenie, że jestem zaje.bisty, super i nie wiadomo co, że stwierdziłeś iż jestem super samcem? Herezje tutaj głosisz, jeszcze się dziwię, że taki rozgłos tutaj robisz...

A co do lizustwa, tak jest, może to podświadomie robicie, ale wasze wypowiedzi tak są konstruowane, żeby tylko ochy i achy padały :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Ciekawe, czy Maja Koman ze swoją piosenką wygrałaby eurowizję? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108
Napisano (edytowany)

A taki był spokój... może lepiej założyć oddzielny temat o równouprawnieniu, gejach, lesbijkach, gender, feminizmie, szowinizmie i innych tego typu sprawach. Tam sobie będziecie kłócić się kto silniejszy, odbijać piłeczki, wrzucać filmiki z Korwinem i tak dalej.

Edytowano przez Tworkowiak

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

A taki był spokój... może lepiej założyć oddzielny temat o równouprawnieniu, gejach, lesbijkach, gender, feminizmie, szowinizmie i innych tego typu sprawach. Tam sobie będziecie kłócić się kto silniejszy, odbijać piłeczki, wrzucać filmiki z Korwinem i tak dalej.

 

Haha doslownie :D nawet sie nie chce czytac, dorosnac emocjonalnie tez trzeba :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Dzień Dobry RobaczuśkI Moje ;)

 

Ahh ale dziś piękna pogoda, robota będzie aż gwizdać :P

 

Miłego Dnia :D :D B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

To, co mają kobiekty, nie mają mężczyźni i na odwrót, My mamy siłę i refleks, kobiety cierpliwość i empatię. Gdyby mężczyżni mieli rodzić i wychować dzieci, to większość nie przeżyłaby dzieciństwa :D

No już głupot nie opowiadaj. Twierdzisz że facet by dziecka nie wychował.. wielutna bzdura i nic więcej. Według badań to wlaśnie ojciec lepiej wychowuje dzieci. Kobiety są nadopiekuńcze często bo jest tzw instynkt macietzyński. Mężczyzna wychowujący dziecko stawia przed nim nowe wyzwania i wymaga więcej przez co dojrzewając (już nie dziecko) jest sobie w stanie lepiej poradzić w życiu i nie jest rozpieszczony jak to czasami bywa przy wychowywaniu przez matkę głównie. Dla jasności to nie tyle moja opinia co merytorycznie potwierdzone fakty z którymi defacto się zgadzam. Ktoś znowu wspomniał o równouprawnieniu... znowu kolejna głupota- nie ma równouprawnienia, dyskryminacja to jednych to drugich. Wyjaśnijcie mi dlaczego w przepisach regulujących system partyjny jest zapis że w partii ma być minimum 30% kobiet- blaczego nie ma zapisu dotuczącego mężczyzn (minimum)? Dlaczego w sądzie dziecko "automatycznie" jest przyznawane matce i jest to domyślna procedura? Dopiero jeśli ojciec sie uprze to wtedy rozważają przydzielenie mu opieki. Równouprawnienie to jest tylko taka piękna teoria która w zasadzie zapewne nigdy nie będzie na 100% zwłaszcza że teraz coraz częściej przepisami lub w opinii publicznej są właśnie dyskryminowani mężczyźni. Jak komuś się nie podoba moja opinia to trudno, ja przedstawiam tylko fakty bez żadnych głupkowatych uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Daremw masz dużo racji w tym co piszesz , a czemu takie zapisy są bo właśnie żeby nakłonić kobiety do rządzenia aby w partiach odczuwalna była ich obecność, nie tak że mężczyźni ich nie dopuszczają, panie nieraz same nie chcą a nie ma o facetach bo ci się sami pchają. Sam zauważył;em że do wychowania młodego człowieka potrzebne są wzorce kobiece i męskie, mamy paru panów którzy sami wychowują potomstwo, jeden pan koło mnie z 5 dzieci w tym z ostatnim 4 miesięcznym niestety żona zmarła przy porodzie, i sam musi sobie radzic, inny chłopak wychowywany przez matkę i babcię, nie tak że nie są wychowywani źle ale brakuje wzorca, dla dziewczynek kobiety, a dla chłopców męskiego wzorca. A czemu dzieci są przyznawane z mostu mamom, często wynik kto zawinił rozbijając rodzinę niestety w 80% przypadkach wina panów, skok w bok, co nie oznacza że krzywdzące bo facet jak ma kochankę to rozwala rodzinę a kobieta jak ma kochanka przezywa przygodę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128
Napisano (edytowany)

Z tym że 80% to sie nie zgodzę no chyba że gdzieś znalazłeś taką statystykę. W mojej okolicy to może i 80% ale wina kobiet, często dowiadywali się faceci że któreś z dzieci które wychowywali nie jest ich (poczęte podczas trwania małżeństwa i kiedy wszystko było ok) co do partii politycznych, jeśli jest ustawa że minimum kobiet ma być to i powinien być odwrotny zapis, kilka słów które zapewne by nic nie zmieniły ale ja bym nie miał się czego czepiać ;) w praktyce to doprowadzi do tego że posadzą na stołkach kilkadziesiąt kobiet które się polityką nie interesują i będą figurantkami- dla mnie nonsens kompletny, na polityka niech idą ci którym się to podoba a nie ci którzy muszą.

co do wzorców dzieci... w tej chwili to już chyba rodzice to najmniej kształtują dziecko a raczej tv i internet. Zazwyczaj jak kobieta wychowuje dziecko to jak ono coś dobrze zrobi to zachwyt i dziecko jest cudowne, genialne i wogóle. Facet za to pochwali i nie daje spocząć na laurach bo nie ma w zwyczaju długo chwalić i zachwycać się (woli być chwalony he he)

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Okolice Konina??? Chętnie ale nie ma mnie w domu na weekend ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Izka z Konina rzut beretem masz do Lichenia Nowego tam dobra kawe serwuja.

 

Wiem bo bylam tam w 2009r :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22
Napisano (edytowany)

Ohh Lepiej wybierz się w ok Leszna :P na kawusię do Mnie B)

Edytowano przez Kasia22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

i nad morze bo przecież też jest po drodze :P


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Izka chyba najprosciej i najszybciej w swoim domu


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

No dzisiaj robota aż gwizdała;)

Mam ochotę na małe ognisko nad jeziorem, ale kurczę myślę sobie że głupi było by tak samemu przy nim siedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Siano powożone - jutro wywiozę kobitę i dzieciaki Izka wpadaj do mnie , sianko trza podeptać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Szymi ty zbereźniku tylko byś siano deptał. Pozdrowienia dla wszystkich z Sopotu ale się dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Ja chcę Izkę wykorzystać do siana - a tobie Tomuś kosmate myśli po główce chodzą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj