Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może i racja brudnych na pewno ich nie pokażą :) Chcieli i poszli,Nam pozostało tylko ich oglądać albo i tez nie B)

 

no ciekawi mnie ogólnie ten program bo ci młodsi kandydaci z tego co widze to zgłosili sie nie takie sieroty jak się wszystkim wydaje na pierwszy rzut oka... przynajmniej ja jedego rozpoznałam bo na polagrze zdobył pierwsze miejsce mlody rolnik i z tego co się orientuje to niezły farmer więc az się dziwię że dziewczynę ma ciężko znaleźć... w końcu mówi się ze kobiety takie materialistki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Tylko gdzie ja znajdę chłopa co w garach będzie siedział :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A skąd wiecie czy oni nie zgłosili sie dla checy, moze mają dziewczyny a chcą być jeszcze sławni w dodatku :blink: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Zetorek sprawdziłam:D

Mam wszystko co kobita powinna mieć :P

No ale z psychiką mam chyba coś nie tak :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Teraz świat stoi na głowie, więc są duże szanse, że znajdziesz takiego co o dom i ogród i dzieci zadba, gdy Ty w polu będziesz pracować :P


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Mam wszystko co kobita powinna mieć :P

No ale z psychiką mam chyba coś nie tak :lol:

Kasia Ty chcesz mieć większe bicepsy od swojego mężczyzny ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Nie no bez przesady, nie oczekuję żeby bawił się w Gosposie:D

Ale żeby był elastyczny :D

Dom-Praca :D

Ahh to bym miała życie :rolleyes:

 

Nie no bez przesady, nie oczekuję żeby bawił się w Gosposie:D

Ale żeby był elastyczny :D

Dom-Praca :D

Ahh to bym miała życie :rolleyes:

 

Meg5 Już mam:D

No nie moja wina że ja tak lubię pracę w polu czy też przy zwierzętach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Ej w końcu równouprawnienie co nie, Kasia to dobrze że masz wszystko w pożądku bo mnie nieraz strach nachodzi jak myślę że tam gdzieś siedzi Grodzka. Brrrrrr aż ciarki po plecach idą. A tak w ogóle Tomek mam na imię :P Spoko ja jestem elastyczny jak gumka od majtek jak trzeba będzie i poród dam radę odebrać, oczywiście w razie czego.

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Wiesz, to żeby zamieszkał u Mnie nie jest przesądzone :P Wszystko da się przegadać B)

Mówisz że najgorszy :o

Zawsze można się dotrzeć :D :D :D

 

Schwytał wilk Kasię,

za lat kilka zjadła Kasia z kopytami wilka ;)

 

Tak też może się to skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Ja jestem elastyczny, przez to, że siostra nigdy nie garnęła się do pomocy w domu.

Nie to, żebym jej tyłek publicznie obrabiał, ale taka jest prawda, że to typ "dziewczyny nowoczesnej" co bardziej nadaje się na dyrektorkę firmy niż na żonę zajmującą się domem.


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245
Napisano (edytowany)

ja uważam że ten program to dobry pomysł i będe wolał popatrzeć na niego niż na inne telenowele których nie oglądam. A z obowiązków się nie boję zarówno gospodarskich jak i domowych i nie mam z nimi najmniejszego problemu.

 

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny na AF ;)

Edytowano przez proxy8441

My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

i znowu z fajnych chłopaków zrobią ofiary losu i pośmiewisko na całą Polskę....

 

póżniej co niejedna dziewczyna się zniechęci wyjdzie za mąż za ciepłe kluchy z miasta i rozczarowana jak gość gwożdzia nie umie wbić albo płacze jak się torebką od herbaty skaleczy...

Ja znam takiego, co to narzeka, że kranu nie potrafi naprawić, bo bez ojca się chował. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dlatego też ja moją siostrę wychowałem na dobrą dziewczynę nie ma nasrane we łbie jak trzeba wszystko zrobi, olej ją nauczyłem zmieniać, małe naprawy też przy większych mi asystuje, ona mnie jak prasować gotować i inne rzeczy. Powymienialiśmy się doświadczeniami, teraz ucze ją spawać bo jej sie to podoba, niech pokaże facetowi że dziewczyny tez są z vervą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

Tomku też zawsze spawać chciałam się nauczyć ale mój tata nigdy się na to nie zgodził;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Kaśka szukaj chłopa co lubi w garach mieszać. ;)

 

Byle nie mieszał w nich wyłącznie farb, albo zupy przed nalaniem do talerza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mironeks    6

@zetorlublin napisz jaką metodą siostrę uczysz spawać 111 135 311 a może 141 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Biała a jaki problem najwyzej korki wywalisz, ofiar w ludziach nie będzie. Ja jak smażyłem pierwszy raz to kuchnie musiałem odmalowywać taki ogień szedł ale kotleta zrobiłem w 3 minuty. :D Jaką metodą, kupuję ciastko, takie duże słodkie z polewą wiśienką na czubku, i pokazuje ze będzie nagroda, daje spawarkę i elektrodę i sie sama uczy jak mi zwarcie zrobi to po łapach dostaje, ale nie powiem idzie jej super jeszcze trochę i moze iść na spawacza. W tv leci Indiana Jones a ten film mogę oglądać 100 razy i nigdy mi sie nie znudzi.

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

Sama się nie odważę ale jakby mi ktoś pokazał co i jak to żadnego problemu by nie było ;)

A korki jak wystrzelą to mam sposób na podryw ponieważ mój elektryk jest młody i wolny i zawsze mogłabym zadzwonić i zgłosić awarie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mironeks    6

@biała513 jak masz sprawną spawarke to korków nie wywalisz a czym chciała byś sie nauczyć spawać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale jak już masz robić awarię to na całego aby siedział tak z parę godzin, do tego ugotuj coś i jeszcze by pasowała jakaś super kiecka dla super wrażenia, i mega usmiech od ucha do ucha trochę go po komplementuj jaki on jest fajny a jak ładnie mu idzie, faceci są łasi na takie rzeczy, gwarantuje ci sukces że go złapiesz w macki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mironeks    6

Masz racje jak ma zrobić awarię to najlepiej taką żeby na całej wsi prądu nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

elektryk spędził u nas dobre dwa tygodnie na budowie i robił całą instalacje a ja grzecznie donosiłam kawkę i próbowałam zagadać ale on niestety zajęty był pracą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

przecież teraz są automaty to jak występuję przeciążenie albo jakieś zwarcie to odłącza zasilanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

no cóż, przyszedł do pracy to pracował a nie romansował ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj