Polecane posty

gregorius    123

Tępić dziadostwo bo się rozprzestrzeni jak turki w Niemczech...

Nie będę tutaj burdelu robił, więc zamilczę w tym temacie :D

 

A co Wy na to? :D

Naukowcy stwierdzili, że nasze sny mogą być realne

 

http://innemedium.pl/wiadomosc/naukowcy-stwierdzili-ze-nasze-sny-moga-byc-realne


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Większych bredni dawno nie czytałem, nie mniej ciekawy pomysł na film SF. Jeśli istnieją alternatywne rzeczywistości to chyba lepiej mi się tam powodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Cinek powiem ci tak że meg ma racje czytając twoją wypowiedz od razu sie nasuwa jedna odpowiedź, opis takiego super samca :P . Oj jakbyś popadł na moją siostrę to by cię do pionu od razu postawiła ani byś nie wiedział co się stało. B) . Thomas a skąd wiesz moze to co ci sie śni to jest prawda a to co jest rzeczywistością to w regule jest :blink: sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

nie super samca tylko podrywacza

kiedyś postanowiłem w siebie zainwestować i zgłebić tajniki podrywu u jednego z cenionych w polsce trenerów do tego dołożyłem kurs manipulacji początki były trudne ale jak to mówia trening czyni mistrza Kiedy już nabrałem pewności podchodziłem coraz ładniejszych dziewczyn nie zawsze mi się udawało ale były postępy biorąc pod uwagę okres przed kursem.

co do tych drinków bo widzę niektórzy mają tu jakiś problem co pisałem na ten temat tylko boją się powiedzieć tego w twarz

muszę zaznaczyć że jestem staroświecki w temacie płacenia czy to na randce czy na imprezie chyba że kobieta sobie tego życzy to dzielimy koszty po połowie do rzeczy jak tak zagadasz to sprawdzasz dziewczynę czy jej na tobie zależy bo ona wie podświadomie że jeśli nie postawi tego drinka czy piwa może stracić z kontakt z tak wartościowym chłopakiem jak ty

( tu trzeba dodać że ty sam musisz mieć świadomość że jesteś wartościowym facetem bo dziewczyny nie lubią takich ciepłych kluch co się nad sobą użalają ale to oddzielny temat jak budować dobre wrażenie)

ona stawia ci drinka rozmawiacie sobie po jakimś czasie możesz powiedzieć że teraz tym jej postawisz drinka ale to ty wybierasz i że będzie jej smakował musi zdać się na twoją intuicję ( ty znowy wysłyłasz jej podświadomie sygnał )

małą podpowiedz najlepiej dziewczyną smakują drinki z dodatkiem blue curacao

 

zapomniałem dodać że już się w to nie bawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to jesteś naprawdę cwanym facetem, ciekawe czy tylko w internecie czy też w realu :D . Żebym miał tak 20% twojego usposobienia może było by mi łatwiej może byś trochę odsprzedał podaj numer konta to przeleje kasę :lol: . A tak z innej beczki wolicie panie facetów takich pewnych siebie jak cinek ^^ , czy takich bardziej spokojnych ale szalonych optymistów, czy nie ma to dla pań znaczenia. :D

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    650

I gdzie te panienki na gospodarę, bo na razie to tylko jakieś zetorkilubinki, cinki i inne tomasy, a puć przeciwna gdzie????


Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

dobrze kolego mówisz w necie nie znajdziesz trzeba ruszyć swoje 4 litery a nie siedzieć w domu poznać możesz wszędzie

jak chcesz zetorlublin to ci mogę zdradzić kilka prostych podejść do dziewczyn czy to w clubie czy na ulicy

w clubie bedziesz miał dużą konkurencję bo większość przychodzi tam aby kogoś poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

do clubu to przychodza panienki zeby sie co napic, a kolesie zeby co wylizac i podu...czyc :P


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Skoro w internecie nie da się znaleźć dziewczyny to znaczy, że ludzie, którzy mówią, że poznali się najpierw przez neta kłamią? Nie dawno była tu dziewczyna, która szukała chłopaka rolnika. Z inną pisałem jakiś czas temu.


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

banan575, oj zdziwiłabyś się, studentki też chętnie chodzą na imprezy aby pod*pczyć i nawet się z tym nie kryją.

Wystarczy się przejść do warszawskich klubów studenckich: "Medyk", "MuliPub" , "Remont". Jak nie jest się mięczakiem, to bez stawiania drinków można dziewczynę zabrać do toalety lub do siebie na stancję i to przy pierwszym spotkaniu :wacko:


Kawaler do wzięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Tworkowiak kazdy ma swoje zdanie na temat poznawania ludzi.

 

I moje zdanie jest takie CHCESZ POZNAC ODEJDZ OD NETA I WYJ PO ZA DOM A TRAFISZ NA KOGOS, a ci co szukaja z gospodarka to tylko po to zeby swoje 4litery na gotowym posadzic


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

może i poznają się przez internet.ja byłem nawed na kilku randkach z dziewczynami z portalu randkowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

banan575, oj zdziwiłabyś się, studentki też chętnie chodzą na imprezy aby pod*pczyć i nawet się z tym nie kryją.

:wacko:

 

Ale ja sie nie dziwie.

 

Wystarczy ze w lokalu poznasz panienke,i jej powiesz ale po trzezwemu ZE CHCIALBYS SIE Z NIA DZIS POKOCHAC BEZ ZOBOWIAZAN wtedy nie uslyszysz ale zobaczysz jedna z dwoch odpowiedzi.

 

pierwsza) strzal z liscia i spadaj d*pku :rolleyes:

druga) usmiech i kontynuowana rozmowa :D

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Ja nie twierdze, że wystarczy usiąść przed komputerem i można znaleźć dziewczynę bez wychodzenia z domu. Po prostu sądzę, że jest taka możliwość o czym się przekonałem. Później wystarczy ruszyć dwie rzeczy - najpierw głową, żeby odpowiednio zagadnąć się umówić na spotkanie, a później tyłek, żeby iść i spotkać się jak to mówią w realu. ;)

 

Jak już szukają z gospodarką, to wg Ciebie, żeby iść na gotowe i nic nie robić?


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Wiec wytlumacze co to znaczy isc na gotowe czyli na gospodarke

 

To znaczy: miec zapewniona prace, miec zapewnione pieniadze, miec zapewnione 4katy.

 

Tak sie idzie na gotowe.

 

I Wy z gospodarkami myslicie ze Was panny kochaja.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Prace, pieniądze i 4 kąty ma się też na swoim. Na gotowe iść to wg. mnie przeprowadzić się na gospodarstwo, w którym jakieś duże inwestycje typu budowa budynków inwentarskich, lub domu, lub zakup maszyn nie jest potrzebny, bo to już wcześniej teściowie zrobili. Pozostaje tylko pracować w polu i w oborze. ;)


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Tworkowiak jak bedziesz mieszkal w regionie gdzie pracy nie ma albo praca jest za 1400zl to wtedy zrozumiesz co to praca na gospodarce.

 

 

To jest raj na ziemi .Bo masz wszystko kase, prace dom, wlasna posesje, czyli masz wszystko.

 

Nic nie potrzeby tylko zrobic sobie gromadke dzieci tak z 5 sztuk i je wychowywac

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

A Ty w ogóle wiesz gdzie mieszkam? Jesteś przekonana, że w mojej okolicy to łatwo znaleźć pracę za super wypłatę? Myślisz, że ja nie wiem co to jest praca na gospodarce?


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ale ja nie pisze o Tobie tylko ogolnie.

 

Gospodarka to raj, ci co wiedza to sie pchaja tam


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Wg. mnie raj na gospodarce to mają leniwi cwaniacy, co dziewczynę umieli zbajerować lub/i zrobić dzieciaka i teraz siedzą u niej na chacie a teściowie na nich zapierniczają. Tacy to mają raj. Jak ktoś chce być uczciwy to powinien zachrzaniać za siebie i za teścia od rana do wieczora.

 

PS Mam takie pytanko - wie ktoś co zrobić, żeby nie dostawać tych wszystkich głupich sms-ów z rzekomymi wygranymi, wróżbami, wróżkami itp.?


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Napiszcie ile taka panienka na gospodarce moze zarobic to sami zobaczycie, wtedy panna sama was znajdzie

 

 

Majac gospodarke to powinniscie przebierac w panienkach a nie pisac ze niema na gospodarke


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

zarobić może tylko musi chcieć pracować a z tym to już jest ciężko...samo posiadanie gospodarstwa nie wystarczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj