Polecane posty

Gość Kasia22   
Gość Kasia22

No no to będziesz szalał:>

Ciii nic nie mów bo tu faceci jak sępy:> jeszcze Ci ją wyrwą :P :P :P

Właśnie Robo, troszeczkę wiecej reklamy:>

A Nie ten od razu wątpliwości ma: :D

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Reklama zajeb*sta: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2
Napisano (edytowany)

@Beti jak córka dorośnie to opacują ulepszone in vitro i chłopy nam nie beda potrzebne ;) (żartuje oczywiście)

Dzieworództwo jest znane od dawna. Było wykorzystywana przez Ligę. "Liga rządzi, Liga radzi, Liga nigdy Cię nie zdradzi!".

Jak to się skończyło, to chyba wszyscy wiedzą? :)

Edytowano przez a1fe26c2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

aż taki to już młody nie jestem,za to bardzo przystoiny,wolny z wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Żadna Jeszcze Cie nie urzekła? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jezeli mowa o czekiwaniach to przypomniało mi się jak mój kolega z ogrodnika nie miał dziewczyny i trapiło go ze nie ma z kim iść na studniówkę i wtedy chłopaki z klasy powiesili na gazetce szkolnej ogłoszenie które brzmiało: "szukam żony jak szalony, w dobrym stanie nie zużytej" pod spodem oczywiście jego numer telefonu, z datą tego castingu i w rezultacie przyszła tego dnia tylko pani dyrektor żeby złapać na gorącym uczynku sprawców tego dowc*pu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

robo1980 jak fajna dziewczyna to i 2 gospodarstwa można prowadzić zależy jeszcze jak daleko od siebie oddalone i jaką produkcją się zajmujecie

ja na wymażoną działke ktorą z mężem kupiliśmy aby kiedyś wybudować siedlisko mam 15km i uprawiamy (pole orne i łaka) a oprócz tego każde z nas ma oddzielne gospodarstwo i mąż pracuje zawodowo

tak więc jak warto to nie poddawaj się !

 

A moi przyjaciele mieszkali w wioskach oddalonych o 6km pobrali się i zamieszkali w tej wiosce środkowej (tam są wioski co 3km średnio) iteż prowadzą oba gospodarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Robo grunt to tak zareklamować produkt aby był wręcz rozchwytywany i pożądany przez innych. I nie ma w życiu takich problemów których nie można było by rozwiązać, zawsze jest jakaś alternatywa, jakby nie było jakiejś furtki to człowiek skazany by był na porażkę z góry. Lina co chcesz może dyrektorka chciała iść z nim na studniówkę. Kolega w technikum też nie miał z kim iść ale on inaczej postąpił, jego najlepsza koleżanka porozpowiadała w szkole że widziała go w gaciach w szatni i według niej jest mega ciacho, doszło do tego że po dwóch dniach był obłapiany przez dziewczyny a na 3 to się pobiły o niego centralnie po lekcjach, jeszcze nie widziałem aby tak darły z sobą koty, ale było wesoło nie wiedziałem ze dziewczyny są takie zawzięte i to na serio szło. W końcu poszedł z szara myszką i dziś są małżeństwem, widać nic w życiu nie dzsieje sie z przypadku, nie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A nieraz w cichym facecie też siedzi nie wiadomo co a moze jak go jakaś dziewczyna rozkręci to sie dowie na co go stać nie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

no i w środę po 20 rusza program w TVP1 żona dla rolnika, oglądamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

i znowu z fajnych chłopaków zrobią ofiary losu i pośmiewisko na całą Polskę....

 

póżniej co niejedna dziewczyna się zniechęci wyjdzie za mąż za ciepłe kluchy z miasta i rozczarowana jak gość gwożdzia nie umie wbić albo płacze jak się torebką od herbaty skaleczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Tak jak piszesz ,beda ludzie w calym kraju mieli beke z nich bo kto normalny idzie do takiego programu? albo totalna lajza albo troche bardziej ogarniety ale tak zakochany w swej gospodarce ze swiata poza nia nie widzi i szuka jakiejs wybawicieliki do dojenia.Slyszal ktos o jakims programie typu:zona dla spawacza,kierowcy czy ksiegowego bo ja nie ? znowu wstyd na cala polske ze rolnik to zacofaniec a widze ze co niektorych to jara,ogarnijcie sie chlopy bo wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

I wielu dalej bedzie wierzyć w stereotypy i to co w tv zobaczą. A dzisiejsze rolniki mądrzejsze od niejednego miastowego i bardziej zaradne życiowo. Tak jak nas nieraz ludzie postrzegają to jakbyśmy marsjanami conajmniej byli i świecili w nocy na niebiesko czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mironeks    6

Do takiego programu złapią paru lumpów sklepowych i ogarną ich żeby przed kamerą jakoś wyglądali albo znajdą sk**wiale chytrych rolniów co za złotówke

dadzą z siebie zrobić debili ,idiotów i tym sposobem pokażą prawdziwy obraz polskiej wsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

:P

Tak jak piszą wszyscy wyżej, będzie tylko pośmiewisko że rolnik to niby gorszy i nie może sobie dziewczyny znalezć :D

A Gdzieś mi wpadły zdjęcia uczestników, którzy mają tam występować i to wcale nie takie młodzieniaszki, wydawało by się że powinni mieć trochę rozumku, ale jak widać nie maja !!! Zobaczymy co to będzie:)

Zdacie mi relacje bo ja TV Nie oglądam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mironeks    6

@Kasia22 ja też nie oglądam TV bo szkoda czasu marnować na oglądanie bzdur a TV1 jak w emituje taki program to poprawi sobie oglądalność .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Dokładnie tak, takie same informacje mamy w internecie, i przynajmniej mamy prawo wyboru czego chcemy słuchać czy co oglądać:)

a Niech robią z Siebie pośmiewisko ale bekną za to :lol: B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

wszyscy twierdzą że jacyś idioci będą brali udział w tym programie, może część tak ale nikt nie pomyślał że w niektórych regionach jest na prawdę taka sytuacja, że brakuje kobiet a połowa facetów we wsi nie ma żon mimo że by chcieli ale po prostu nie mogą znaleźć, fakt faktem że telewizja zrobi z nich idiotów (bo by nudny program był) ale oni sami w sobie mogą być na prawdę ogarniętymi i rozwojowymi ludźmi którym po prostu w życiu się nie poszczęściło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Aha, i co lepszym rozwiazaniem będzie iść udawać jakiegoś pajaca?

Co myślą że pójdą i nagle znajdą?

Owszem zgadza się są regiony gdzie ciężko o kobite ale to kurde trzeba szukać dalej, a nie iść do TV I robić to co Oni każą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Robo reklamuj się bardziej, młody ambitny, w miarę przystojny, facet z pomysłem na życie i z perspektywami, elokwentny tajemniczy nie dający sobie na głowę wejść wiedzący co chce od życia, a ty zaraz z grubej rury walisz, zainteresuj dziewczynę niech sama odkryje co gdzie jest. Swoją drogą to ja tu spotkałem fajną dziewczynę taką z vervą nie bedę reklamował bo mnie ktoś ubiegnie a dziewczyna mi się spłoszy, już bym do niej leciał dzis ale mi sie sprawy trochę posrały ostatnio, zostałem sam z robotą na całego ale jeszcze 3 tygodnie i lecę do niej na skrzydłach :D . Ej taka reklama o podejmowaniu wyzwań.

http://www.youtube.com/watch?v=SKl39tefpIY

 

Jak coś trzeba pomoc to chętnie wpadnę na tydzień może dwa... Trzeba sobie pomagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj