Polecane posty

izolda789    12

Ja przejełam i troszkę ostatnio zainwestowałam, może nie są to jakies mega inwestycje ale jak na taką niepełnosprytną blondynkę to duże ;) i jestem potępiana przez pewnie osoby że nie chce tego zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jeszcze nie przejełam, ale mam zamiar taki. Nie zostawie co budowali dziadkowie i rodzice moi przez tyle lat, a do tego uwielbiam to :) i znaleść kogoś kto by dalej ze mną chciał to wszystko prowadzić dalej jest trudne.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klopocik91    2

Też podjąłem takie decyzje z których nie wypada się wycofać więc pozostaje robić swoje i balować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robercik1   
Gość Robercik1

bo to jest bardzo proste wszystkie rolniczki szukają rolników a rolnicy rolniczek a każdego ciągnie do siebie bo to z pokolenia na pokolenie i potem takie buty.............. cza szukać nie z gospodarki..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

czyli siedzimy to bez sensu, naklepalismy 1050 stron z których tak na prawde wynika jedno, że to klepanie nie rozwiąze naszego problemu ;) może trzeba zamknąć ten temat i wyruszyć sprzed komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

swiete slowa -bierzcie sie wreszcie do roboty, o tej porze to mozna nawet napisac jakiej, choc ostrzegam was [w slad za pewna celebrytka] ze ten caly seks to jest mocno przereklamowany. podobnie jak malzenstwo, milosc itp.

jak czytam ten temat to nie wiem czemu zawsze przypomina mi sie ta piosenka.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7214

Ja wiejska dziewczyna i ostryg na oczy nie widziałam to co bym z nimi miała zrobić

@Pedro ja mleko sprzedają na ciepło i zsiadłego nie znajdziesz to se kaca nie poleczysz :P @Banan skąd wiedziałaś że ja tylko w niedzielę do ludzi się upodabniam? :D

 

Ok to na początek niech będzie "na słodko" tak jak @Banan mówi i zobaczysz czy warto dla mnie z tymi gołąbkami się mordować :P

 

@pedro hm nie mi oceniać jak Ty postępujesz z kobietą istotny jest efekt a z tego co widzę to każdy bawi się słowami,a każdy z nas jest istotą żywą i liczy a wręcz cieszy się że ktoś ma względem danej osoby zainteresowanie :P

 

Tak, tutaj nieoficjalnie jest taka gra skojarzeń bardziej, a na PW jest oficjalnie jak Pan Bóg przykazał ;)

 

@Banan już ja dam radę tak Bystrą zakręcić że w środku tygodnia rzuci robotę i pobiegnie do kosmetyczki ;) No i obowiązkowo mała czarna przed kolanko musi być :D


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robercik1   
Gość Robercik1

To wtedy będzie pani do towarzystwa a nie żona.

bo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ropsonok    25

Wy szukajcie drugiej połówki tylko do roboty. Szukajcie osoby którą pokochacie, z krórą będzie wam dobrze. Bo jak się jest z osobą którą się nie kocha to człowiek tylko się męczy a gospodarstwo na tym napewno też nie skożysta. A jak ta druga osoba widzi że ci na czymś zależy to ci w tym pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietek86    4

tylko że ja pamiętam właśnie tylko to dobre Macie jeszcze jakieś dobre rady?

Nieudana miłość jest jak kac albo ją zaleczysz czasem albo alkoholem szczerze wolę to pierwsze rozwiązanie.

Edytowano przez mietek86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robercik1   
Gość Robercik1

tylko jak ci trafi więcej takich nieudanych a bedziesz leczył czasem to sie można obudzić z reką w ..... i bd sam jak palec a to już jest przerażające.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek456788    0

mam Zone Nauczycielke sam jestem Policjantem Pracuje zawodowo i powiem szczerze to Karolinka moja to bez żony nie u mnie nic pracować o 5 rano doi krowy Żona jedzie na 8 do szkoły Paszowozem za nim do Pracy pojedzie zadaje Pasze mam 60 krów mlecznych zwiększam do 100 mlecznych i mam ponad 300 ha i usługi świadcze Rolnicze i jestem Policjantem ale bez takiej Żony nie miał bym tak jak mam pomaga mi w Żniwa Prasuje słomę od wozi z Ojcem Ziarka jeśnią Teśc sieczkarnią New Holand Kosi sam i Żona odwozimy kukurydzę na 2 rozrzutniki sam New Holandem T7 odwoże Żona Zetorem Forterra Koszę łąki NH Potinger kosiarką Karolina Żona Forrterrą Potingerem przewraca zwoże Przyczepą z Nożami Krone trawę na Pryzmę Żona Zgrabia na wałki Forrterrą Potiger zgrbiarką i Ugniata Trawę mam Sprytną Kobietkę nawet w tym Roku to Nawozy Żóna siała Fiorterra a sam Przeżyto ozime siałem siewnikiem z Agregatem New Holandem mój jest New Holand Żony zetor Forrterra i do tego do chodzą służby mam Pracownika do Podwórka to Karolinka tylko z tym moim Pracownikiem Pracuje na co dzień mnie nigdy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robercik1   
Gość Robercik1

mam Zone Nauczycielke sam jestem Policjantem Pracuje zawodowo i powiem szczerze to Karolinka moja to bez żony nie u mnie nic pracować o 5 rano doi krowy Żona jedzie na 8 do szkoły Paszowozem za nim do Pracy pojedzie zadaje Pasze mam 60 krów mlecznych zwiększam do 100 mlecznych i mam ponad 300 ha i usługi świadcze Rolnicze i jestem Policjantem ale bez takiej Żony nie miał bym tak jak mam pomaga mi w Żniwa Prasuje słomę od wozi z Ojcem Ziarka jeśnią Teśc sieczkarnią New Holand Kosi sam i Żona odwozimy kukurydzę na 2 rozrzutniki sam New Holandem T7 odwoże Żona Zetorem Forterra Koszę łąki NH Potinger kosiarką Karolina Żona Forrterrą Potingerem przewraca zwoże Przyczepą z Nożami Krone trawę na Pryzmę Żona Zgrabia na wałki Forrterrą Potiger zgrbiarką i Ugniata Trawę mam Sprytną Kobietkę nawet w tym Roku to Nawozy Żóna siała Fiorterra a sam Przeżyto ozime siałem siewnikiem z Agregatem New Holandem mój jest New Holand Żony zetor Forrterra i do tego do chodzą służby mam Pracownika do Podwórka to Karolinka tylko z tym moim Pracownikiem Pracuje na co dzień mnie nigdy nie ma

ale żeś sie nachwalił.......zapracujecie sie i tyle bd sie widzieli co w święta :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mam Zone Nauczycielke sam jestem Policjantem Pracuje zawodowo i powiem szczerze to Karolinka moja to bez żony nie u mnie nic pracować o 5 rano doi krowy Żona jedzie na 8 do szkoły Paszowozem za nim do Pracy pojedzie zadaje Pasze mam 60 krów mlecznych zwiększam do 100 mlecznych i mam ponad 300 ha i usługi świadcze Rolnicze i jestem Policjantem ale bez takiej Żony nie miał bym tak jak mam pomaga mi w Żniwa Prasuje słomę od wozi z Ojcem Ziarka jeśnią Teśc sieczkarnią New Holand Kosi sam i Żona odwozimy kukurydzę na 2 rozrzutniki sam New Holandem T7 odwoże Żona Zetorem Forterra Koszę łąki NH Potinger kosiarką Karolina Żona Forrterrą Potingerem przewraca zwoże Przyczepą z Nożami Krone trawę na Pryzmę Żona Zgrabia na wałki Forrterrą Potiger zgrbiarką i Ugniata Trawę mam Sprytną Kobietkę nawet w tym Roku to Nawozy Żóna siała Fiorterra a sam Przeżyto ozime siałem siewnikiem z Agregatem New Holandem mój jest New Holand Żony zetor Forrterra i do tego do chodzą służby mam Pracownika do Podwórka to Karolinka tylko z tym moim Pracownikiem Pracuje na co dzień mnie nigdy nie ma

Kolego ,przepraszam ,ale ta Twoja wypowiedz nie trzyma się kupy ni d... Czy w Policji teraz tak piszą ? :huh:

Żony oczywiście gratuluje ,ale powiem szczerze ,mało co zrozumiałam z tej wypowiedzi . :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

A podobno tak ciężko się do policji dostać....

Jak widać nie tak ciężko;-) Może to jakiś tajny szyfr:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale czasy w policji chyba analfabeci

takiego mataczenia już dawno nie czytałem o co w tym wypracowaniu chodzi .To poziom I ewentualne II klasy szkoły podstawowej i fantazje dziecka

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

 

Ok to na początek niech będzie "na słodko" tak jak @Banan mówi i zobaczysz czy warto dla mnie z tymi gołąbkami się mordować :P

 

 

 

Tak, tutaj nieoficjalnie jest taka gra skojarzeń bardziej, a na PW jest oficjalnie jak Pan Bóg przykazał ;)

 

@Banan już ja dam radę tak Bystrą zakręcić że w środku tygodnia rzuci robotę i pobiegnie do kosmetyczki ;) No i obowiązkowo mała czarna przed kolanko musi być :D

 

Poprostu na poczatek trzeba sie przelamac i doprowadzic do spotkania. Jak @Bystra zaprosi na kawe to juz jest sukces.

 

Ale pamietaj wybierz na poczatek tylko niedziele, bo zawsze po kawie mozesz w ten dzien gdzies z @Bystra wyjsc. Bo Ona ma wtedy czas.

 

 

@Pedro ale @Bystrej nie trzeba zakrecac, wystarczy ze w niedziele bedziesz w garniturku, i to juz swoje robi. A gdy bedziesz chcial z @Bystra wyjsc to napewno Ona sie ubiorem dostosuje do Ciebie.

 

Ale jak pisalam na poczatek wystarczy kawa i rozmowa, (bedac na kawie czuj sie jak u siebie w domu) :rolleyes: potem czas swoje bedzie robil

 

Zawsze przed spotkaniem na kawie mozesz @Bystrej powiedziec zeby cos slodkiego upiekla :D

 

Co do kosmetyczki, to @Bystra musi Ci sie spodobac taka jaka jest, a z kosmetyczka mozesz wypalic jak bedziesz mial wesele i zaprosisz @Bystra. Ale z kosmetyczka to Ty musisz to wszystko zaaranzowac. :rolleyes:

 

A co do roznicy w zwiazku to mojego meza kuzynka jak brala slub to ONA miala 29, a ON 24 albo 25lat


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

@izolda789 to miałaś do czynienia z policją że wiesz jak tam jest, koleżanka @banan pisze jasno sama o tym wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

O jakie ja miałam przygody z policją hehe ;) ostatnia była najlepsza :) bez dokumentów sie wybrałam a tam akcja trzeźwość ;) dmuchnęłam i pan policjant kazał zapiąć pasy i jechać dalej :D

Edytowano przez izolda789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj